weber
03.08.09,12:13
Dobry den,

velmi pekne Vas prosim o radu. Chcel by sme vycestovat ( mlady par ) do Chorvatska, mame ale ocakavania na kludne miesto/mesto s plazou, kde nie je velky turisticky ruch. Rozne destianacie a fora som si precital, nam ale nejde ani o krasu mesta, ani o to, ako daleko je plaz a ci je piesok malo, alebo velmi kamienkovo zrnity.... Viete mi poradit, ktore destinaciu nie su typu "hlava na hlave", kludne aj nejaka sukromna plaz, alebo miesto, kde nie je velky vyber pre nocny zivot. Vdaka.
vikinka
03.08.09,10:25
Práve som sa vrátila z Chorvátska-Živogošče-Mala Duba,je to kľudná malá oblasť,v ktorej nájdeš len jeden zmiešaný obchod a jednu reštauráciu,na pláž sme chodili asi 5 minút pešo,ktorá bola v prekrásnej zátoke s dobrým prístupom do mora aj pre malé deti,ktorú navštevovalo málo ľudí,väčšinou domáci nakoľko to poznajú.Ak chceš nočný ruch,nie je problém zájsť asi 2 km do Blata,alebo cca 3 km do Poratu.
macula
03.08.09,10:49
Ja som sa v sobotu vrátila z ostrova Pag. Boli sme ubytovaní v meste Pag a trochu ďalej od centra, ale vôbec nám to nevadilo a chodili sme na pláže mimo mesta cca 15 km smerom na Novaliju. Na týchto plážach bola voda priezračnočistá a veľmi málo ľudí tam bolo. Boli sme veľmi spokojní.
markchal
04.08.09,06:35
Skús ostrov Ráb je sú tam krásne pláže :piesková –Lopar ,skaly – Suha punta ,alebo kopu malých zátok .Bol som tam pred rokom a paráda - odporúčam .Ubytovaný sme boli v meste Kampor.