00flash00
31.07.09,09:47
DObry den,
Chcem sa spytat ci niekto z Vás nepozná nejaký software na spravovanie a evidenciu reklamácií a servisu(reklamovaných výrobkou).
Sme distributorska firma, a musime riesit vsetky reklamacie predaných výrobkou. Vyrobok pride s reklamacným protokolom od nasho predajcu, ta reklamacia ide bud do servisu alebo ju opravime mi tu na firme. Evidujeme vsetky datumy, ketze na vybavenie reklamacie mame podla zakona 30 dni. Cize ja si evidujem kedy zakazník reklamoval, kedy nam to doslo na firmu, a kedy najneskor musi byt reklamacia vybavena... Zase ked to ide do servisu musim pisat kde, kedy, .... je tam vela koloniek pouzivam nato exel, musim si tam potom filtrovat nazvy vyrobkou atd... taktiez evidencia reklamacneho skladu, teda ze pride vyrobok ale je treba vymenit len nejaku cast, ale ja musim rozbalit nový, dat mu len tu cast a ostatok musim evidovat do reklamacneho skladu ... preto ak poznate niekto nejaký software na evidenciu reklamacii a servisu ktory by ma automaticky upozornoval na bliziaci sa termin lehoty reklamacie, aby som si mohol priradovat statusi a podobne ...
Zaujimalo by ma aky pouzivaju system velke distributorske firmy ktore maju reklamacií kvantum a davaju ich opravovat do servisu alebo ich vymienaju ... ako funguju?

Dakujem za rady a nápady ...