maros111
06.08.09,21:20
Dobry den,
dna 31.7.2009 som dal zamestnavatelovi podpisat moju vypoved dohodou podla §60 a ze den 31.8.bude dnom skoncenia PP.
na jednu z kopii napisal ze: prijal dna 31.7.2009. v novom zamestnani nastupujem 1.9.2009
je takato vypoved platna a ja bez ujmy mozem odist po 31.8.09 alebo mam cakat na rozhodnutie? a do kolkych dni by mi mali oznamit ci je moja vypoved platna?

Dakujem za odpoved
Maros
Stanislav 1975
06.08.09,19:22
Dobry den,
dna 31.7.2009 som dal zamestnavatelovi podpisat moju vypoved dohodou podla §60 a ze den 31.8.bude dnom skoncenia PP.
na jednu z kopii napisal ze: prijal dna 31.7.2009. v novom zamestnani nastupujem 1.9.2009
je takato vypoved platna a ja bez ujmy mozem odist po 31.8.09 alebo mam cakat na rozhodnutie? a do kolkych dni by mi mali oznamit ci je moja vypoved platna?

Dakujem za odpoved
Maros

No to ti podpísal, že to len vtedy prijal,hmhm-ale ešte si nevyhral, ak bude chcieť aby si dodržal 2 mesačnú výpovednú lehotu, tak k tomu 1.9. do tej novej práce asi nenastúpiš...
maros111
06.08.09,19:26
a keby som nastupil od 1.9 do novej roboty da mi absencie? moze mi to nejako zosobnit?
a dokedy by mi mal dat vediet podla zakona o tom ci pojdem dohodou alebo 2 mesacnou?
dakujem
Stanislav 1975
06.08.09,19:30
a keby som nastupil od 1.9 do novej roboty da mi absencie? moze mi to nejako zosobnit?
a dokedy by mi mal dat vediet podla zakona o tom ci pojdem dohodou alebo 2 mesacnou?
dakujem

može ti dať zosobniť prípadne škody, ktoré by mu vznikli tým, že neprídeš do práce-Maroško, však zbehni za ním a normálne sa s ním porozprávaj-možno ani nebude chcieť aby si dodržal tú výpovednu lehotu...
ivka70
06.08.09,19:51
a keby som nastupil od 1.9 do novej roboty da mi absencie? moze mi to nejako zosobnit?
a dokedy by mi mal dat vediet podla zakona o tom ci pojdem dohodou alebo 2 mesacnou?
dakujem

Nema ziadny termin zo zakona, nemusi ti vobec odpovedat.
Je to dohoda, tak si za tym musis behat ty a dohoadovat sa :).

Inak tvoj navrh na ukoncenie PP dohodou, pokial ho neakceptuje, neplati a kedze si pravdepodobne ani nedal vypoved, tak aj tu by si podaval v auguste a vypovedna by ti isla do 31.10.
maros111
06.08.09,20:01
...no ale ked mi nemusi odpovedat tak ako mam ja vediet ci potvrdzuje moju vypoved, alebo nepotvrdzuje?
veronikasad
06.08.09,20:19
Dobry den,
dna 31.7.2009 som dal zamestnavatelovi podpisat moju vypoved dohodou podla §60 a ze den 31.8.bude dnom skoncenia PP.
na jednu z kopii napisal ze: prijal dna 31.7.2009. v novom zamestnani nastupujem 1.9.2009
je takato vypoved platna a ja bez ujmy mozem odist po 31.8.09 alebo mam cakat na rozhodnutie? a do kolkych dni by mi mali oznamit ci je moja vypoved platna?

