didushik
02.08.09,16:19
Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem
buchač
02.08.09,14:38
Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem

Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................:---:---:---:D:D:D

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...;)

P.S.1:
Prepáč , musel som ...:cool:

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa :D / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...
kaco11
03.08.09,00:32
radšej si kúp nové spodné prádlo a uži si s ním peknú noc.
wegamizi
03.08.09,02:56
mimotemySuhlasim s Buchačom, to je jeden spravny pohlad na vec. Druhy pohlad, a myslim si tiez spravny, je, ze by si mu chcela venovat umelecke fotky aktov. Moja spoluziacka tiez take nafotila a su prekrasne. Su ciernobiele a v nadhernom prostredi, ktore sa hodilo k motivu fotografie. Su jemne, mile a maju svoju umelecku hodnotu. Hra s tienom urobila svoje krasne efekty. Ked sa preto rozhodnes, velmi citlivo vyber fotografa, to jeden z predpokladov dobreho vysledku.
branislavp
03.08.09,03:35
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................:---:---:---:D:D:D

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...;)

P.S.1:
Prepáč , musel som ...:cool:

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa :D / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...
Buchač, úplne sa stotožňujem s Tvojim príspevkom-radou, ale to nechajme na zváženie za a proti zadávateľke tejto témy.
Marína
03.08.09,08:24
Buchač, úplne sa stotožňujem s Tvojim príspevkom-radou, ale to nechajme na zváženie za a proti zadávateľke tejto témy.
Braňo, súhlasím, zadávateľka nepýtala radu či to (ne)má urobiť, ale kontakt na fotografa a cenové relácie.
Juraj, ktovie, či "nepoučuješ";) ženu v zrelom veku, ktorá má dostatočné sebavedomie, aby vedela zvážiť, čo (ne)chce urobiť.
dara
03.08.09,12:07
prečo hneď takýto názor, trošku mi to príde ako odsúdenie, je to podľa mňa normálna vec, na svete sú ďaleko horšie veci, ak vieš, že to manžela či priateľa poteší, tak do toho choď a nepočúvaj reči iných, sorry, ale často krát sa zbytočne poučuje a pritom poučujú ľudia, ktorí robia doma ďaleko horšie veci (myslené všeobecne), ja ťa podporujem.
dara
03.08.09,12:08
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................:---:---:---:D:D:D

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...;)

P.S.1:
Prepáč , musel som ...:cool:

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa :D / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...


BUCHAĆ oceňujem tvoj zmysel pre humor, k druhej časti sa radšej nevyjadrujem
dara
03.08.09,12:09
marina, dobré fotky profesionálne robí anka kovačič, skús sa na ňu nakontaktovať, možno to bude čo hľadáš
Zita5
03.08.09,12:12
marina, dobré fotky profesionálne robí anka kovačič, skús sa na ňu nakontaktovať, možno to bude čo hľadáš

Jááj dara , ale ako vidíš Marína o foto nemá záujem ....:rolleyes: Marína je zrelá žena a zrelo uvažujúca .
Stanislav 1975
03.08.09,12:19
mimotemySuhlasim s Buchačom, to je jeden spravny pohlad na vec. Druhy pohlad, a myslim si tiez spravny, je, ze by si mu chcela venovat umelecke fotky aktov. Moja spoluziacka tiez take nafotila a su prekrasne. Su ciernobiele a v nadhernom prostredi, ktore sa hodilo k motivu fotografie. Su jemne, mile a maju svoju umelecku hodnotu. Hra s tienom urobila svoje krasne efekty. Ked sa preto rozhodnes, velmi citlivo vyber fotografa, to jeden z predpokladov dobreho vysledku.

Vačšinou , keď sa píše moja spolužiačka, alebo moja kamarátka a pod., tak vačšinou tá spolužiačka alebo kamarátka neexistuje,hmhm-:D
wegamizi-priznaj sa...
Lenka1979
03.08.09,12:31
mimotemy .... v dobrej sekcii porady je táto téma :D
luckapastvova
03.08.09,16:36
Ahoj!
Tak to Ťa obdivujem. Ja by som sa teda pred žiadnym chlapom nevyzliekla, teda cudzím. A keď sa tak zamyslím môjho priateľa by to veru nepotešilo. A to nie je nejak žiarlivý, len zdravo. Raz som vymýšľala a povedal mi, že ak bude chcieť akty, nafotí si ich sám. Odvtedy už nad tým nepomýšľam a musím povedať, že sa mu tie fotky veľmi podarili. Bolo to veselé a romantické, keď sme ich fotili. Vyskúšaj radšej to.
wegamizi
03.08.09,17:12
Vačšinou , keď sa píše moja spolužiačka, alebo moja kamarátka a pod., tak vačšinou tá spolužiačka alebo kamarátka neexistuje,hmhm-:D
wegamizi-priznaj sa...
mimotemyA zasa ma niekto odhalil.;) Ako sa teda zatlka?:---:)
Stanislav 1975
03.08.09,17:14
mimotemyA zasa ma niekto odhalil.;) Ako sa teda zatlka?:---:)

