Vero2
03.08.09,13:07
Dobrý deň,
veľmi pekne Vás prosím o radu, mám program datalock v ktorom práve robím inventarizáciu a potrebujem vedieť aký je rozdiel medzi obratovou súpiskou a stavom na sklade. A potrebujem urobiť inventúrny zápis a neviem čo mám použiť. Je to veľmi súrne. Pretože tieto dve položky mám rozdielne mali sme manko a prebytok. PRosímmmm.
Tweety
03.08.09,11:08
Dobrý deň,
veľmi pekne Vás prosím o radu, mám program datalock v ktorom práve robím inventarizáciu a potrebujem vedieť aký je rozdiel medzi obratovou súpiskou a stavom na sklade. A potrebujem urobiť inventúrny zápis a neviem čo mám použiť. Je to veľmi súrne. Pretože tieto dve položky mám rozdielne mali sme manko a prebytok. PRosímmmm.
Stav na sklade je stav zásob k určitému dátumu, obratová súpiska je len súčtom obratov na sklade.
jajko50
03.08.09,11:14
Trochu zmätočná otázka. Skús upresniť.
Vero2
03.08.09,11:24
Takže robila som na sklade inventúru v niektorých mat nám niečo chýbalo a niečo vystávalo. A teraz potrebujem urobiť inventúrny zápis čiže množstvo mat a v akej hodnote máme na sklade. A teraz neviem či mám použiť údaje z obratovej súpisky alebo zo stavu na sklade.