Nyyankees
05.08.09,22:23
Zdravim,

neviete mi povedat nieco o praci tychto pracovnikov? V dnesnej dobe, ked je takze si najst pracu, pokukava velmi moja znama po tomto - aby si zarobila aspon nieco (chvalabohu ze mam pracu :-D) ......oplati sa to aspon trochu? Alebo je lepsie cloveka od toho odhovorit nech sa nedostane do nejakych neprijemnosti?

Dalej je to na zivnost....
Stanislav 1975
05.08.09,20:30
Zdravim,

neviete mi povedat nieco o praci tychto pracovnikov? V dnesnej dobe, ked je takze si najst pracu, pokukava velmi moja znama po tomto - aby si zarobila aspon nieco (chvalabohu ze mam pracu :-D) ......oplati sa to aspon trochu? Alebo je lepsie cloveka od toho odhovorit nech sa nedostane do nejakych neprijemnosti?

Dalej je to na zivnost....

Neodporúčam- za prvé-neviem, ale podielať sa na ošklbávaní ľudí, ktorí už bez tak majú problémy - neviem, či je to po morálnej stránke OK,hmhm
A po druhé-je to mimoriadne nebezpečné- lebo vačšinou to využívajú aj socky( alkoholici, feťáci) a pod. a už boli na Slovensku za posledný polrok 2 sprostredkovatelia zabití svojími "klientami"- lebo takému alkáčovi nesieš 1000 eur a nevieš kedy mu "rupne" v hlave a vytiahne na teba nožík...:mad:
Fakt toto radšej nie...
Lianka
06.08.09,08:06
Dalej je to na zivnost....

Zivnost a podnikanie tiez nie je pre kazdeho. Kto nema ani sajnu o danovych a odvodovych povinnostiach a podnikatelskeho ducha, zodpovednost, samostatnost atd. (chcem tym povedat, ze aj to treba zvazit, ci clovek na to "ma"), tomu neodporucam sa do podnikania pustat - je pre neho pohodlnejsie byt zamestnancom.