Ja tiež kolko krát niekde poviem, že moj kamarát a to neni žiadny kamarát ale ja...Sa to tak robí...:D
Stanislav 1975
03.08.09,17:18
Ahoj!
Tak to Ťa obdivujem. Ja by som sa teda pred žiadnym chlapom nevyzliekla, teda cudzím. A keď sa tak zamyslím môjho priateľa by to veru nepotešilo. A to nie je nejak žiarlivý, len zdravo. Raz som vymýšľala a povedal mi, že ak bude chcieť akty, nafotí si ich sám. Odvtedy už nad tým nepomýšľam a musím povedať, že sa mu tie fotky veľmi podarili. Bolo to veselé a romantické, keď sme ich fotili. Vyskúšaj radšej to.

Ale Lucka, zasa nemusíš byť taká hanblivá a na dovažok- tí profesionalni fotiči aktov niesú žiadny slintoši, čo ledva bažia kedy sa pred nimi žena vyzlečie- oni to berú normálne,ako gynekolovia-takže žiadna hanba pred profíkmi-oni sa sústredia na robotu a nie aby po tebe pozerali
A navyše aj tak to tam máte všetky rovnaké, tak čo...:D
luigi72
03.08.09,17:22
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma :)
Stanislav 1975
03.08.09,17:25
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma :)

Jaaaj luigy , jaký je ten život zlý...Ja zasa by som chcel aby sa manželka na niečo také dala , ale zasa ona nechce...
Alebo, ešte lepšie namalovať nejaký obraz-to je ešte lepšie...:rolleyes:
wegamizi
03.08.09,17:26
Zaujimave je, ze dotycna dama chcela kontakt na fotografa a my ju, podaktorí, vychovavame. Zle pochopena tema?
Stanislav 1975
03.08.09,17:26
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma :)

Ešte som to nikdy neurobil, ale ideš do tmy-som ťa vypol-;)
Stanislav 1975
03.08.09,17:28
Zaujimave je, ze dotycna dama chcela kontakt na fotografa a my ju, podaktorí, vychovavame. Zle pochopena tema?

Aké to mám telefónne číslo???:D:D:D
wegamizi
03.08.09,17:29
Aké to mám telefónne číslo???:D:D:D
Konecne k veci;)
luigi72
03.08.09,17:30
Jaaaj luigy , jaký je ten život zlý...Ja zasa by som chcel aby sa manželka na niečo také dala , ale zasa ona nechce...
Alebo, ešte lepšie namalovať nejaký obraz-to je ešte lepšie...:rolleyes:

To ju vazne posielas k niekomu, aby ju nafotil?

Inac moja tiez nechce ani doma, dvakrat som ju skusil nahovorit - vzdy cuvla, ale koniec bol vzdy aspon prijemny. ;)
kero64
03.08.09,17:33
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma :)
Máš absolútnu pravdu. Aj ja som radšej, keď si môžem na manželku siahnuť a nielen si ju obzerať na fotke. Aj keby bola na tej fotke akokoľvek sexi. Tiež súhlasím s Luckoupastvovou, nech sa zadávateľka nechá fotiť svojim priateľom. Myslím, že to bude oveľa krajší darček, ak si tie fotky nafotí sám.
Lenka1979
03.08.09,17:37
...mimotemy ... éééj muži, muži,... už tu začínate písať aj vlastné pocity a "chcenia"...:D:D:D... no tak... dajte, aj my ženy si to rady prečítame, a pritom Vás ani odsudzovať nebudeme... xixixi...

PS:... len tak na okraj, všetko v rámci slušnosti a etikety porady, jasnačka?
Milan Benka
03.08.09,17:39
Ešte foťák a môžem pomôcť ;).

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Milan Benka
03.08.09,17:42
Čo tak presunúť to do témy Hľadám firmu/živnostníka ?
luigi72
03.08.09,17:50
Ja som mal volakedy medzi predmetmi podnikania aj fotograficke sluzby ;)
Fotak este stale mam...

Manzelka by ma urcite zakilerovala :D
kero64
03.08.09,17:55
Ja som mal volakedy medzi predmetmi podnikania aj fotograficke sluzby ;)
Fotak este stale mam...

Manzelka by ma urcite zakilerovala :D
Manželke kúp baterku a zober si ju ako osvetlovača.:D:D:D A keď nebude chcieť ona, ja sa obetujem. P.S. Baterku mám.;)
Stanislav 1975
03.08.09,18:08
To ju vazne posielas k niekomu, aby ju nafotil?

