springer
08.08.09,09:17
Rodičovská dovolenka končí dňom 3. narodenín dieťaťa? Ako postupovať, ak zamestnankyňa nenastúpila do práce po tomto dni, ani nedala vedieťo sebe vedieť??? Možem z tohto dôvodu okamžite ukončiť pracovný pomer???
ivka70
08.08.09,08:32
Rodičovská dovolenka končí dňom 3. narodenín dieťaťa? ANO Ako postupovať, ak zamestnankyňa nenastúpila do práce po tomto dni, ani nedala vedieťo sebe vedieť??? Možem z tohto dôvodu okamžite ukončiť pracovný pomer??? V podstate moze dostat absenciu a pri opakovanej absencii mozete ukoncit PP, kratit dovolenku za absenciu.

v texte
Chobot
08.08.09,19:23
Rodičovská dovolenka končí dňom 3. narodenín dieťaťa? Ako postupovať, ak zamestnankyňa nenastúpila do práce po tomto dni, ani nedala vedieťo sebe vedieť??? Možem z tohto dôvodu okamžite ukončiť pracovný pomer???

Treba ju písomne doporučene do nejakej rozumnej lehoty vyzvať, aby nastúpila do práce, pretože jej skončila RD, alebo nech dá vedieť, prečo nenastúpila. Zároveň jej môžete pohroziť skončením PP.

Ak do danej lehoty nedá vedieť, znovu list - oznámenie o hrubom porušení a vedení absencie. Dal by som jej ešte poslednú šancu. AK zase nič, tak oznámenie o okamžitom skončení. Predtým by ale bolo dobré zistiť, či nie je náhodou PN (teoreticky sa môže stať, že by bola dlhodobejšie hospitalizovaná), v takom prípade by skončenie PP bolo neplatné .
veronikasad
09.08.09,06:40
Je tiež dosť možné, že požiadala UPSVaR o posúdenie zdravotného stavu dieťaťa a predlžili jej poberanie rodičovského príspevku. Že to má oznámiť aj zamestnávatelovi, možno nevie - treba ju písomne vyzvať ...
mzdarka renca
09.08.09,09:28
Len doplním, že najhoršia vec je, že zliháva komunikácia medzi zamestnankyňou a zamestnávateľom.
terezamaria
09.08.09,10:32
Rodičovská dovolenka končí dňom 3. narodenín dieťaťa? Ako postupovať, ak zamestnankyňa nenastúpila do práce po tomto dni, ani nedala vedieťo sebe vedieť??? Možem z tohto dôvodu okamžite ukončiť pracovný pomer???

Je aj možné, že sa jedná o ženu, ktorá sa nechce vrátiť k Vám do práce a našla si niečo iné. Zabudla Vám to oznámiť, to je to, o čom píše Renča nadomnou, ide o zlyhanie komunikácie medzi zamestnancom a zamestnávateľom.
majoneza
09.08.09,17:30
Ja by som jej (so suhlasom zamestnavatela) telefonoval. Hned budete vediet o co to ide.

Ak zamestnavatel nechce aby sa vratila do prace, tak strategia je ina.
ivka70
09.08.09,17:47
Je tiež dosť možné, že požiadala UPSVaR o posúdenie zdravotného stavu dieťaťa a predlžili jej poberanie rodičovského príspevku. Že to má oznámiť aj zamestnávatelovi, možno nevie - treba ju písomne vyzvať ...