Dakujem za odpoved
Maros
Výpoveď dohodou Zákonník práce nepozná.
Ukončenie prac. pomeru dohodou v zmysle § 60 ZP je súhlas obidvoch strán. Kým nebudeš mať v ruke zamestnávatelom podpísanú dohodu o skončení prac. pomeru, tvoj pracovný pomer u doterajšieho zamestnávatela trvá.
Martasch
06.08.09,20:20
Nesprávne si to naformuloval, výpoveď dohodou neexistuje. Podľa §-u 60 ZP sa môže ukončiť pracovný pomer dohodou. Takže tak ako ti radí Stanislav 1975 v príspevku 4 - zabehni za zamestnávateľom a dohodnite sa.
maros111
06.08.09,20:26
...to znamena ze z firmy nemozem odist pokial ma nepusti zamestnavatel?
myslim ze som slobodny a mozem odist.

co by sa stalo keby som si prestal plnit svoje povinnosti? keby ma vyhodili? :)
veronikasad
06.08.09,20:29
...to znamena ze z firmy nemozem odist pokial ma nepusti zamestnavatel?
myslim ze som slobodny a mozem odist.

co by sa stalo keby som si prestal plnit svoje povinnosti? keby ma vyhodili? :)
Aj pre zamestnanca platí zákonník práce.Ak zamestnávatel nesúhlasí so skončením prac.pomeru dohodou, môžeš dať výpoveď - výpovedná doba je 2-mesačná, začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca. Tvoj prac. pomer by končil 31.10.2009

mimotemyAj vtedy by si hovoril o slobode, ak by ťa zamestnávateľ zo dňa na deň vyhodil z práce ?
u.erika
06.08.09,20:30
...no ale ked mi nemusi odpovedat tak ako mam ja vediet ci potvrdzuje moju vypoved, alebo nepotvrdzuje?
Podľa §60, je to dohoda o skončení pracovného pomeru.
V ods.2 sa píše:Dohodu o skončení pracovného pomeru zamestnávateľ a zamestnanec uzatvárajú písomne. V dohode musia byť uvedené dôvody skončenia pracovného pomeru, ak to zamestnanec požaduje alebo ak sa pracovný pomer skončí dohodou z dôvodov organizačných zmien.
Ak to podpísal zamestnávateľ,asi to máš v poriadku. Ale skús, aby Ti tam napísal "súhlasím".
JankaO
06.08.09,20:31
...to znamena ze z firmy nemozem odist pokial ma nepusti zamestnavatel?
myslim ze som slobodny a mozem odist.

co by sa stalo keby som si prestal plnit svoje povinnosti? keby ma vyhodili? :)
Pracovný pomer je záväzkový vzťah, pričom obidvom stranám plynú určité povinnosti. Ako slobodný človek máš možnosť sa rozhodnúť, či uzatvoríš alebo neuzatvoríš pracovný pomer. Ak ho uzatvoríš, viaže ťa Zákonník práce a z neho plynúce povinnosti.
Tak ako si zamestnávateľ tiež nemôže robiť so zamestnancami čo chce, takisto si zamestnanec nemôže zo zamestnávateľa urobiť dobrý deň. Trochu serióznosti vo vzťahoch by nezaškodilo.mimotemyNechcela by som byť tvojim zamestnávateľom.
maros111
06.08.09,20:35
ok :)
ako mam teda legalne odist zo zamestnania ked potrebujem byt v druhej praci od 1.9.09?
ide o peniaze a dalsie 2 resp. 3 mesiace si nemozem dovolit dostavat vyplatu 400eur.
maros111
06.08.09,20:38
verim tomu ze by si ani nechcela byt zamestnancom mojho zamestnavatela. :)
veronikasad
06.08.09,20:38
ok :)
ako mam teda legalne odist zo zamestnania ked potrebujem byt v druhej praci od 1.9.09?
ide o peniaze a dalsie 2 resp. 3 mesiace si nemozem dovolit dostavat vyplatu 400eur.
legálny spôsob bez súhlasu zamestnávatela neexistuje. Prestaneš chodiť do práce, dostaneš absencie a zamestnávateľ s tebou okamžite zruší pracovný pomer za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Si si istý, že s takouto vizitkou ťa nový zamestnávateľ príjme s otvorenou náručou ?
JankaO
06.08.09,20:39
ok :)
ako mam teda legalne odist zo zamestnania ked potrebujem byt v druhej praci od 1.9.09?
ide o peniaze a dalsie 2 resp. 3 mesiace si nemozem dovolit dostavat vyplatu 400eur.
Dohodnúť sa so zamestnávateľom.
Keď už vidíš len svoj prospech - možno sa ti to nezdá, ale aj jemu ide o peniaze. Ak si nebudeš plniť riadne svoje povinnosti, vznikne mu škoda. Ďalší ušlý zisk mu vznikne hľadaním a zapracovaním nového zamestnanca... atď
maros111
06.08.09,20:44
no ked som podaval vypoved, tak mi hovoril ze nechce robit problemy a ked chcem za mesiac odist tak bez problemu.
veronikasad
06.08.09,20:46
no ked som podaval vypoved, tak mi hovoril ze nechce robit problemy a ked chcem za mesiac odist tak bez problemu.
Tak čo potom riešime ? Choď za zamestnávateľom, podpíš dohodu o skončení prac. pomeru a 1.9. si "slobodný"
Xanti
06.08.09,20:46
no ked som podaval vypoved, tak mi hovoril ze nechce robit problemy a ked chcem za mesiac odist tak bez problemu. tak potom treba mať od zamestnávateľa papier, ktorý napíše on a kde napíše súhlas s ukončením prac. pomeru s tebou k 31.8.2009... ak toto neurobí budú problémy. možno to zamestnávateľ nevie, že toto je potrebné... :o
majoneza
06.08.09,20:48
može ti dať zosobniť prípadne škody, ktoré by mu vznikli tým, že neprídeš do práce-Maroško, však zbehni za ním a normálne sa s ním porozprávaj-možno ani nebude chcieť aby si dodržal tú výpovednu lehotu...


