slavonix
07.08.09,11:08
Ahoj...viete niekto o nejakom programe ktory by automaticky v určený čas prebudil PC s hibernacie?!nie zo standby!...ak, tak čo treba nastavit v biose?...niečo som tam poprepinal a teraz sa to spusta samo v noci:o...dik
Stevo5
07.08.09,09:51
Hrátky s biosom sa nedoporučujú. A už vôbec nie len tak si niečo zmeniť - a veď uvidíme čo to spraví. Mohol by si si spôsobiť nestabilitu počítača alebo aj jeho zničenie.
V Biose si si pravdepodobne nastavil prebúdzanie počítača v určitú dobu. Niektoré Biosy to podporujú, ja si napríklad môžem aj vybrať skladbu ktorá sa spustí po prebudení. Je jedno či je počítač hibernovaný alebo normálne vypnutý.
Skús ísť do Biosu znovu, pohľadaj to a vypni.
slavonix
07.08.09,09:55
chces povedat ze v biose vyberies mp3 ktoru ti to prehra?...alebo na to mas nejaky program v ktorom to navolis vo windowse?
PotPalo
07.08.09,10:26
chces povedat ze v biose vyberies mp3 ktoru ti to prehra?...alebo na to mas nejaky program v ktorom to navolis vo windowse?
Načo program? Stačí dať odkaz na mp3 do "po spustení" v ponuke štart. Windows to potom spustí sám.
slavonix
07.08.09,11:27
dobre dobre...to chapem...ale poradte ako prinutim ten pc aby sa prebudil v dany cas...v biose sa pokial viem da nastavit len jeden cas...a ani to mi nejde tak ako by malo...ja by som ho potreboval automaticky prebudit viac krat do dna v urcene hodiny...ako nato??
Stevo5
07.08.09,14:51
chces povedat ze v biose vyberies mp3 ktoru ti to prehra?...alebo na to mas nejaky program v ktorom to navolis vo windowse?
Nie, funguje to inak.
V Biose v Tools je možnosť Asus Alarm. Tam si môžem navoliť na každý deň v týždni hodinu a minútu alarmu. Musí byť v mechanike CD, dá sa zvoliť či chcem prehrať jednu skladbu alebo ALL, tiež ako dlho to bude vyhrávať. Minimum je 10 minút. Dá sa zvoliť aj hlasitosť. Je to bios z MB ASUS M2A-VM v. 1602.

Ale to len na info, k tvojmu pôvodnému dotazu ti neviem nájsť programček.
neviem.ako
07.08.09,17:13
No ja by som mala riadne soky, keby sa mi uprostred noci zapol pocitac...:)