Ale v tom pripade je zamestnankyna predsa povinna oboznamit s tym zamestnavatela.
Eva Póčová
25.08.09,11:25
Ahojte,
mám tu jednu zamestnankyňu, ktorej RD končí 09.09.2009. Máme sňou uzatvorenú pracovný pomer na kratší pracovný čas. Dohodli sme sa, že sa nevráti.
Aký je správny postup končiť PP? Mám napísať dohodu o skončení PP od 10.09.2009 a odhlásiť ju zo ZP a do SP treba poslať ukončnie RD na RLFO 09.09.2009 a RLFO odhlásenie od 10.09.2009. Je tu ešte niečo na čo som zabudla? (odstupné sa neplatí pri dohode že???)
Ďakujem za radu
Tweety
25.08.09,11:33
Ahojte,
mám tu jednu zamestnankyňu, ktorej RD končí 09.09.2009. Máme sňou uzatvorenú pracovný pomer na kratší pracovný čas. Dohodli sme sa, že sa nevráti.
Aký je správny postup končiť PP? Mám napísať dohodu o skončení PP od 10.09.2009 a odhlásiť ju zo ZP a SP. Je tu ešte niečo na čo som zabudla? (odstupné sa neplatí pri dohode že???)
Ďakujem za radu
Ak ste sa dohodli na skončení PP dohodou, je to bez odstupného, ale ak s dohodou nesúhlasí, a nemôžete ju ďalej zamestnávať, máte možnosť jej dať výpoveď podľa § 63- organiz. dôvody- tu je možné skončiť PP aj dohodou s odvolaním sa na § 63, ale už s nárokom na odstupné.
brčko
25.08.09,13:38
Ahojte,
mám tu jednu zamestnankyňu, ktorej RD končí 09.09.2009. Máme sňou uzatvorenú pracovný pomer na kratší pracovný čas. Dohodli sme sa, že sa nevráti.
Aký je správny postup končiť PP? Mám napísať dohodu o skončení PP od 10.09.2009 a odhlásiť ju zo ZP a do SP treba poslať ukončnie RD na RLFO 09.09.2009 a RLFO odhlásenie od 10.09.2009. Je tu ešte niečo na čo som zabudla? (odstupné sa neplatí pri dohode že???)
Ďakujem za radu

to by aj mna zaujímalo

ja som predpokladala v SP
-zmena ukončenie RD 9.9.09
-zmena ukončenie prerušenia poistenia 9.9.09
-odhláška poistenca dnom 9.9.09 (píše sa posledný den trvania)

v ZP predpokladám (no to som ešte nepozerala, som to nerobila ešte)
-ukončenie RD 9.9.09
-ukončenie poistenia 9.9.09

prosím oprate ma, ak sa mýlim ďakujem :)
halúzka
25.08.09,13:48
Prečo by si odhlasovala až 10-tého? chceš ten jeden deň platiť? sprav ako Ti odporúča brčko v príspevku č.11!
Eva Póčová
25.08.09,14:50
Ďakujem Vám, máte pravdu, vypíšem odhlášku do SP a ZP dňom 09.09.2009.
zupo
09.10.09,09:56
zdravím poraďaci,
mám podobnú vec s ukončením RD, ale v mojom prípade som dala ukončenie RD 02.10.2009 a zamestnankyna nám poslala PN od 01.10.2009.
tak som to poriešila tak, že som jej dala pn od dátumu, kedy mala reálne nastúpiť po rd do práce 05.10.09, keďže len vtedy došla PN.
Iná ako písomná komunikácia s nou nie je.
Teraz ma ale účtovníčka upozornila, že RD sa poskytuje do dňa pred dovršením 3 roku života dieťaťa.
Zákonník práce hovorí že RD poskytne zamestnavateľ do 3 rokov dieťaťa.
Tak ako deň pred tým ukončiť RD alebo presne na 3. narodeniny dieťaťa.
ďakujem pekne za Vaše postrehy
brčko
09.10.09,13:13
zdravím poraďaci,
mám podobnú vec s ukončením RD, ale v mojom prípade som dala ukončenie RD 02.10.2009 a zamestnankyna nám poslala PN od 01.10.2009.
tak som to poriešila tak, že som jej dala pn od dátumu, kedy mala reálne nastúpiť po rd do práce 05.10.09, keďže len vtedy došla PN.
Iná ako písomná komunikácia s nou nie je.
Teraz ma ale účtovníčka upozornila, že RD sa poskytuje do dňa pred dovršením 3 roku života dieťaťa.
Zákonník práce hovorí že RD poskytne zamestnavateľ do 3 rokov dieťaťa.
Tak ako deň pred tým ukončiť RD alebo presne na 3. narodeniny dieťaťa.
ďakujem pekne za Vaše postrehy

