saki10
06.08.09,18:42
Potrebujem poradit,mavam caste problemy s prechladnutim mocovych ciest,lekari to riesia vzdy len antibiotikami.....pocula som o novom lieku /vyzivovy doplnok / NEFROVAXIN od firmy Helvetia Pharma, ma s jeho uzivanim niekto skusenosti? Dakujem
pasuliatko
06.08.09,17:35
ja som počula,že Urinal je veľmi dobrý
silviaz
07.08.09,06:00
no ja som mavala casto problem s mocakom.
Vzdy my dali antibiotika a poslali ma domov, potom my spravili cievkovanie a mnozstvo vysetreni vratane kontrastnej latky dali my antibiotika a poslali ma domov a takto to islo roky.
Nakoniec som dosiahla ze s tych antibiotik som mala opakujucu sa kvasinkovu infekciu.

Kamoska my poradila Urinal, k tomu probioticke tabletky a Biolampu.

Urinal zabera velmi dobre nieje to antibiotikum takze to trva take tri dni kym problemy zmiznu uplne ale je to lepsie ako stale antibiotika. Moze sa uzivat aj dlhodobo ako prevecia.
Kupila som si Biolampu od Zepteru. Zacala som si pravidelne nahrievat podbrusie v case ked som najnachylnejsia na mechur a musim povedat ze biolampa v spojeni s preventivnym uzivanim Urinalu robi divy.
Predtym som mavala zapal mocoveho mechura aspon styri krat do roka teraz mam uz rok pokoj.

pa
Jara
10.08.09,07:26
Ja osobne s urinalom nemam pozitívne výsledky. Kúpila som si ho keď som bola služobne mimo a začínali mi tieto problémy, ale nevyhla som sa lekárovi na pohotovosti. Lekár mi povedal, že je to len ako prevencia. Keď už nastanú problémy, tak nepomôže. Súhlasim s užívaním dlhodobo aj s tou lampou, ale len ako prevencia, nie liečba.
silviaz
10.08.09,07:37
Ja osobne s urinalom nemam pozitívne výsledky. Kúpila som si ho keď som bola služobne mimo a začínali mi tieto problémy, ale nevyhla som sa lekárovi na pohotovosti. Lekár mi povedal, že je to len ako prevencia. Keď už nastanú problémy, tak nepomôže. Súhlasim s užívaním dlhodobo aj s tou lampou, ale len ako prevencia, nie liečba.


Pravdepodobne mas pravdu lebo mne sice zabral ale to bolo uplne v zaciatkoch. Ja ho uzivam preventivne a neobjavuje sa my zapal. Ale je pravda ze lekarka my povedala ze ak uz mas zapal, bakterie a nebodaj krv v moci tak je uz vsetko na nic okrem antibiotik.
83.ka
23.01.12,13:35
Aj ja by som chcela vedieť či to zaberá. Mám dlhodobé problémi s močovým mechúrom - chronický zápal močového mechúra. Urinal ani urinal akut mi nezabral. Dlhodobé užívanie urovaxonu mi tiež nepomohlo. Pred rokom ma operovali pre cistu v močovom mechúre zápalového pôvodu. Viem dobre ako veľmi to môže bolieť a keď už ide len krv namiesto moču. :mee: Môžete piť urologický čaj s brusnicami, síce mne to ten čaj len zhoršovalo.Mám lekára ktorý mi udporúčal Phitochi - no ale podľa mňa je to nezmysel ako som sa o tom dočítala na internete. Beriem aj tabletky na udržanie moču lebo si už neviem udržať moč stačí kýchnuť si a je to.
Ak vám môžem odporúčať niečo, čo naozaj pomôže verte mi.
Kúpte si mega brusinky od firmy Swiss - 100x lepšie než urinal a iné voloviny. Môžete piť urologický čaj s brusnicami, no mne osobne pomohol proti zápalový obličkový čaj(hoci s obličkami nemám problémi). A čo fakt je dobré na to - pivo. Obliekať sa teplo - teplé pančuchy pod nohavice, tričko, ženy by nemali nosiť v chladnom počasí sukňu a ešte jeden typ pre ženy, keď pôjdete von alebo aj v práci dajte si vložky lebo možno že nepociťujete, že máte výtok - no aj to môže spôsobovať zápal v chladnom počasí.
Ja dodržiavam toto a zatiaľ sa mi darí, len aby to aj vydržalo.:)
83.ka
23.01.12,13:38
A ešte niečo, mne už nezabrali ani antibiotiká také zlé to bolo.