Toma111
06.08.09,08:37
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme
Dantess
06.08.09,07:17
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme
v prom rade dajte normálne ceny nech si tam ľudia aj niečo kúpia. Ved tie ceny ktore su v takychto zariadeniach su nenormalne, tak jasne že clovek ktory tam ide si kupi nieco v obchode za rohom o 30% lacnejsie. Byt lacnejsi a predat viac a robit vselijake akcie aby to bolo atraktivne pre tych ludi a radi tam chodili nakupovat.
macula
06.08.09,07:30
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme

A čo takto predávať nejaké koláčiky, fornetti alebo bagety. Myslím si , že pri takýchto inštitúciách idú hlavne občerstvenia
alla66
06.08.09,07:37
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme
K nápojom pridať koláčiky, pagáčiky, obložené chlebiky, šaláty, salámy, viac druhov rohlíkov, chleby, pár sladkosti na ktoré dostane chuť malé dieťa, dôchodca....ráno chodíme nalačno k lekárovi a po odbere krvi máme chuť niečo zjesť. ... na našej poliklinike ponúkajú uvarenú kávičku, čaj a k tomu niečo pod zub.:D Sestričky, lekárky kúpia domov chleba, salámy, maslo....
Paula
06.08.09,07:54
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme


V takto "orientovanom" priestore na poliklinike som videla napr. kopírovacie služby a rôzne tlačivá pre podnikateľov + základné školské potreby. Záleží ovšem na veľkosti predajného miesta.
Stanislav 1975
06.08.09,08:02
A čo takto predávať nejaké koláčiky, fornetti alebo bagety. Myslím si , že pri takýchto inštitúciách idú hlavne občerstvenia

Ja som bol prekvapený-rozprával som sa s chalaniskom, čo predáva u nás na stredisku čisto len fornetti a že mu to celkom ide-až som prekvapený, že na takej maličkosti sa dá zarobiť-:confused:
Však aj mňa malý stále ťahá k fornetom, aby som mu kúpil a takých detí je asi viacej...
Stanislav 1975
06.08.09,08:04
v prom rade dajte normálne ceny nech si tam ľudia aj niečo kúpia. Ved tie ceny ktore su v takychto zariadeniach su nenormalne, tak jasne že clovek ktory tam ide si kupi nieco v obchode za rohom o 30% lacnejsie. Byt lacnejsi a predat viac a robit vselijake akcie aby to bolo atraktivne pre tych ludi a radi tam chodili nakupovat.

Toto je inak pravda- u nás na Kramároch stojí napr. kilo kryštáloveho cukru 1,50 eura, teda vyše 45 skk-však to je proti bohu...:mad::mad::mad:
BXLmiami
06.08.09,09:55
Je tam aj lôžková časť?Ak ano tak spodné prádlo a nočné košele,jednorazove papučky a hlavne čistiace obrusky.Nejaká trvanlivejšie sladké koláčiky,forneti je dobrý nápad.
Filip Glasa
06.08.09,11:06
môžete mať všetky druhy balených jedál ako bagety, sendviče, žemle - a ani s tým nie je robota.
Darina1234
06.08.09,11:20
Ja z vlastnej skusenosti doporučujem slovenske bavlnene ponozky, dodavatela napišem v pripade zaujmu.
belo72
06.08.09,12:55
Zacni predavat vakcina na Novu chripku a si za vodou :) Ja viem ze ti to nepomohlo no mozno sa zasmejes. Rozsiril by som to mozno o knihy alebo nejake lacnejsie hracky pre deti. Potraviny = hygiena na krku kazdych 5 min:)
terezamaria
06.08.09,13:37
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme
Pokiaľ je to lôžková časť, tak aj základnú drogériu, šampóny, sprcháče, zubné pasty a kefky, papierové vreckovky, toaleťák, mokré utierky.Pokiaľ nie, rozšíriť sortiment sladkostí a pridať bagety, obložené rožky a iné výrobky k rýchlemu občerstveniu.
Maniak
08.08.09,08:54
A smiem vediet v akom meste podnikas?? Staci aj SS. Nemusis to tuna davat ak to nechces zverejnovať :)
wajda
11.08.09,18:54
Co takto tam predavat "ovocne salaty"? Pekne nasekane ovocie v pohari, to si da clvoek radsej, ako keby si ho mal sam osupat, nakrajat, atd. Neviem ci tam mate aj nemocnicu, no pokial by tam bola, mohol by to byt vdacny darcek, ked niekto ide pozriet pacienta. Na vyrobu jedneho pollitroveho ovocneho pohara sa moc ovocia nespotrebuje, a pokial bude cena primerana, niektory ludia by kvoli vitaminom nan mohli chodit kazdy den (sestricky, doktori, atd.).
Paula
11.08.09,18:59
Všimli ste si, že zadávateľ problému tu bol naposledy v deň založenia témy?
belo72
12.08.09,10:36
Asi bol problem prilis akutny:) Ked je dobra tema preco nepomoct aj ked o pomoc nie je zaujem :)
Paula
12.08.09,10:46
Ehm, aspoň by som akútne poďakovala, ale to je môj problém:)
rozum
12.08.09,10:54
A čo tak služby, ako skenovanie dokumentov niekedy potrebujete kopiu a nemáte ju kde dať urobiť.Samozrejme môžte to skombinovať aj s iným tovarom.
Toma111
17.08.09,06:36
Ja z vlastnej skusenosti doporučujem slovenske bavlnene ponozky, dodavatela napišem v pripade zaujmu.
Ďakujem, poprosím ťa o kontakt.
roman100
17.08.09,08:05
Ahoj, jednoznačne aj moja rada znie-fornetti a hlavne aj preto, že pokiaľ viem, majiteľ tejto firmy pre Slovensko realizuje partnerstvá s odberateľmi dnes čoraz žiadanejšou formou spolupráce a to franchise modelom, podrobné informácie sú na www.fornetti.sk.
profesional
15.12.09,12:35
Ja viem co tam predavat. A viem aj kde to nakupit. Tak ak to este nekrachlo, napis mi spravu a dame stretko ako to zachranit a mozme nieco rozbehnut. A dokonca nevidim problem v do toho investovat nejake prostriedky. Priestory v nemocniciach su pri spravne zvolenom tovare zlata bana.
kepso
26.12.09,14:28
Potrebovali by sme poradiť... máme priestor v prenájme v zdravotníckom zariadení (poliklinika).... Predávame noviny, nápoje, žuvačky, telefónne karty, skúšali sme nejaké obrusy.... Ale už pomaly nezarobíme ani na odvody a nájomné. Poraďte niečo... nejaký druh tovaru... poprípade kde tovar nakúpiť za dobré ceny... ďakujeme

