Richard
08.08.05,10:56
Milí Poraďáci,

týmto si dovoľujem privítať medzi nami staronového člena Porady - Beata.
Starého preto, že je tu vlastne už od vzniku Porady a nového preto, že od dnes bude na Porade aj moderátorkou.
Beátka je známa doterajšou aktívnou účasťou na Porade a najmä zorganizovaním celoslovenského stretka Porady na Krahuliach.

Beátka bude moderovať dve Porady, daň z príjmu a jednoduché účtovníctvo.

Moderovanie znamená prácu navyše a preto ďakujem Beátke za prijatie tejto "pozície".
Úlohou moderátora je najmä dbať na dodržiavanie pravidiel a etikety Porady. Pôjde najmä o usmernenie kam zaradiť tému, presunutie tém podľa príslušnosti k Porade, očko nad dobrými mravmi na Porade a zabezpečenie že téma sa drží svojho obsahu .-)

Verím, že moderovanie tém bude prínosom a prispeje najmä k prehľadnosti.
Janca
08.08.05,09:08
Beátka vďaka, že si prijala prácu moderátorky a prajem veľa zdaru pri Tvojej záslužnej práci. Dúfam, že s nami nebudeš mať veľa roboty.
DanielaSL
18.09.05,17:27
zabezpečenie že téma sa drží svojho obsahu .-)

Na toto by som dbala Beatka v prvom rade , lebo niekedy sa v témach nájde debata , ktorá so hodí skôr do šuťáku a potom sa zbytočne komplikuje práca tým , čo niečo hľadajú.
Beata
19.09.05,07:16
Ďakujem Richardovi, aj Vám všetkým za prejavenú dôveru. Tiež vopred ďakujem aj za Vašu pomoc pri nahlasovaní nežiadúcich, alebo nevhodných príspevkov. Môže sa totiž stať, že v pracovnom návale mi unikne nejaký ten príspevok a bola by som nerada, aby to vo Vás vzbudilo dojem, že nevenujem stránke Porady dostatočnú pozornosť.

Ešte raz ďakujem!