RD končí najneskôr dnom dovršenia troch rokov, t.j. ak je dieťa narodené 2.10.06, tak posledný den RD je 2.10.09. Môže aj skôr, ak požiadala o čerpanie RD v kratšom rozsahu.
Ak jej PN vznikla počas čerpania RD, by som povedala, že na vyplácanie náhrady počas dočasnej PN a nemocenského nemá nárok, lebo PN znikla počas prerušenia nem.poistenia. No nebudem tvrdiť na 100%. Ak ale dieťa dovršilo 3roky 30.9.09 alebo jej končila RD 30.9.09, má samozrejme nárok.
zupo
12.10.09,12:19
ĎAKUJEM, jej dieťa sa narodilo 02.10. a dovtedy mala žiadosť o poskytnutie RD, tak nerozumiem prečo sa dala vypísať od 01.10.
jedine, že by si myslela že je to tak ako pred rokmi ked sa RD končila 1 deň pred dovŕšením toho 3. roku.
Dada
21.01.10,12:15
Učiteľka je na rodičovskej dovolenke, ktorá jej končí v novembri 2010. Ako má postupovať pri nástupe do zamestnania? Teoreticky by mala nastúpiť do práce až v novembri. Mala by sa ísť so zamestnávateľom dohodnúť, že nastúpi až v novembri a nie na začiatku školského roka? Treba niečo písomne doručiť zamestnávateľovi?
Chobot
21.01.10,12:43
Učiteľka je na rodičovskej dovolenke, ktorá jej končí v novembri 2010. Ako má postupovať pri nástupe do zamestnania? Teoreticky by mala nastúpiť do práce až v novembri. Mala by sa ísť so zamestnávateľom dohodnúť, že nastúpi až v novembri a nie na začiatku školského roka? Treba niečo písomne doručiť zamestnávateľovi?

Dobré by bolo vopred aspoň mesiac - dva oznámiť zamestnávateľovi, že sa vracia z RD do práce.
Dada
21.01.10,13:01
Dobré by bolo vopred aspoň mesiac - dva oznámiť zamestnávateľovi, že sa vracia z RD do práce.

A môže jej dať zamestnávateľ v deň nástupu do zamestnania výpoveď?
Chobot
21.01.10,13:05
A môže jej dať zamestnávateľ v deň nástupu do zamestnania výpoveď?

Môže. Potom ale bude plynúť 2 alebo 3 mesačná výpovedná doba.
Dada
21.01.10,13:12
Môže. Potom ale bude plynúť 2 alebo 3 mesačná výpovedná doba.

Jasné, ale zamestnávateľ musí vo výpovedi uviesť jeden z dôvodou §63 Zákonníka práce, že?
Chobot
21.01.10,14:12
Jasné, ale zamestnávateľ musí vo výpovedi uviesť jeden z dôvodou §63 Zákonníka práce, že?

Zamestnávateľ musí uviesť nejaký dôvod, môže to byť aj niektorý z § 63.
An-Cib
09.03.10,07:10
Ahojte, prosím o radu.
naša pracovníčka na 4 hod denne je na rodičovskej dovolenke, ktorá sa koční 22.3.2010 (dieťa bude mať vtedy 3 roky). Táto pracovníčka u nás pracovala aj počas RD a predpokladáme, že bude pracovať aj naďalej.
Jedná sa mi o to, či mám vyplniť RLFO - oddiel 10. - Dátum skončenia RD?
brčko
09.03.10,09:03
Ahojte, prosím o radu.
naša pracovníčka na 4 hod denne je na rodičovskej dovolenke, ktorá sa koční 22.3.2010 (dieťa bude mať vtedy 3 roky). Táto pracovníčka u nás pracovala aj počas RD a predpokladáme, že bude pracovať aj naďalej.
Jedná sa mi o to, či mám vyplniť RLFO - oddiel 10. - Dátum skončenia RD?

nerozumiem.
pracovala na prac.pomer alebo na dohodu?
Súbežne čerpať RD a aj pracovať na prac.pomer, v ktorom čerpe RD nemôže.