Inac moja tiez nechce ani doma, dvakrat som ju skusil nahovorit - vzdy cuvla, ale koniec bol vzdy aspon prijemny. ;)

Skús jej tak nenápadne ponalievať pár deci vínka-to by malo pomocť, vtedy sú ženy povolnejšie...
Stanislav 1975
03.08.09,18:10
To ju vazne posielas k niekomu, aby ju nafotil?

Inac moja tiez nechce ani doma, dvakrat som ju skusil nahovorit - vzdy cuvla, ale koniec bol vzdy aspon prijemny. ;)

Koniec.-je vždy príjemnýýýýýýýýýýýýýý


A už som ticho...
luigi72
03.08.09,18:18
Koniec.-je vždy príjemnýýýýýýýýýýýýýý


A už som ticho...



...si sa dajako dostal do varu! :D
Stanislav 1975
03.08.09,18:20
...si sa dajako dostal do varu! :D

luigi, čo sa plašíš? Ja som v pohode, nie som v žiadnom vare- v mojom veku? blázniš?:D:D:D
mona091
03.08.09,18:23
este k teme,
ak nemas zaujem o amaterov, ktori Ti tu ponukli sluzby gratis, kontakty si vygulaj, je ich dost
luigi72
03.08.09,18:24
V tvojom veku? predpokladam, ze druha cast tvojho nicku je rok narodenia, cize si odo mna o hodne mladsi :) A ja sa obcas este dostanem poriadne do varu ;)

Ale to sme uz poriadne mimotemy :D
Stanislav 1975
03.08.09,18:26
este k teme,
ak nemas zaujem o amaterov, ktori Ti tu ponukli sluzby gratis, kontakty si vygulaj, je ich dost

A TERAZ BEZ SRANDY K VECI-


Aj Peťo Nagy( čítaj naď) robí takéto veci a už mal aj nejakú výstavu- a fakt čo som videl tak pekné akty fotí...
mona091
03.08.09,18:26
neva,

ja vas usmernujem
Stanislav 1975
03.08.09,18:27
V tvojom veku? predpokladam, ze druha cast tvojho nicku je rok narodenia, cize si odo mna o hodne mladsi :) A ja sa obcas este dostanem poriadne do varu ;)

Ale to sme uz poriadne mimotemy :D

Ale však aj ja, ale už nie tolkokrát ako keď som mal 20-:D:D:D
Stanislav 1975
03.08.09,18:28
A TERAZ BEZ SRANDY K VECI-


Aj Peťo Nagy( čítaj naď) robí takéto veci a už mal aj nejakú výstavu- a fakt čo som videl tak pekné akty fotí...

Alebo keď má zadávatelka témy dosť našetrené, može osloviť majstra Saudka...;), ale ten je údajne dosť drahý...
icemonika
03.08.09,20:43
Určite je v Prešove nejaké fotoštúdio, čo ti to urobí. A tiež veľa študentov, ktorí majú ako hlavní predmet výtvarnú...a majúaj predmet fotku alebo priamo osloviť akademikov, konkrétne fotograf je Jaro Ondo. Skús.

...zaujímavá debata :D :D :D
Marína
03.08.09,21:43
mimotemy .... v dobrej sekcii porady je táto téma :D
Umenie ako také je súčasťou kultúry a tým aj umelecký akt. Pri umeleckom akte sa má potlačiť erotickosť tela a vyzdvihnúť jeho vizuálna krása a to nie je jednoduché. Akt má byť výtvarným zážitkom, nie erotickým, preto fotenie aktov je jedno z najťažších, najkomplikovanejších.

didushik, myslím, že s dôverou sa môžeš obrátiť na jedného z najuznávanejších fotografov aktov na Slovensku, Mariána Krličku (http://www.cassovia.sk/krlicka/). Tu nájdeš kontakt (http://www.supernavigator.sk/navigator/profile_firm.php?id=12030033&noLangs).

Prepáčte chlapci, dostali ste sa na úplne inú koľaj;) a zadávateľke témy veľmi nepomohli.:rolleyes:
wegamizi
03.08.09,21:44
V teme OPERA by ste sa nechceli zrealizovat? Tam je "ticho po piešine". Cakam..........
Marína
03.08.09,22:04
V teme OPERA by ste sa nechceli zrealizovat? Tam je "ticho po piešine". Cakam..........
Ja som si pred chvíľkou prečítala tvoj podpis, dúfam, že ešte platí.;)
Tak dobre, idem na návštevu do Opery.:)
mpca
04.08.09,04:20
erzet
04.08.09,06:33
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................:---:---:---:D:D:D

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...;)

P.S.1:
Prepáč , musel som ...:cool:

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa :D / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...
Nesúhlasím. Prečo nie, a rozmýšľať čo sa stane keď sa stane. To by sa nezakladal žiadny vzťah. Keď na to tá kočka má, priateľovi chce urobiť radosť a keď mu to radosť urobí, prečo nie. Možno vystane aj na spodné prádlo. Veď tá dáma sama musí vedieť či by mu to urobilo radosť alebo nie. Je tu veľa názorov pre a proti, ale krása tela v umeleckom zvýraznení je niečo neopakovateľné. Ale je fakt že ona sa nás nepýtala na názor, ale na adresu fotografa a cenu.
Petra Nová
04.08.09,07:11
........, ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil ................
Juraj, zaujala ma táto Tvoja veta. Nie v tom význame, ako ho vysvetľuješ v ďalšom texte. To je jasné. Ale v tom, že asi len málo mužom napadne darovať vyvolenej svoje akty. Vaše telá sa vám nezdajú vhodné na umelecké stvárnenie? Vysvetlíš? :)

Viem, že sommimotemy, ale takých príspevkov je v téme viac, tak ďalší to už nemôže pokaziť. ;)
erzet
04.08.09,07:30
Nechajte ju tak, ak nemáte odpoveď na jej dotaz. Nagy by bol asi drahý. Možno by stálo za uváženie vygooglovať nejaké akty a podľa nich hľadať autora. Pozrieť sa po lepších fotoateliéroch vo Vašom na okolí.
Petra Nová
04.08.09,07:46
Ale v tom, že asi len málo mužom napadne darovať vyvolenej svoje akty. Vaše telá sa vám nezdajú vhodné na umelecké stvárnenie? Vysvetlíš? :)


Tú svoju pôvodnú otázku doplním tak, že som mala na mysli vek, keď ste boli mladí a krásni. :D
buchač
04.08.09,10:29
Nečakal som , že jeden dobrý " podpich " zdvihne takú diskusiu ....

ČIŽE


Petra Nová Re: nafotenie aktov
Citát:Pôvodca textu príspevku: Petra Nová
Ale v tom, že asi len málo mužom napadne darovať vyvolenej svoje akty. Vaše telá sa vám nezdajú vhodné na umelecké stvárnenie? Vysvetlíš?
Tú svoju pôvodnú otázku doplním tak, že som mala na mysli vek, keď ste boli mladí a krásni.

Teraz sme už poniektorí len pekní či krásni ....;)


erzet Re: nafotenie aktov
Citát:Pôvodca textu príspevku: buchač

Nesúhlasím. Prečo nie, a rozmýšľať čo sa stane keď sa stane. To by sa nezakladal žiadny vzťah. Keď na to tá kočka má, priateľovi chce urobiť radosť a keď mu to radosť urobí, prečo nie. Možno vystane aj na spodné prádlo. Veď tá dáma sama musí vedieť či by mu to urobilo radosť alebo nie. Je tu veľa názorov pre a proti, ale krása tela v umeleckom zvýraznení je niečo neopakovateľné. Ale je fakt že ona sa nás nepýtala na názor, ale na adresu fotografa a cenu.

http://www.peternagy.sk/index.php?page=kontakt

Poniektorí so mnou nesúhlasite , že akty sem , akty tam ...
Áno , samotný umelecký akt je pekný , o tom niet pochýb / teraz ozaj nezáleží na tvorcovi / , ja som v príspevku naznačoval , hm , svoj názor , že nie vždy sa oplatí byť IN .
Len tak pre zaujímavosť , na webe koluje / kolovalo / video s Pamelou Anderson s tým jej Tommym Lee . Že sa bolo na čo pozerať , ani nezdôrazňujem , všetko natvrdo ....a keď sa rozišli , bubeník to hodil na net a už bol oheň na streche ....;)
A takých prípadov je neúrekom aj v našich končinách , stačí si pospomínať na nedávne kauzy zo stredných škôl , čo sa tam povystrájalo ...

Na doplnenie , pre mňa tzv. fotograf Peter Nagy , ktorého som doporučil , samozrejme zo srandy , tak ten je postavený v mojich očiach na úroveň ďaľšieho " fotografa " , t.j. Martin Nikodým ....už len z toho dôvodu , že poriadny fotograf sa na digitálny aparát ani nepozrie , nieto , aby s týmto ešte aj fotil ...:rolleyes:
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/03/martin-nikodym-zameni-moderovanie-za-fotenie.html
elpka
04.08.09,11:15
zlatko, ty si u Jurka prehliadla jeho hlavný zámer, veď jemu ide o to, aby nás poraďáčky vyprovokoval a dali sme sa odfotiť jemu a Stanko by mu trošku posvietil....:):D:---
buchač
04.08.09,11:51
zlatko, ty si u Jurka prehliadla jeho hlavný zámer, veď jemu ide o to, aby nás poraďáčky vyprovokoval a dali sme sa odfotiť jemu a Stanko by mu trošku posvietil....:):D:---

