Petra Nová
09.08.09,12:20
Dnes som sa dosť nudila, tak som si na Porade pokukala profil niektorých členov. A keď sa človek nudí, tak ho často napadnú rôzne hlúposti, ktoré však v konečnom dôsledku nemusia byť až takými hlúposťami.;)

Zistila som, že na Porade sú rôzne kategórie nickov. Sú to nicky začínajúce, NE-VIP a VIP. A ja k tomu pridávam ešte jedno členenie - SUPER-VIP. Po prihlásení sa na Poradu, sa meno prihlasujúceho obvykle objaví na hlavnej stránke Porady, ale nie vždy.

Existuje teda ešte ďalšie rozdelenie nickov, ktoré sú po prihlásení na Porade viditeľné alebo neviditeľné. A tie neviditeľné sú tak medzi VIP členmi, ako aj NE-VIP členmi.
A tak by som sa chcela spýtať:

Na čo je to dobré ešte aj takéto rozdelenie nickov?
Aké kritéria alebo podmienky treba splniť na to, aby člen – nick, hociktorého rangu, bol preradený do kategórie neviditeľný? Deje sa to automaticky po splnení týchto kritérií alebo si treba podávať extra žiadosť, o ktorej niekto rozhodne, alebo ju zamietne?:)
Čo je také príťažlivé, či výhodné na neviditeľnosti nickov?
Všimla som si tiež, že je dosť členov, aj z radu SUPER- VIP, ktorí sú na Porade vždy viditeľní (napr. Chobot), teda neviditeľnosť im na Porade nechýba.

Takže otázok som položila dosť, ešte aby mal kto na ne odpovedať.;)
JarkaL
09.08.09,10:31
Aj ja som si všimla, najmä v noci, keď sa pozriem, kto je on line, ukazuje napr. 6 registrovaných členov + xy guest (tých si nevšímam), ale konkrétnych nickov je tam uvedených len 5. Kto je ten šiesty?
Darina1234
09.08.09,10:38
Ja neviem odpovedať na otazky, ktore si položila, ale jedno viem, že mi nevadi, ked vidite, že som na porade prihlasena, to pre mna znamena, že o mne viete, že som s vami.
liba2
09.08.09,10:57
Peťka, to si nastav v nastaveniach :)
ALDA
09.08.09,11:05
Peťka, ked si sa nudila, mala si si dobre popozerať Poradu a hlavne svoje nastavenia. O tom, čo si písala rozhoduje každý nick sám a prečo sa to používa je skutočne každého osobná vec. Moja, určite nájdeš ešte kade čo a čo je hlavné, že si to sama môžeš nastaviť a nemusíš si namáhať hlavičku.
Ja osobne som na Porade už dosť dlho a ešte aj teraz objavujem pre mňa neobjavené.
Chcela by som sa tak nudiť.:D
PS: A teraz ani neviem, či som viditeľná, alebo nie?:D Som viditeľná, pretože svietim na zeleno.:D
Petra Nová
09.08.09,11:12
Peti, tak ja som napríklad využila možnosť byť neviditeľnou len a len pre jeden neustále sa meniaci nick...Skutočne mi nikdy žiadna osoba na tomto fóre neprekážala, nijako ma neobmedzovala...až na jednu...Keď som zistila, že dotyčná osoba doslova prežíva orgazmus pri sledovaní každého kroku niektorých členov, dokonca nielen tu, ale aj inde, tak som sa zneviditeľnila...
A je po orgazme:rolleyes:
...samozrejme aj vďaka iným opatreniam, ktoré spravil Richard...
V tomto prípade tomu celkom rozumiem.:)