Zaujima mna, ako sa rataju tie skody.

Povedzme, ze Maros dostava plat za jul 10.8.2009, a hned oznamuje zamestnavatelovi, ze nexistuje moznost, ze bude v praci 1.9.2009, a je ochotny porusit ZP. Ak zamestnavatel, do tych 20 dni najde nahradnika nie je skoda, a ked nenajde tak Maros mu dal 20 dni, tak to nie je jeho chyba.

Ako to funguje v praxi?
maros111
06.08.09,20:51
dobra otazka
veronikasad
06.08.09,20:53
Zaujima mna, ako sa rataju tie skody.

Povedzme, ze Maros dostava plat za jul 10.8.2009, a hned oznamuje zamestnavatelovi, ze nexistuje moznost, ze bude v praci 1.9.2009, a je ochotny porusit ZP. Ak zamestnavatel, do tych 20 dni najde nahradnika nie je skoda, a ked nenajde tak Maros mu dal 20 dni, tak to nie je jeho chyba.

Ako to funguje v praxi?
V praxi to môže ešte fungovať aj takto - pokial to má zamestnanec uvedené v pracovnej zmluve :

§ 62
Výpovedná doba
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-1-2009-a.html#hore)

(1) Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je najmenej dva mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace.

(2) Výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede a skončí sa uplynutím posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca, ak nie je ustanovené inak.

(3) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
maros111
06.08.09,20:57
a ked v zmluve nemam nic uvedene o tom ze ak nedojdem do prace ze si budu nahradzovat skodu?


mimotemya ked mi zamestnavatel vycisli sumu skody vysoku ale pritom mi k tomu patricne nevyplaca mzdu co potom?
veronikasad
06.08.09,21:06
a ked v zmluve nemam nic uvedene o tom ze ak nedojdem do prace ze si budu nahradzovat skodu?


mimotemya ked mi zamestnavatel vycisli sumu skody vysoku ale pritom mi k tomu patricne nevyplaca mzdu co potom?
Čo znamená patrične nevypláca mzdu ? Aký máte výplatný termín a kedy dostávate výplatu ?
maros111
06.08.09,21:13
...ako predajca elektroniky robim firme mesacne strasne velke preniaze... a my mame nizke bonusy atd...
preto chcem odist inde kde budem ohodnoteny patricne... :)
veronikasad
06.08.09,21:15
...ako predajca elektroniky robim firme mesacne strasne velke preniaze... a my mame nizke bonusy atd...
preto chcem odist inde kde budem ohodnoteny patricne... :)
Myslela som, že vám nevypláca mzdu vo výplatnom termíne. Vtedy by si pre skončenie prac.pomeru mohol využiť iný paragraf.