dragan.michal
31.07.09,12:52
Vsetci si mozte dast spravit analyzu od spolocnosti Etagret zadarmo.

Tu je odkaz, kde mozete o nu poziadat ( nachadza sa na konci stranky)

Pododtykam,,,zadarmo

http://blog.etarget.sk/ppc-kampan/3-tipy-ako-zarucene-zvysite-navstevnost-stranky-aj-pocas-leta.html
Mixxer
23.08.09,08:31
Ked sme uz pri testovani, najde sa niekto kto by prezrel moj e-shop, len tak ci nenatrafite na nejake chyby alebo nieco co by vam padlo do oka a nie je to dobre urobene, ocenim si kazdu radu :-)

ww.mixxer.sk
dragan.michal
23.08.09,09:46
Mna osobne zaraza velke mnozstvo tovaru na "home" stranke. Dal by som ich tam najviac tak 10 az 15. Tie ktore su najviac predavane alebo podobne.

Doplnil by som aj "title" - nazov webu (title bez ako nazov knihy, max 70 znakov)
Taktiez aj keywords - klucove slova
Taktiez aj description - popis stranky
zubro85
02.09.09,10:16
no zjavne nestihaju, lebo na tej stranke slubuju ze to bude do dvoch dni hotove a ja uz tyzden cakam na analyzu...
dragan.michal
02.09.09,10:20
Je to dost mozne, lebo to mnozstvo co im prislo je neskutocne. Na kazdeho zamestnanca pripada cca 20 analyz.

Zubro85 daj web, poslem ti analyzu cez SS.
zubro85
02.09.09,10:47
tak ja som hned neveril ze to bude do dvoch dni

www.fpinterier.sk
dik
Mixxer
06.09.09,05:37
Mna osobne zaraza velke mnozstvo tovaru na "home" stranke. Dal by som ich tam najviac tak 10 az 15. Tie ktore su najviac predavane alebo podobne.

Doplnil by som aj "title" - nazov webu (title bez ako nazov knihy, max 70 znakov)
Taktiez aj keywords - klucove slova
Taktiez aj description - popis stranky
dakujem za kontrolu, pomoze mi kazda rada. Neviete mi este poradit ako bezplatne zvysit navstevnost stranky. Zaregistroval som sa do viacerich katalogov, ale to asi nestaci. Co by som mal este urobit?
padro
06.09.09,07:24
Neviete mi este poradit ako bezplatne zvysit navstevnost stranky.


za malo penazi malo muziky, oplati sa zaplatit za reklamu
emik
09.09.09,12:46
za malo penazi malo muziky, oplati sa zaplatit za reklamu

aj suhlas aj nesuhlas....
nestaci si len zaplatit za reklamu, ale iste nestaci len registracia do katalogov :)
emik
09.09.09,12:57
dakujem za kontrolu, pomoze mi kazda rada. Neviete mi este poradit ako bezplatne zvysit navstevnost stranky. Zaregistroval som sa do viacerich katalogov, ale to asi nestaci. Co by som mal este urobit?

rád by bolo habadej, co sa tyka tvojho obchodu.... asi najviac ma udivuje sortiment tovaru...

na navstevnost stranky vplyva vela faktorov, pokial chces mat uspesny obchod musis si zabezpecit kvalitny online marketing, ci uz vlastnymi silami alebo vyuzitim externeho dodavatela. Za prvu moznost zaplatis malo, ale stoji ta to kopec casu - myslim ze aj ty mas svoju vlastnu hodinovu sadzbu. Pri druhej moznosti je potrebne si vybrat kvalitneho dodavatela, ktory vie co treba spravit. (uprimne povedane za prvu moznost zaplatis v konecnom dosledku ovela viac ako si myslis :) )
emik
09.09.09,13:05
tak ja som hned neveril ze to bude do dvoch dni

www.fpinterier.sk (http://www.fpinterier.sk)
dik


len chcem upozornit (kebyze o tom neviete) ze mate nejaky problem na stranke, nefunguje vam, teda najskor mi ju nacitalo, ale potom po kliknuti na polozku z laveho menu vyhlasilo chybu.....
padro
09.09.09,14:56
aj suhlas aj nesuhlas....
nestaci si len zaplatit za reklamu, ale iste nestaci len registracia do katalogov :)
no ale ja som nenapisal ze len staci zaplatit :) ... treba zaplatit za dobru reklamu, ale zadarmo to nepojde...
emik
09.09.09,14:59
no ale ja som nenapisal ze len staci zaplatit :) ... treba zaplatit za dobru reklamu, ale zadarmo to nepojde...

rozumiem, len som to chcela zvyraznit, lebo mam dojem, ze si vacsina ludi mysli, ze IT sluzby su typu charita a kazdy to ovlada a zvlada sam :)
zubro85
10.09.09,08:25
len chcem upozornit (kebyze o tom neviete) ze mate nejaky problem na stranke, nefunguje vam, teda najskor mi ju nacitalo, ale potom po kliknuti na polozku z laveho menu vyhlasilo chybu.....
viem o tom, vcera vraj zautocili hackery na nasho poskytovatela hostingu, pracujeme na naprave..

etarget sa vyjadril, tusim predvcerom
waki
14.09.09,12:49
Mixxer, nehnevaj sa, ale z toho obchodu by som si urcite nic neobjednala. Velmi zle fotky tovaru, neprehladne rozklikavanie, gramaticke chyby... nic v zlom ale posobi to na mna vyslovene neprofesionalne. a tiez ma dost zaraza sortiment...