Erika686
31.07.09,11:32
Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?
tinka1751
31.07.09,10:12
Ano mozes nadalej rozvijat v diplomovke tvoju bakalarsku pracu,tomu istemu by si a v diplomovke nemohla venovat, musi to byt nieco obsirnejsie, a nie uplne od zaciatku. ty to potom budes mat aj napisane na statniciach ze pokracujes v teme.
pinka.m
31.07.09,10:21
Tému diplomovej práce Ti musí určiť Tvoj školitel, samozrejme môžeš pokračovať a použiť údaje z bakalárky ale diplomovka musí byť hlbšia s vlastnými poznatkami, názormi...
Na každej fakulte sú požiadavky rozdielne, pýtaj sa na školskom oddelení na podmienky alebo priamo nejakého doc. u ktorého prácu budeš robiť.
jaros5
31.07.09,10:33
Jednoznačne áno - môžeš;
jaros5
31.07.09,10:38
Tému diplomovej práce Ti musí určiť Tvoj školitel, ....
S týmto tvrdením nemožno súhlasiť.
Tému diplomovej práce si určuje predsa každý sám.
aksas2
31.07.09,10:52
tak jednoznačne by som netvrdila, že ano, skor sa treba informovať na škole a u školitela
jaros5
31.07.09,11:50
tak jednoznačne by som netvrdila, že ano, skor sa treba informovať na škole a u školitela
Môžeš uviesť aspoň jeden dôvod prečo by nemohla ?
jaros5
31.07.09,12:03
Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?



http://fsi.uniza.sk/kkm/publikacie/apzbadp.pdf



;)
jaros5
31.07.09,12:13
Dokonca danú tému môžeš ďalej rozvíjať aj v rigoróznej práci - samozrejme za predpokladu dodržania podmienok, ktoré sú presne stanovené - rozsah a obsah práce, každá práca musí mať stanovené ciele, úlohy, metódy a formy výskumu, atď.
aksas2
31.07.09,12:42
Dokonca danú tému môžeš ďalej rozvíjať aj v rigoróznej práci - samozrejme za predpokladu dodržania podmienok, ktoré sú presne stanovené - rozsah a obsah práce, každá práca musí mať stanovené ciele, úlohy, metódy a formy výskumu, atď.
ja som rigoroznu pracu som musela robit na uplne inu temu ako diplomovu pracu, preto by som sa radsej informovala v skole, aby z toho nebol nasledne problem
jaros5
31.07.09,15:03
ja som rigoroznu pracu som musela robit na uplne inu temu ako diplomovu pracu, preto by som sa radsej informovala v skole, aby z toho nebol nasledne problem

To je možné, nič to však nemení na faktoch, ktoré tvrdím ja.:)
A je úplne samozrejmé že sa musí informovať v škole, tiež odporúčam;). Veď bez toho, aby si zabezpečila vhodného konzultanta to ani nejde.
Nerobme z toho slovný ping - pong. Erika sa niečo konkrétne opýtala - my sme sa jej snažili obaja čo najlepšie a najkonkrétnejšie poradiť a ona nám za to pošle pekný úsmev z promócií :D.
demko1
01.08.09,18:40
Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?
Jednoznačne môžeš. Urobil som to tak ja a x ľudí z nášho ročníka. Nebol žiadny problém a všetci sme inžinieri. Len pozor na maximálny počet strán.
wajda
11.08.09,21:14
Zalezi od skoly, ale myslim, ze by s tym nemal byt problem, bezne to ludia tak robia. Popripade pri pisani bakalarky zistia, ze to nie je ta spravna tema pre nich, tak diplomovku pisu uplne o niecom inom.
claudia85
13.08.09,08:56
erika, aj ja si myslim ,ze mozes :)
smudla
01.10.09,13:39
...neviem, či už nie je neskoro, ale...každopádne sa prikláňam k názorom, že je treba spýtať sa v prvom rade tam, kde Ti to budú hodnotiť ;)
Napokon, tam je rozhodné slovo...predpokladám, že tak, ako na bakalárku, aj na diplomku máte rozpis tém+konzultantov...pokiaľ danú vec nemáte ošetrenú v študijnom poriadku, osobne by som zašla za konzultantom bakalárky spýtala sa ho, aké sú možnosti..
Podobnú situáciu som zažila, takže odporúčam: najistejšie je to na fakulte..