Ak píšeš o práci 4hod. denne, tak o dohodu o pr. činnosti nejde, asi skrátený pôvodný prac.pomer. V takom prípade si mala ukončiť prerušenie poistenia v SP + ukončenie čerpania RD nahlásiť už pri začiatku vykonávania práce na PP.
An-Cib
09.03.10,12:41
Uznávam, vyjadrila som sa nejasne. Tak ešte raz:
Zamestnankyňa pracuje na kratší prac. úväzok, v r. 2007 sa jej narodilo dieťa, čerpala materskú dovolenku pol roka - vtedy nepracovala, po 6m materskej dovolenky nastúpila na RD a zároveň opäť do práce na 4 hod. denne. Zo mzdy sa riadne odvádzajú odvody. 22.3.2010 jej končí RD - dieťa bude mať tri roky.
Je potrebné nahlásiť túto zmenu cez RLFO - 10.oddiel - dátum skončenia RD?
Myslím, že moja predchodkyňa ani nenahlásila nástup na RD (v r. 2007), lebo som nenašla taký RLFO v spise, ani v registri soc. poisťovne na internete.
Dúfam, že som to už napísala zrozumiteľne.:confused:

Nesúhlasím s tebou, že nemôže čerpať RD a súčasne pracovať. Predtým sa to mohlo, to len od 1.1.2010 sa to zmenila, to som si overila ja, aj ona na sociálnej poisťovni. A dôkazom je aj to, že soc.poisťovňa jej RD vypláca a pritom jej idú odvody zo mzdy. Len nesmie mať dieťa umiestnené v MŠ do dovŕšenia troch rokov dieťaťa.
psps
28.07.10,19:23
Mám takýto prípad. Na rodičovskej dovolenke som od r.2007. V jednej firme mám pracovnú zmluvu a v tejto firme som mala aj dohodu, na ktorú som robila popri materskej na pár hodín mesačne. V 6/2009 mi tento zamestnávateľ oznámil, že už má nemá z čoho platiť a tak sme túto dohodu ukončili, ale pracovná zmluva mi tam ešte trvá. O mesiac na to, som začala pracovať v druhej firme na dohodu a robím tam dodnes. Dňom 20.8.2010 mi končí RD (dcéra bude mať v ten deň 3 roky). Chcela by som od 1.9.2010 nastúpiť na prac.pomer do tejto druhej firmy, ale čo s pracovnou zmluvou v prvej firme? Viem, že to budem musieť 1.zametnávateľovi oznámiť. Nechcem tam nastúpiť, ale chcela by som odstupné, veď som tam odrobila 15 rokov. Ako na to? čo ak mi povie, že mám nastúpiť hneď 21.8. (malú nebudem mať kam dať) na 3 mesiace a potom mi dá výpoveď?
Mám nárok aj na nejakú dovoleku? Pred nástupom na MD som ju tuším celú vyčerpala. Mám nárok na nejekú alikvótnu časť?
Gong
10.06.11,06:56
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu, som na RD, ktorá mi končí dňa 18.06.2011, vtedy moja dcérka dovŕší 3 roky. Lenže dcérku mi prijali do škôlky od septembra, čiže do práce môžem nastúpiť až v septembri, so zam. som dohodnutá. Po skončení RD si vyberiem dovolenku 10 dní a po vybratí dovolenky neplatené voľno a od septembra nastúpim do práce.
Čo mi z tohoto všetkého vyplýva, musím odhlásiť zo SP RLFO koniec RD a nahlásiť neplatené voľno po skončení dovolenky. Nahlasujem aj niečo na UPSVR? Na UPSVR musím priniesť aj papier o prijatí dieťaťa do škôlky? Zabudla som na niečo? Prosím opravte ma alebo doplňte. Ďakujem pekne
Gong
12.06.11,19:00
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu, som na RD, ktorá mi končí dňa 18.06.2011, vtedy moja dcérka dovŕší 3 roky. Lenže dcérku mi prijali do škôlky od septembra, čiže do práce môžem nastúpiť až v septembri, so zam. som dohodnutá. Po skončení RD si vyberiem dovolenku 10 dní a po vybratí dovolenky neplatené voľno a od septembra nastúpim do práce.
Čo mi z tohoto všetkého vyplýva, musím odhlásiť zo SP RLFO koniec RD a nahlásiť neplatené voľno po skončení dovolenky. Nahlasujem aj niečo na UPSVR? Na UPSVR musím priniesť aj papier o prijatí dieťaťa do škôlky? Zabudla som na niečo? Prosím opravte ma alebo doplňte. Ďakujem pekne

prosím poradíte?
veronikasad
12.06.11,19:14
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu, som na RD, ktorá mi končí dňa 18.06.2011, vtedy moja dcérka dovŕší 3 roky. Lenže dcérku mi prijali do škôlky od septembra, čiže do práce môžem nastúpiť až v septembri, so zam. som dohodnutá. Po skončení RD si vyberiem dovolenku 10 dní a po vybratí dovolenky neplatené voľno a od septembra nastúpim do práce.
Čo mi z tohoto všetkého vyplýva, musím odhlásiť zo SP RLFO koniec RD a nahlásiť neplatené voľno po skončení dovolenky. Nahlasujem aj niečo na UPSVR? Na UPSVR musím priniesť aj papier o prijatí dieťaťa do škôlky? Zabudla som na niečo? Prosím opravte ma alebo doplňte. Ďakujem pekne
tu je rozoberaný rovnaký problém ako tvoj

http://www.porada.sk/1730353-post103.html
Gong
12.06.11,19:15
prosím poradíte?

a ešte mám jednu otázočku, čo sa týka dovolenky, počas MD sa mi nekrátila dovolenka, však? a počas RD sa kráti?
dakujem vám
veronikasad
12.06.11,19:17
a ešte mám jednu otázočku, čo sa týka dovolenky, počas MD sa mi nekrátila dovolenka, však? a počas RD sa kráti?
dakujem vám
uveď konkrétne obdobia materskej a rodičovskej dovolenky
Gong
16.06.11,22:15
uveď konkrétne obdobia materskej a rodičovskej dovolenky
Dakujem, takže na MD som bola od 5.5.2008 do 5.11.2008, a na RD 6.11.2008 - 18.6.2011
Gong
19.06.11,15:58
Dakujem, takže na MD som bola od 5.5.2008 do 5.11.2008, a na RD 6.11.2008 - 18.6.2011
Prosím poradíte mi ako je to s tou dovolenkou ? ďakujem
Andyke
19.06.11,18:06
Za rok 2008 sa Ti nekráti dovolenka. Takže nárok buď 20 alebo 25 dní ( a zostatok si vypočítaj podľa toho, či si čerpala dovolenku v r. 2008 za rok 2008.
R.2009,2010 nárok na dovolenku nemáš.
veronikasad
19.06.11,18:13
Dakujem, takže na MD som bola od 5.5.2008 do 5.11.2008, a na RD 6.11.2008 - 18.6.2011
pred nástupom na MD si pracovala, alebo bola na PN-ke ?
Gong
19.06.11,18:40
pred nástupom na MD si pracovala, alebo bola na PN-ke ?

