cugi
04.08.09,11:00
Poprosím o radu, ako by mal vyzerať dodatok ku kúpno predajnej zmluve na nehnuteľnosť. Na katastrálny úrad sme odniesli kúpno predajné zmluvy, ale prišlo nám rozhodnutie o prerušení konania z dôvodu nedostatkov v zmluvách. Podľa katastra mám doplniť chýbajúce údaje formou dodatku ku kúpnej zmluve.
Ďakujem.
Lianka
04.08.09,09:06
Dodatok c. 1

- cislovanie clankov a bodov nechas povodne, ako bolo,
- povodny text v jednotlivych bodoch, kde potrebujes urobit zmenu, zmenis na spravny.

Datum, podpisy predavajuceho (overeny) a kupujuceho.
Chobot
04.08.09,09:10
Poprosím o radu, ako by mal vyzerať dodatok ku kúpno predajnej zmluve na nehnuteľnosť. Na katastrálny úrad sme odniesli kúpno predajné zmluvy, ale prišlo nám rozhodnutie o prerušení konania z dôvodu nedostatkov v zmluvách. Podľa katastra mám doplniť chýbajúce údaje formou dodatku ku kúpnej zmluve.
Ďakujem.

No predsa to, čo ti napísali, že tam chýba, to musíš tým dodatkom doplniť. My nevieme, čo ti v pôvodnej zmluve chýbalo. To ti museli napísať v rozhodnutí o zastavení konania.
cugi
04.08.09,09:41
Chcel som vedieť, ako má ten dodatok vyzerať. Na začiatku uvediem predávajúceho a kupujúcich a potom už len napíšem správne znenie opraveného bodu ? Alebo treba uviesť : Týmto dodatkom opravujeme nasledovné body ... a vypíšem len zmenené body ?
aksas2
04.08.09,09:45
Chcel som vedieť, ako má ten dodatok vyzerať. Na začiatku uvediem predávajúceho a kupujúcich a potom už len napíšem správne znenie opraveného bodu ? Alebo treba uviesť : Týmto dodatkom opravujeme nasledovné body ... a vypíšem len zmenené body ?
no bud napises ze nahradzas znenie Clanku x bod y, pripadne, ak ho tam nemas tak napises, ze doplnas Članok X zmluvy o bod y
Mária27
04.08.09,10:14
Dodatok č. 1
ku kúpnej zmluve zo dňa ...

Predávajúci ..
kupujúci ...
predmet ...

Týmto dodatkom sa kúpna zmluva dopĺňa nasledovne:

Čl. I bod 3 sa dopĺňa vetou: " ... "
Čl. III druhá veta znie ...

V ... dňa ...

Podpisy ...