Keby len fotiť ....:---:---:---:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D
elpka
04.08.09,11:58
:---:---:---:--- Jurko ale myslím, že sme trošku mimotemy ale nevadí:D:D:D
erzet
05.08.09,06:55
zlatko, ty si u Jurka prehliadla jeho hlavný zámer, veď jemu ide o to, aby nás poraďáčky vyprovokoval a dali sme sa odfotiť jemu a Stanko by mu trošku posvietil....:):D:---
Aj ja viem fotiť a viete ako by mi svietili oči? To by boli reflektory.
Lenka1979
05.08.09,07:06
... tak už má aspoň zadávateľka témy kontakty na nových "nádejných" fotografov, o ktorých sme na porade ani netušili... však páni??? :eek::---
Stanislav 1975
05.08.09,07:14
A keby som si ja chcel dať nafotiť akty-aj to sa dá? Nepoznáte nejakú fotografku???:D:D:D

Ale nie, ja by som si na triko nezobral, že by uvedená fotografka zinfarktovala...
Stanislav 1975
05.08.09,07:15
zlatko, ty si u Jurka prehliadla jeho hlavný zámer, veď jemu ide o to, aby nás poraďáčky vyprovokoval a dali sme sa odfotiť jemu a Stanko by mu trošku posvietil....:):D:---

Ale ja nikomu nikam svietiť nebudem- ja som poctivý, slušný občan tejto spoločnosti...:D
elpka
05.08.09,07:27
no teraz si ma sklamal Stanko a ja že prihlásim len kvôli tebe...:):D:---
Stanislav 1975
05.08.09,07:35
no teraz si ma sklamal Stanko a ja že prihlásim len kvôli tebe...:):D:---

Hmmm, sa mi nejako roztriasli kolená- nepravá blondínka a má rada pohár vína,hmhm- neviem neviem, či neodvolám, čo som odvolal...:D
Zaujímavá ponuka...;)
Stanislav 1975
05.08.09,07:41
no teraz si ma sklamal Stanko a ja že prihlásim len kvôli tebe...:):D:---

A nepozeraj tolko tú tému "varná doska"-:D:D:D
elpka
05.08.09,08:11
moc toho sleduješ........:cool:
a na vínko ma nalákaš, len ak bude červené....:--- a kolienka viac k sebe, aby si nehapal...:D
Stanislav 1975
05.08.09,08:14
moc toho sleduješ........:cool:
a na vínko ma nalákaš, len ak bude červené....:--- a kolienka viac k sebe, aby si nehapal...:D

Ja inak tiež len červené...:o:o:o-ale ja musím piť veeelmi vela červeného vínka- som mimochodom darca krvi( už 5 násobný)-:D:)
A hapať -nehapám-volakedy som hapal, ale už sa mi to nestáva-:D
Lenka1979
05.08.09,08:28
Stanko... bacha... lebo sa vážne dáš nahovoriť. :D:D:D
Stanislav 1975
05.08.09,08:30
Stanko... bacha... lebo sa vážne dáš nahovoriť. :D:D:D

Inak fakt, asi to tak vyzerá-riziko je veľmi veľké...:D:D:D
O čo som ja horší od Beckhama? O nič...:rolleyes:
JarkaL
05.08.09,08:30
Stanko... bacha... lebo sa vážne dáš nahovoriť. :D:D:D
Keď to bude nafotené, dúfam, že sa s nami podelíte a zavesíte to na Poradu...
Stanislav 1975
05.08.09,08:31
Keď to bude nafotené, dúfam, že sa s nami podelíte a zavesíte to na Poradu...

OK,ale bude to platená zóna...;)
Lenka1979
05.08.09,08:32
Keď to bude nafotené, dúfam, že sa s nami podelíte a zavesíte to na Poradu...

Alebo aspoň poslať do SS-ky.:D
elpka
05.08.09,08:32
ja darca nemôžem byť...:mee:, Stanko ale vráťme sa k téme, vieš čo ma zaujíma prečo sa dávajú viac nahovoriť ženy kvôli mužom na tieto fotky a nie naopak...:rolleyes:
Stanislav 1975
05.08.09,08:32
Keď to bude nafotené, dúfam, že sa s nami podelíte a zavesíte to na Poradu...

Ale nejako to z Jožkom Mihálom dohodnem, že "draci" budú mať nejakú 50%zľavu...:D
JarkaL
05.08.09,08:33
OK,ale bude to platená zóna...;)
Aspoň pre predplatiteľov DRAKA dáš dúfam zľavu...


P:S:Písali sme naraz, mysleli sme na to isté.
Stanislav 1975
05.08.09,08:36
ja darca nemôžem byť...:mee:, Stanko ale vráťme sa k téme, vieš čo ma zaujíma prečo sa dávajú viac nahovoriť ženy kvôli mužom na tieto fotky a nie naopak...:rolleyes:

OK Elpka, teraz vážne- lebo podľa mňa je ženské telo samo o sebe umelecké dielo a fakt pekne urobené umelecké akty sú fakt veľmi, veľmi pekná vec
A muži? ja neviem- muž nieje tak od prírody pekný...