pred nástupom na MD som pracovala
veronikasad
19.06.11,18:43
pred nástupom na MD som pracovala
potom súhlasím s odpoveďou od Andyke v prísp.č.34. Dovolenka sa nekráti, obdobie MD sa považuje za odpracovanú dobu, RD netrvala 100 prac.dní.
Gong
19.06.11,19:04
potom súhlasím s odpoveďou od Andyke v prísp.č.34. Dovolenka sa nekráti, obdobie MD sa považuje za odpracovanú dobu, RD netrvala 100 prac.dní.
DAKUJEM a nástup dcéry do škôlky nahlasujem na UPSVaR?
veronikasad
19.06.11,19:10
DAKUJEM a nástup dcéry do škôlky nahlasujem na UPSVaR?
Dovršením 3 rokov veku dieťaťa ti RD končí, myslím, že na UP nič nenahlasuješ. Informuj sa v SP kvoli dôchodkovému poisteniu počas neplateného volna. Rovnako aj v ZP, aby bol platitelom ZP za teba štát.
Ančika
29.07.11,10:10
Vie mi niekto poradiť ako ďalej: dcére končí RD 7.8.2011. Je SZČO s pozastavenou živnosťou. Nepoberala materské iba RP - nebola pred pôrodom poistená 270 dní:mee:. Živnosť vykonávať nebude, prácu zatiaľ nemá. Čo môže urobiť? Ak zostane doma z dôvodu starostlivosti o dve maloleté deti ( 5 a 3 roky), musí si platiť ZP? a SP? alebo bude ďalej poistencom štátu:confused: Za každú dobrú radu ďakujem všetkým, čo to vedia aj bez toho, aby museli pracne šnúrať po rôznych zákonoch a inštitúciách;):)
Reve
03.08.11,09:17
Ahojte,
potrebujem sa uistiť, či robím dobre. Zamestnankyňa bola na MD od 1.7.2009 do 12.1.2010 od 13.1.2010 si čerpala nevyčerpanú dovolenku za rok 2009 na RD nastúpila 16.3.2010. Dostali sme od nej žiadosť o ukončenie PP dohodou k 24.8.2011 - dieťa má ešte len 2 roky. Podľa mňa už nemá nárok na dovolenku.
Dakujem
Reve:confused:
Tweety
03.08.11,09:20
Ahojte,
potrebujem sa uistiť, či robím dobre. Zamestnankyňa bola na MD od 1.7.2009 do 12.1.2010 od 13.1.2010 si čerpala nevyčerpanú dovolenku za rok 2009 na RD nastúpila 16.3.2010. Dostali sme od nej žiadosť o ukončenie PP dohodou k 24.8.2011 - dieťa má ešte len 2 roky. Podľa mňa už nemá nárok na dovolenku.
Dakujem
Reve:confused:
Nie, za dobu na RD nemá nárok. ALe má nárok na dovolenku za odpracov. dni, teda MD a čerpanie D.
veronikasad
03.08.11,09:20
Ahojte,
potrebujem sa uistiť, či robím dobre. Zamestnankyňa bola na MD od 1.7.2009 do 12.1.2010 od 13.1.2010 si čerpala nevyčerpanú dovolenku za rok 2009 na RD nastúpila 16.3.2010. Dostali sme od nej žiadosť o ukončenie PP dohodou k 24.8.2011 - dieťa má ešte len 2 roky. Podľa mňa už nemá nárok na dovolenku.
Dakujem
Reve:confused:
má nárok na dovolenku za rok 2010 - za odpracované dni - za každých 21 prac. dní 1/12 ročného nároku. Ako odpracovaná doba sa považuje čerpanie materskej dovolenky a riadnej dovolenky
brčko
03.08.11,09:44
má nárok na dov. za obd.1.1.-15.3.2010, tj. predpokladám bude to odpracovných dní najmenej 42 a menej ako 60, v takom prípade to vychádza na 2/12tiny celoročného nároku.
Reve
03.08.11,12:21
Ďakujem - toho som sa trochu bála, čiže v jej prípade je to 45 dní ako učiteľ nárok, čiže 2/12 sú 7,50 dňa by mala mať nárok. ak som to dobre prepočítala. Počíta sa aj poldeň?
Reve
ja_na
06.10.11,09:38
dobry den poradaci, poprosila by som vas o radu, 8.10.mi konci riadna rd, uz dlhsi cas cakam na schvalenie predlzenej rd kvoli nepriaznivemu zdravotnemu stavu dietata, ktore mi dnes prislo (konecne - schvalene). v praci som dohodnuta, ze budem hned po skonceni cerpat staru dovolenku, avsak mam velku obavu, ze pocas tejto doby dostanem vypoved, kedze zamestnavatel ohlasil prepustanie... ako mam postupovat? zaniest priamo zajtra zamestnavatelovi schvalenie predlzenej rd a zostat doma? alebo skusit cerpat aspon den-dva dovolenku a oznamit to potom? alebo sa na mna vztahuje, ze musim zamestnavatela mesiac dopredu pisomne oboznamit o predlzeni rd aj ked ju neprerusujem?? som z toho jelen :confused:. vdaka.
ja_na
06.10.11,17:34
nikto? :(
brčko
07.10.11,07:22
dobry den poradaci, poprosila by som vas o radu, 8.10.mi konci riadna rd, uz dlhsi cas cakam na schvalenie predlzenej rd kvoli nepriaznivemu zdravotnemu stavu dietata, ktore mi dnes prislo (konecne - schvalene). v praci som dohodnuta, ze budem hned po skonceni cerpat staru dovolenku, avsak mam velku obavu, ze pocas tejto doby dostanem vypoved, kedze zamestnavatel ohlasil prepustanie... ako mam postupovat? zaniest priamo zajtra zamestnavatelovi schvalenie predlzenej rd a zostat doma? alebo skusit cerpat aspon den-dva dovolenku a oznamit to potom? alebo sa na mna vztahuje, ze musim zamestnavatela mesiac dopredu pisomne oboznamit o predlzeni rd aj ked ju neprerusujem?? som z toho jelen :confused:. vdaka.