Co by som skusil ja :)
So spomenuteho tovaru by som si nechal predavat krizovky a podobne papiere so sudoku alebo osemsmerovkami.Pridal by som tie najnutnejsie potreby ako ponosky,spotky,pyzamo,zupan,dentalna hygiena a osobna ako napr mydlo. To co clovek potrebuje na lozko v pripade ak nieco zabudne. Alebo skusil tie fornetti. Je to na tebe. Skus zmenit aj dizajn napriklad.
bea777
20.03.11,18:18
Dobrý večer, u nás je v poliklinike predajňa papiernictva, skúste predávať napr. detské maľovanky, hračky, perá, alebo si kúpte kopírovačku...
Alebo niečo čo teraz letí, napr. nejaké nálepky, bloky, Hana Montana atď...
marjankaj
20.03.11,18:29
Dobrý večer, u nás je v poliklinike predajňa papiernictva, skúste predávať napr. detské maľovanky, hračky, perá, alebo si kúpte kopírovačku...
Alebo niečo čo teraz letí, napr. nejaké nálepky, bloky, Hana Montana atď...

Prudko aktuálna ponuka.:confused:
Melnick
20.03.11,18:35
Ja som taká rada,:) že ide o pomoc v podnikaní. Veď ja po prečítaní názvu témy som letela pre telefón ,že idem volať na linku prvej pomoci......:mee:
Mňa nestrašte, ja mám slabé srdce. Od strachu si neviem spomenúť na žiaden sortiment, alebo :confused::confused::confused: skúste sa orientovať na erotické pomôcky. Nezabite ma, ale údajne je to dobrý biznis.:o
Melnick
20.03.11,18:35
Ja viem co tam predavat. A viem aj kde to nakupit. Tak ak to este nekrachlo, napis mi spravu a dame stretko ako to zachranit a mozme nieco rozbehnut. A dokonca nevidim problem v do toho investovat nejake prostriedky. Priestory v nemocniciach su pri spravne zvolenom tovare zlata bana.

Ty tajnostkár !!! :D
Stanislav 1975
20.03.11,21:16
Ja som taká rada,:) že ide o pomoc v podnikaní. Veď ja po prečítaní názvu témy som letela pre telefón ,že idem volať na linku prvej pomoci......:mee:
Mňa nestrašte, ja mám slabé srdce. Od strachu si neviem spomenúť na žiaden sortiment, alebo :confused::confused::confused: skúste sa orientovať na erotické pomôcky. Nezabite ma, ale údajne je to dobrý biznis.:o

Moc nesúhlasím Maji s tebou- ero pomocky to už je po zenite, už to nieje až tak výnosný biznis- to šlapalo tak v rokoch 1992-98...teraz už to je poslabšie...
Stanislav 1975
20.03.11,21:17
Prudko aktuálna ponuka.:confused:

meškanie iba 2 rokov...:):):)
Melnick
20.03.11,21:29
Moc nesúhlasím Maji s tebou- ero pomocky to už je po zenite, už to nieje až tak výnosný biznis- to šlapalo tak v rokoch 1992-98...teraz už to je poslabšie...

Žeby dopad krízy ? :):):)
Stanislav 1975
20.03.11,21:31
Žeby dopad krízy ? :):):)

Nie nie s krízou to nemá nič spoločné, ale vtedy to došlo zo západu a bol to velký boooom a veľa ľudí to pokupovalo, len zo zvedavosti a pod ale teraz je to už mimo hry- ešte čo tak ide tak sú bičíky,pútka a pod.-to ešte celkom ide...,ale umelú vagínu si v dnešnej dobe už asi ťažko niekto kúpi...:D
medvedik21
20.03.11,21:52
A dat akciu, ze pri nakupe nad xx Eur prekvapenie zdarma, napr. cukriky alebo nejaku malickost, dobre su aj reklamne drobnosti napr. pero s logom firmy ci predajne ;)