Xantypa
06.08.09,14:49
Dobrý deň,
prosím poraďte mi ako môžem odpovedať na príspevok, súhlasiť s ním alebo naň reagovať. Keď to chcem urobiť cez tie tlačidlá napravo pod textom "odpovedať" tak mi napíše že až po 30 min. lebo som neregistrovaný užívateľ.... ale po 30 min. už to predsa nebude aktuálne :mad:. A pri vstupe do porada.sk som sa samozrejme zaregistrovala.... fakt neviem ako ďalej.
Ďakujem :o
DušanČ
06.08.09,13:06
Skús cez tlačidlo "ODPOVEDAŤ" vľavo pod textom.
Chobot
06.08.09,13:20
Dobrý deň,
prosím poraďte mi ako môžem odpovedať na príspevok, súhlasiť s ním alebo naň reagovať. Keď to chcem urobiť cez tie tlačidlá napravo pod textom "odpovedať" tak mi napíše že až po 30 min. lebo som neregistrovaný užívateľ.... ale po 30 min. už to predsa nebude aktuálne :mad:. A pri vstupe do porada.sk som sa samozrejme zaregistrovala.... fakt neviem ako ďalej.
Ďakujem :o

Tým, že si nový člen, máš určité obmedzenia - ako si zistila, napr. aj čaové obmedzenie pridávania príspevkov. Bolo to zavedené preto, aby noví členovia nezaspamovali poradu. Po nejakom čase po registrácii (neviem, či sú to 2 týždne alebo mesiac) budeš mať plnú možnosť pridávať neobmedzený počet príspevkov. Treba mať trpezlivosť a pochopenie pre dané obmedzenia.

Potom môžeš odpovedať na príspevky cez tlačítko "cituj" (s citáciou príspevku, na ktorý reaguješ) alebo tlačítkom na konci témy "odpovedaj" bez citácie.

Ostatné funkcie sa časom naučíš, alebo sa spýtaj na ne.