ak budeš čerpať riadnu dovolenku a dostaneš výpoved podla § 63 ods.1 písm. b) (teda nie a), to by v prvom variante prac.pomer nepokračoval ale končil uplynutím výp. lehoty ) v okt, tak sa musíš rozhodnúť.

Bud ti bude trvať prac.pomer počas RD a skončí posledným dnom RD, teda presnejšie posledným dnom ochrannej doby (ak požiadaš o čerpanie RD pred skončením plynutia výpovednej lehoty), ale bez nároku na odstupné.

Alebo musíš napísať žiadosť, že chceš odstupné miesto plynutia výpovednej lehoty (neviem presne ako to je v zákone nazvané) a to ak PREVEZMEš výpoved v oktobri (napr. aj 31.10.), treba požiadať a doručiť to zamesntávatelovi najneskôr 31.10.2011!!!!!!!!, pozor na to!! (mat o tom dôkaz, tj. mať prevzatie zamestnávatelom s dátumom prevzatia). Potom skončí pp skôr, ale máš nárok na odstupné závislé od dlžky prac.pomeru ku dnu prevzatia výpovede. Doba počas poberania rodič.príspevku s dieťaťom s dlhodobo nepriazn. zdr. stavom po ukončení prac.pomeru sa už ti už nebude rátať ako doba nem.poistenia ani pre nárok na materské, ani poistenia v nezam. pre nárok na podporu.
ja_na
07.10.11,08:57
dakujem velmi pekne za odpoved, vyriesila som to tak, ze pokracujem v rd... a vypovede budem riesit po skonceni, takze PP mi trva :-). stara dovolenka sa mi tym padom dalej presuva, ci?