Nokerla
06.08.09,15:27
Zdravím.......chcem sa spytat ako to je s posudkovou komisiou.......som pocul ze na Soc. poistovni ich ma byt pri prejednavani ochorenia na ID traja........co je na tom pravdy?
Dakujem za odpovede.
Xanti
06.08.09,13:35
Zdravím.......chcem sa spytat ako to je s posudkovou komisiou.......som pocul ze na Soc. poistovni ich ma byt pri prejednavani ochorenia na ID traja........co je na tom pravdy?
Dakujem za odpovede. No ja neviem, pri mojej posudkovej komisii bol na mieste jeden lekár, ktorý ma preklepal a jedna zapisovateľka. Čiastočne to mali pripravené, ked som tam prišla už len doplnali údaje, na kt. sa ma pýtali. Posúdili a poslali domov, netrvalo to dlhšie ako hodinku. A opakovaná bola ešte kratšia.
bbbbb
13.11.09,05:59
Dobrý deň! Chcem sa spýtať, ako často býva posudková komisia. Na PN som 3. mesiac a lekárka mi povedala, že musím ísť na posudkovú komisiu.
Čo sa tam zvyknú pýtať. ďakujem za odpoveď.
janaGT
13.11.09,06:41
Dobrý deň! Chcem sa spýtať, ako často býva posudková komisia. Na PN som 3. mesiac a lekárka mi povedala, že musím ísť na posudkovú komisiu.
Čo sa tam zvyknú pýtať. ďakujem za odpoveď.

Manžel maroduje od konca januára, teda niečo cez 10 mesiacov a už bol na "malej" posudkovej 3 krát. Pýtajú sa ako sa cítiš, aké máš zdrav. problémy, choroby v rodine, aké lieky užívaš, pýtali sa ho akú má prácu, či namáhavú ... ale to všetko asi závisí aj od diagnózy.
Nokerla
13.11.09,07:56
presne tak

tak ja som na PN uz vyse roka a na posudkovej som bol raz aj to iba na ohladne ID.

Vsetko zavisi od diagnozy.
Xanti
13.11.09,09:32
presne tak

tak ja som na PN uz vyse roka a na posudkovej som bol raz aj to iba na ohladne ID.

Vsetko zavisi od diagnozy.:D Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára. :D:D:D
janaGT
13.11.09,10:11
:D Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára. :D:D:D

aj Nokerla má MC?
Xanti
14.11.09,09:53
aj Nokerla má MC?
Noooooo áno, podľa toho všetkého čo viem. :D:D

Naozaj tie posudky sú rozdielne asi podla zvyklostí, tej ktorej lokality. U nás robia malé posudkové, ale ja som počas pol ročnej marodky ( na začiatku ochorenia ), nebola ani na jednej. A po polroku som sama pýtala skončiť PN bo mi to liezlo na city. :rolleyes:
mareko
14.11.09,17:45
Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.

aj Nokerla má MC?

Aká je reč vášho kmeňa ? Nem rozumiem ni slovko :D:D:D
Xanti
14.11.09,17:54
Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.


Aká je reč vášho kmeňa ? Nem rozumiem ni slovko :D:D:D
Nooooo napoviem Ti ja mám tú istú nemoc ako má Nokerla, mng. JanaGT a napríklad i Zoly.
Pomohlo? :D:D:D:D mimotemy
janaGT
14.11.09,18:03
Nooooo napoviem Ti ja mám tú istú nemoc ako má Nokerla, mng. JanaGT a napríklad i Zoly.
Pomohlo? :D:D:D:D mimotemy

to mng je môj manžel - aby to bolo dostatočne jasné,
inak to Xanti napísala na jednotku!