Ježiš,už sa zamotávam- z vášho pohladu je to asi naopak, že? Ja už neviem nič asi...
Stanislav 1975
05.08.09,08:38
Alebo aspoň poslať do SS-ky.:D

Lenka, - no no:D:D:D-máš doma...
ALDA
05.08.09,08:47
Dobre som sa pobavila v tejto téme.:D:D:D:D:D Porada sa mi začína znovu páčiť. Načo budeme riešiť na tejto stránke vážne pracovné a niektoré ľahké oddychové témy, už bude z nej iba POKEC. Nooo idem hľadať bývalú PORADU.:eek::mee:
elpka
05.08.09,08:48
OK Elpka, teraz vážne- lebo podľa mňa je ženské telo samo o sebe umelecké dielo a fakt pekne urobené umelecké akty sú fakt veľmi, veľmi pekná vec
A muži? ja neviem- muž nieje tak od prírody pekný...

Ježiš,už sa zamotávam- z vášho pohladu je to asi naopak, že? Ja už neviem nič asi...

tá posledná veta bola presne o tom........nemáte vy chlapi málo sebadôvery... :):D:---
Stanislav 1975
05.08.09,09:07
tá posledná veta bola presne o tom........nemáte vy chlapi málo sebadôvery... :):D:---

To ti ja veru neviem, nie som psycholog,hmhm
Lenka1979
05.08.09,09:10
Lenka, - no no:D:D:D-máš doma...

... a Ty nie?
Stanislav 1975
05.08.09,09:14
... a Ty nie?

Radšej to teda nechajme tak-:cool::cool::cool:, ale dobrá reakcia-;)
buchač
05.08.09,14:43
Dobre som sa pobavila v tejto téme.:D:D:D:D:D Porada sa mi začína znovu páčiť. Načo budeme riešiť na tejto stránke vážne pracovné a niektoré ľahké oddychové témy, už bude z nej iba POKEC. Nooo idem hľadať bývalú PORADU.:eek::mee:

mimotemy
Skúsim založiť novú tému v bývalej Porade ....

Niečo na spôsob ....;):rolleyes::cool:

http://www.porada.sk/t113156-cccc-wellnes-na-porade.html

Mňa napríklad žerie táto téma , blikačky jak na vianočnom stromčeku , veď to je pre malé deti ....
Wellnes si predstavujem síce pod iným významom , ale citovaný s tým pôvodným nemá nič spoločné ......
Za tri mesiace 3400 príspevkov , veď to je na hlavu , no nejak som si neoddýchol ....
didushik
10.08.09,05:38
Mám 22, a mala som namysli umelecké nie nejaké vulgárne fotky. Čiernobiele, fakt umelecké. Myslím si že by ho to potešilo.
Marína
10.08.09,06:10
Mám 22, a mala som namysli umelecké nie nejaké vulgárne fotky. Čiernobiele, fakt umelecké. Myslím si že by ho to potešilo.
Ja som to osobne aj takto pochopila.
elpka
10.08.09,06:22
Mám 22, a mala som namysli umelecké nie nejaké vulgárne fotky. Čiernobiele, fakt umelecké. Myslím si že by ho to potešilo.

my sme to tu všetci tak pochopili.......:---, len vieme všetko zamrníkovať, tak sa nehnevaj a byť mimotemy je niekedy dobrý relax:D. Ja ti fandím, vniesť do vzťahu niečo nové a pri tom zo seba niečo obetovať je základom pre dlhé trvanie vašej lásky....:):---:D
Watson
10.08.09,06:53
Mám 22, a mala som namysli umelecké nie nejaké vulgárne fotky. Čiernobiele, fakt umelecké. Myslím si že by ho to potešilo.

Máš 22? A rozum na 15 :D Niektorí ľudia už fakt nevedia čo od dobroty a nudy.
susann2
10.08.09,08:31
Kto chce kam, pomôžme mu tam. Nechápem všetkých Vás, čo ju od toho odhovaráte a máte uštipačné poznámky. Didushik nežiadala o rady či áno alebo nie, ale kde. Prípadné zneužitie bude riešiť len ona. Aká dojemná starostlivosť, veď je dospelá.
erzet
10.08.09,08:40
Máš 22? A rozum na 15 :D Niektorí ľudia už fakt nevedia čo od dobroty a nudy.
prečo takto tvrdo berieš niekoho názor?
erzet
10.08.09,08:47
Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem
Prosím Ťa urob ako uznáš za vhodné. Si dospelá. Vieš čo robiť, vieš čo robíš. Tu je taká halda moralistov, pedagógov, "radičov", že až sa z toho hlava krúti.
Watson
10.08.09,08:59
prečo takto tvrdo berieš niekoho názor?

