daary
08.08.09,19:17
V počítači som si našla, že do 30.8. sa môže zadarmo stiahnuť windows 7, čo to znamená a mám to urobiť? Keď tak nespravím, čo sa stane? Ďakujem.
buchač
08.08.09,17:30
V počítači som si našla, že do 30.8. sa môže zadarmo stiahnuť windows 7, čo to znamená a mám to urobiť? Keď tak nespravím, čo sa stane? Ďakujem.

Kde v počítači ...?

Ja som svoj poprezeral odvrchu až po spodok , aj do tašky na NB som sa pozrel a nič som nenašiel .....:---:---:---:D:D:D

Bolo by dobré dať nejaký odkaz , link ...;)

Slovo môže znamená , že nemusíš , ale ak chceš , nič sa nedeje , nikto Ťa nebude za to postihovať , proste ostávaš pri pôvodnom operačnom systéme....:cool:

Inak :

http://win7.sk/news.php
http://www.google.com/search?hl=sk&client=opera&rls=cs&hs=06q&ei=hcR9SsT9M-efjAfoodTwAQ&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=windows+7&spell=1
alla66
08.08.09,17:35
V počítači som si našla, že do 30.8. sa môže zadarmo stiahnuť windows 7, čo to znamená a mám to urobiť? Keď tak nespravím, čo sa stane? Ďakujem.
operačný systém Windows 7 od Microsoftu dostupný zadarmo a úplne legálne. V skutočnosti ide o špeciálne obdobie pre používateľov testovacej RC verzie, počas ktorého môžu tento OS využívať bez obmedzení do júna 2010. Windows 7 RC bude dostupný na internetových stránkach Microsoftu. Používateľ nebude limitovaný ani počtom inštalácií, a tak môže operačný systém nainštalovať na viacero počítačov. Na stiahnutie RC verzie OS netreba ani sťahovať z oficiálnej stránky Microsoftu; úplne stačí stiahnuť ju pomocou torrentu a na aktiváciu použiť produktové číslo predchádzajúcej pracovnej verzie Windows 7 Beta.

Na inštaláciu Windows 7 je potrebné mať minimálne počítač s 1 GHz procesorom, 1 GB RAM a 16 GB voľného miesta na pevnom disku. Na využitie módu XP treba mať 2 GB RAM. Microsoft robí dobrý marketingový ťah, ktorý môže presvedčiť množstvo používateľov na prechod zo starého operačného systému na nový. Spoločnosť zrejme očakáva, že po takej dlhej skúšobnej dobe, resp. množstve nainštalovaných aplikácií, vytvorených dokumentov a pod. sa používatelia nevrátia k starému OS, ale zakúpia si licenciu toho nového.
rozum
10.08.09,12:37
V počítači som si našla, že do 30.8. sa môže zadarmo stiahnuť windows 7, čo to znamená a mám to urobiť? Keď tak nespravím, čo sa stane? Ďakujem.

Tak windows 7 už mám je lepší zatiaľ sa mi zdá a priehľadnejší n epotrbovali sme inštalovať ani grafickú kartu a grafiku má peknú uvidíme.
Soyuz
12.08.09,09:22
no 7-ička nie je horšia ako vista, takto to zatial vidim ja:confused:
mecky
12.08.09,09:48
no win7 je dobra, uz teraz lepsia ako vista, treba si ale uvedomit ze zatial je to stale len RC verzia, a ked po instalacii budu nejake problemy tak riesenia nemusia byt este dostupne, mne osobne sa naprilad este stale nepodarilo rozbehat citacku kariet na NTB...
duves
12.08.09,10:12
Tak windows 7 už mám je lepší zatiaľ sa mi zdá a priehľadnejší n epotrbovali sme inštalovať ani grafickú kartu a grafiku má peknú uvidíme.
Som na najlepsej ceste ho vyskusat tiež.
rozum
12.08.09,10:31
Odporúčam je aj prihľadnejšia a jednoduchšia síce mám ju od nedeľe tak skúšam.
elpka
12.08.09,10:35
Ja ju mám už mesiac a zatiaľ spokojnosť....;)
fiesta
11.09.09,07:06
Má už niekto osobnú skúsenosť ako spolupracuje nový WIN 7 s programami autoCAD a archiCAD?
bobino38
11.09.09,07:18
...zatial naj OS je XP Professional, čo sa týka vyťaženia procesora, operačnej pamäte i HDD, je rýchlejší oproti 7-ke i Viste.
sondaw
11.09.09,12:42
Možná to bude závislé i od PC sestavy. Měla jsem dlouhou dobu XP Pro, nyní už mám nějakou dobu Vistu Home Premium64bit, která je mnohem rychlejší i stabilnější, jak XP.
Jenom podotýkám, že zpomalení (nebo menší rychlost) XP nebyla v žádném případě zaneřáděným systémem, pravidelně PC čistím, kontroluji, defragmentuji a zároveň se systémem spouštím jen minimum programů (4)
peter9998
11.09.09,13:33
ja mam 7micku a som nadmieru spokojny - zatial som nenasiel ziadne chyby...
valimeka
11.09.09,13:49
...este stale ju mozem stiahnut zadarmo a kde prosim?
dakujem
s.r.o.
11.09.09,15:36
Da sa ju prosim vas este stiahnut alebo uz nie tu W.7 RC
valimeka
14.09.09,07:03
Nikto nevie poradit, ci sa da este zadarmo w7 stiahnut a kde?
Dakujem
bobino38
14.09.09,07:11
warez stránky
duves
14.09.09,07:14
Torrenty
Chobot
14.09.09,07:49
Nikto nevie poradit, ci sa da este zadarmo w7 stiahnut a kde?
Dakujem

Oficiálne už nie je k dispozícii na stiahnutie. Ak si si ho ale stiahol predtým, alebo zohnal inde, stále budeš potrebovať registračný kód, ktorý si necháš vygenerovať tu, treba sa ale pritom registrovať:

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/get/download.aspx

Treba sa ale poponáhľať, lebo možnosť získať registračný kód sa skončí 21.10.2009.

Platnosť testovacej verzie definitívne končí 1.6.2010.
s.r.o.
15.09.09,10:09
Kde sa da stiahnut ten W.7 popripade iny Windows som ochotny aj zaplatit tej stranke len nech sa da stiahnut ,?!
mecky
15.09.09,10:20
to musis hladat na inych strankach ako tu, klucove slova warez a torrent :)
s.r.o.
15.09.09,10:30
Uz som hladal aj registroval stiahol som W.7 ale malo to len 70mb takze neviem ved daj konkretnu stranku popripade mi napis sukromnu spravu
Chobot
15.09.09,20:16
Uz som hladal aj registroval stiahol som W.7 ale malo to len 70mb takze neviem ved daj konkretnu stranku popripade mi napis sukromnu spravu

Treba vedieť hľadať:

Windows 7 (http://www.torrentz.com/search?q=windows+7+32)

Dúfam, že sťahovať vieš.....:rolleyes: