Adria202
07.08.09,11:53
Dobrý deň,

chcela by som od Vás skúsenejších radu ohladne nároku na stravné listky resp. zabezpečenie obeda pre pracovníka.

Ide o polnoh. družstvo, ktoré doteraz poskytovalo svojim zamestnanom stravné lístky. Momentálne sa ekonóm snaží presadiť nasledovné: Zrušiť stravné lístky a nahradiť ich lístkami na obed, ktoré platia len v jednej vybranej reštaurácii, len na hlavné jedlo a bez nápojov (nealkoholických).

Vacsina pracovnikov, ktorí tam pracujú sú vodičmi, ktorí sú veľkú časť dna v okolí, v teréne a návrat na obed zaberie nie len čas z celkového pracovného dňa ale aj náklady na naftu. Preto to riešili zvačša vlastným jednom ktoré si sebou brávali.

Pýtam sa, má zamestnanec nárok na výber, v prípade, ak mu varianta obedu v danej reštaurácii nevyhovuje a požadovať od zamestnavateľa nadalej poskytovanie stravných lístkov ako doteraz? Ak ano, v akom paragrafe zakona sa ma na to odvolať?

Ďakujem Vám.
jankasm
07.08.09,10:02
Dobrý deň,

chcela by som od Vás skúsenejších radu ohladne nároku na stravné listky resp. zabezpečenie obeda pre pracovníka.

Ide o polnoh. družstvo, ktoré doteraz poskytovalo svojim zamestnanom stravné lístky. Momentálne sa ekonóm snaží presadiť nasledovné: Zrušiť stravné lístky a nahradiť ich lístkami na obed, ktoré platia len v jednej vybranej reštaurácii, len na hlavné jedlo a bez nápojov (nealkoholických).

Vacsina pracovnikov, ktorí tam pracujú sú vodičmi, ktorí sú veľkú časť dna v okolí, v teréne a návrat na obed zaberie nie len čas z celkového pracovného dňa ale aj náklady na naftu. Preto to riešili zvačša vlastným jednom ktoré si sebou brávali.

Pýtam sa, má zamestnanec nárok na výber, v prípade, ak mu varianta obedu v danej reštaurácii nevyhovuje a požadovať od zamestnavateľa nadalej poskytovanie stravných lístkov ako doteraz? Ak ano, v akom paragrafe zakona sa ma na to odvolať?

Ďakujem Vám.


Zamestnávateľ je povinný poskytnúť alebo stravné lístky alebo zabezpečiť stravovanie, čo urobí poskytnutím obedov v spomínanej reštaurácii. Samozrejme môžeš požiadať / na požadovanie nemáš nárok/ o poskytovanie stravných lístkov naďalej, ale zamestnávateľ Ti nemusí vyhovieť. Rovnako, môže ponechať stravné lístky zamestnancom, šoférom, ktorí strávia väčšinu dňa v teréne, alebo im umožní stravovanie v reštaurácii, aj s tým, že bude počítať so zvýšenými nákladmi na naftu pri presunoch na obed, a samozrejme aj so statou pracovného času, ktorý im tá cesta zaberie.
Ale ak je to jeho voľba, urobiť to môže. môže zrušiť stravné lístky všetkým.
potom by bola možnosť, v prípade, že zamestnanci, šoféri, budú naozaj niekde ďalej a nebude im umožnené sa vrátiť, vystaviť im klasický cestovný účet na služobnú cestu kde si vyúčtuje stravné. :cool:
Adria202
07.08.09,10:20
Ďakujem Vám, i keď to nie je uplne to, co som dúfala, že budem počuť :) Asi budem musieť nájsť iné - neprávne - dôvody na presadenie stravných lístkov.
Chobot
07.08.09,10:28
Ďakujem Vám, i keď to nie je uplne to, co som dúfala, že budem počuť :) Asi budem musieť nájsť iné - neprávne - dôvody na presadenie stravných lístkov.

Zvoľte si zástupcu zamestnancov (zamestnaneckého dôverníka, ak máte menej ako 50 zamestnancov alebo zamestnaneckú radu, ak máte viac ako 50 zamestnancov) a nech skúsia zástupcovia vyjednať so zamestnávateľom stravné lístky.