Ujo, a vy by ste chceli takú dcéru, čo by svojim frajerom fotila akty? To že je niekto dospelý, ešte neznamená, že koná a priori správne a rozumne. Mne je to srdečne jedno, ale neznesiem, aby ešte niekto obhajoval zvrátené hodnoty a životný štýl a znevažoval tých, čo majú iný zodpovedný pohľad na život.
marjankaj
10.08.09,09:15
Máš 22? A rozum na 15 :D Niektorí ľudia už fakt nevedia čo od dobroty a nudy.

Neurážaj iných členov porady. Prečítaj si etiketu.
stonka
10.08.09,09:18
Ujo, a vy by ste chceli takú dcéru, čo by svojim frajerom fotila akty? To že je niekto dospelý, ešte neznamená, že koná a priori správne a rozumne. Mne je to srdečne jedno, ale neznesiem, aby ešte niekto obhajoval zvrátené hodnoty a životný štýl a znevažoval tých, čo majú iný zodpovedný pohľad na život.
Tak, tento príspevok mi vyrazil dych....:confused::confused::confused:
Kazu
10.08.09,09:40
Mne vyrazí dych až na budúci rok uvidíme tému: Z lásky som môjmu priateľovi dala nafotené moje akty. Teraz sme sa rozišli a on tie fotky ukazuje všetkým svojim priateľom, smejú sa na tom a teraz som zistila, že tie moje akty dal aj na internet. Poraďte mi, ako mu v tom zabrániť.
elpka
10.08.09,09:41
Ujo, a vy by ste chceli takú dcéru, čo by svojim frajerom fotila akty? To že je niekto dospelý, ešte neznamená, že koná a priori správne a rozumne. Mne je to srdečne jedno, ale neznesiem, aby ešte niekto obhajoval zvrátené hodnoty a životný štýl a znevažoval tých, čo majú iný zodpovedný pohľad na život.

trošku tvrdá reakcia.....:cool: o zvrátených hodnotách by sa mohlo hovoriť, keby dotyčná mala 12 rokov, ale o dospelej 22 ročnej žene také niečo povedať je trošku silná káva....:cool: ako môžeš vôbec hovoriť o hodnotách niekoho koho vôbec nepoznáš ......ináč väčšinou tí ktorí sa oháňajú morálkou sa jej moc nedržia........:cool:
stonka
10.08.09,09:47
Mňa nevyprovokuješ. Ani tvoj funklub. Mne nemusíš radiť čo mám robiť a už vôbec nie čo mám písať. Na mňa nereaguj, už som mal tú česť s tebou, tak si daj pohov.

P.S.: Mala si jej dať kontakt na toho, kto fotil teba alebo sa vyjadriť k obsahu témy. V mojom príspevku čo si citovala nebolo nič osobné - je tam použitý výraz "niektorí ľudia". Naštuduj si sémantiku alebo si daj spraviť test na dislexiu.

Dislexia je nejaka nová vedná disciplína? Asi si myslel dyslexiu:D
Watson
10.08.09,09:50
trošku tvrdá reakcia.....:cool: o zvrátených hodnotách by sa mohlo hovoriť, keby dotyčná mala 12 rokov, ale o dospelej 22 ročnej žene také niečo povedať je trošku silná káva....:cool: ako môžeš vôbec hovoriť o hodnotách niekoho koho vôbec nepoznáš ......ináč väčšinou tí ktorí sa oháňajú morálkou sa jej moc nedržia........:cool:

Keď na mňa reaguješ, tak si najprv zlož tie slnečné okuliare. Je to neslušné :D Mám právo na názor a ešte ho rozšírim - ak budem raz zamestnávateľ, tak potetovaná dievčina nebude mať šancu a môže ísť aj do Štrasburgu a na lampáreň.
misomiso
10.08.09,10:01
ak budem raz zamestnávateľ, tak potetovaná dievčina nebude mať šancu a môže ísť aj do Štrasburgu a na lampáreň.

Ja by som potetovanu asi tiez nezamestnal. Ale hlavne jej nesmies na konkurze povedat, ze ju neberies kvoli tetovaniu, ale proste, ze nevyhovela :). Inak by si mohol mat naozaj asi oplatecky so Štrasburgom. :). Hoci ktovie, ci je to explicitne v antidiskriminacom zakone vymenovane - mne napr, pravnici potvrdili, ze nemusime prijmat fajciarov, ze na nich sa zakon nevztahuje...
buchač
10.08.09,10:06
Keď na mňa reaguješ, tak si najprv zlož tie slnečné okuliare. Je to neslušné :D Mám právo na názor a ešte ho rozšírim - ak budem raz zamestnávateľ, tak potetovaná dievčina nebude mať šancu a môže ísť aj do Štrasburgu a na lampáreň.

Máš , jednoznačne ....

Ale nerozširuj si ho puckou / pre neznalých - http://slovnik.dovrecka.sk/narecovy-slovnik/Pucka / alebo puckou ....;)

Kliny bi do hlavy sebe a seberovným ....hanba by ma bila , keby som sa tak správal k nežnejšiemu pohlaviu ....:rolleyes:

A vôbec , čo tu točíte o tetovaní a dyslexii .
Za prvé neviem , čo to znamená .....:---
Za druhé ma to uráža .....:D:D:D:D:D
elpka
10.08.09,10:07
Keď na mňa reaguješ, tak si najprv zlož tie slnečné okuliare. Je to neslušné :D Mám právo na názor a ešte ho rozšírim - ak budem raz zamestnávateľ, tak potetovaná dievčina nebude mať šancu a môže ísť aj do Štrasburgu a na lampáreň.

hm, tak prepáč.....:):D:--- už je to lepšie.....ja som zamestnávateľ......a zamestnávam podľa vedomostí v danom obore....., ale tiež som proti drastickým extrémom, ale fotenie aktov je predsa súkromná záležitosť o ktorej na pohovore sa asi ťažko niekto zmieni....:D:D:D
elpka
10.08.09,10:09
Máš , jednoznačne ....

Ale nerozširuj si ho puckou / pre neznalých - http://slovnik.dovrecka.sk/narecovy-slovnik/Pucka / alebo puckou ....;)

Kliny bi do hlavy sebe a seberovným ....hanba by ma bila , keby som sa tak správal k nežnejšiemu pohlaviu ....:rolleyes:

A vôbec , čo tu točíte o tetovaní a dyslexii .
Za prvé neviem , čo to znamená .....:---
Za druhé ma to uráža .....:D:D:D:D:D


:D:D:D:D myslím že Jurko to zase dobre zaklincoval...., čo tak uzavrieť mier....:---
Watson
10.08.09,10:13
Ja by som potetovanu asi tiez nezamestnal. Ale hlavne jej nesmies na konkurze povedat, ze ju neberies kvoli tetovaniu, ale proste, ze nevyhovela :). Inak by si mohol mat naozaj asi oplatecky so Štrasburgom. :). Hoci ktovie, ci je to explicitne v antidiskriminacom zakone vymenovane - mne napr, pravnici potvrdili, ze nemusime prijmat fajciarov, ze na nich sa zakon nevztahuje...

Ale však to je samozrejmé... Som bol minule v TESCU a tam robilo SBS-kára potetované indivídum s naušnicou v uchu. Ešteže polícia má akýsi etický kódex, lebo dnes je taká doba, že úchylky sa stávajú normami a potom to tak vyzerá... Kultúru firmy vytvárajú v prvom rade jej ľudia a nie drahý vyblýskaný inventár...
Petra Nová
10.08.09,10:21
Je to tu už poriadne od témy, tak prečo by som sa nepridala ? MILANS, HARMANČEK, KLADIVO - kde ste? A tiež SÉMANTIKA A LOGIKA ??? A FAN KLUB ???
Watson
10.08.09,10:24
Máš , jednoznačne ....

Ale nerozširuj si ho puckou / pre neznalých - http://slovnik.dovrecka.sk/narecovy-slovnik/Pucka / alebo puckou ....;)

Kliny bi do hlavy sebe a seberovným ....hanba by ma bila , keby som sa tak správal k nežnejšiemu pohlaviu ....:rolleyes:

A vôbec , čo tu točíte o tetovaní a dyslexii .
Za prvé neviem , čo to znamená .....:---
Za druhé ma to uráža .....:D:D:D:D:D

Nemám k dispozícii slovenský slovník odbornej psychologickej terminológie a v latinčine sa dyslexia píše s mäkkým "i", pokiaľ viem. Ale nejdem ťa zaťažovať banalitami ani ďalej reagovať na tvoje silené vtipy, lebo si iba zbytočne dôležitý obuch.
Lenka1979
10.08.09,10:33
mimotemy kľud,prosím v tejto téme...zadávateľku to určite nezaujíma...
jaros5
10.08.09,10:34
Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem

mimotemyAk sa ti to všetko nejak podarí zrealizovať, tak nezabudni zopár - z tých najlepších aj sem vyvesit - zhodnotíme umeleckú úroveň a možno sa dáme všetci pofotiť ......a ak by sa nám podarilo presvedčiť aj Richarda, tak vsetci povinne zmeníme avatar :D:D:D .......
Petra Nová
10.08.09,10:37
mimotemy kľud,prosím v tejto téme...zadávateľku to určite nezaujíma...
Podľa mňa - toto Tvoje moderátorské upozornenie malo prísť podstatne skôr. A nielen preto, že zadávateľku to určite nezaujíma!!!
Chobot
10.08.09,10:51
Pokiaľ niekto bude mať niečo povedať k téme, nech mi dá vedieť. Takáto diskusia už nikam nevedie. Tému uzatváram.