Peťka, to si nastav v nastaveniach :)
Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala:) Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička:D. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka. ;)
Petra Nová
09.08.09,11:22
Peťka, ked si sa nudila, mala sisi dobre popozerať Poradu a hlavne svoje nastavenia. O tom, čo si písala rozhoduje každý nick sám a prečo sa to používa je skutočne každého osobná vec. Moja určite nájdeš ešte kade čo a čo je hlavné, že si to sama môžeš nastaviť a nemusíš si namáhať hlavičku.
Ja osobne som na Porade už dosť dlho a ešte aj teraz objavujem pre mňa neobjavené.
Chcela by som sa tak nudiť.:D
PS: A teraz ani neviem, či som viditeľná, alebo nie?:D Som viditeľná, pretože svietim na zeleno.:D
Si dobre viditeľná a rada Ťa aj na Porade vidím:), ale kuk na hlavnú stránku a uvidíš tam moju visačku s hviezdičkou, ako výsledok toho nastavenia. Alebo nič nevidíš?;) Ja som mojou témou nikoho nechcela hodnotiť, len som sa chcela opýtať na čo je to dobré.
alla66
09.08.09,11:39
Si dobre viditeľná a rada Ťa aj na Porade vidím:), ale kuk na hlavnú stránku a uvidíš tam moju visačku s hviezdičkou, ako výsledok toho nastavenia. Alebo nič nevidíš?;) Ja som mojou témou nikoho nechcela hodnotiť, len som sa chcela opýtať na čo je to dobré.
ak si utajená , visačku s hviezdičkou vidíš len TY...tak isto v profiloch vidíš svoj nick s hviezdičkou....ak máš možnosť pozri sa z iného PC a nebudeš vidieť svoj nick a pritom budeš prihlásená.
Petra Nová
09.08.09,11:44
Asi som objavila na Porade Ameriku, a ako sa poznám, tak ju budem objavovať asi dokonca pôsobenia na nej.
Takže nebolo by od veci, keby ju niektorý šikovný moderátor vymazal, už aj pre príchuť harmančeku. Toto je oficiálna prosba o zlikvidovanie témy. Nechcem ju uzamykať, aby som zas neporušila niečiu etiku. ;)
alla66
09.08.09,11:47
Asi som objavila na Porade Ameriku, a ako sa poznám, tak ju budem objavovať asi dokonca pôsobenia na nej.
Takže nebolo by od veci, keby ju niektorý šikovný moderátor vymazal, už aj pre príchuť harmančeku. Toto je oficiálna prosba o zlikvidovanie témy. Nechcem ju uzamykať, aby som zas neporušila niečiu etiku. ;)
Prečo? Niekto druhý bude mať tento istý problém, prečíta si tému a bude v obraze.:);)
tutiola
09.08.09,11:52
V tomto prípade tomu celkom rozumiem.:)


Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala:) Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička:D. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka. ;)
Tu hviezdičku vidíš len ty a admin. Nie je to preto, aby ťa bolo lepšie vidieť. Okrem svojej vidíš ešte aj ďalšiu hviezdičku pri niektorom mene?
tutiola
09.08.09,11:55
Neopisujem, ale keď som písala svojú odpoved, tvoja tam ešte nebola. Aj to sa stáva.:D:D
Petra Nová
09.08.09,12:00
Áno, už som zistila, ako to funguje. To vymazanie preto, aby túto tému nikto nepovažoval za nejaké rypkanie do NEVIP, VIP,SUPERVIP, alebo do hocikoho.:) Alda má v tom pravdu. Je to každého osobnou vecou.
Fakt je, nudila som sa, a niekedy za to ďakujem.:)
liba2
09.08.09,12:32
...Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala:) Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička:D. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka. ;)
Peťka, ja túto možnosť využívam tiež, ale nie stále. Priznám sa, že to robím najmä v období január - marec z osobného dôvodu...
Tú hviezdičku pri svojom mene vidíš iba ty ! ostatní tvoj nick vôbec v zozname prihlásených nevidia :D.
jaros5
09.08.09,12:41
Dnes som sa dosť nudila, tak som si na Porade pokukala profil niektorých členov. A keď sa človek nudí, tak ho často napadnú rôzne hlúposti, ktoré však v konečnom dôsledku nemusia byť až takými hlúposťami.;) ....................
................................................
Takže otázok som položila dosť, ešte aby mal kto na ne odpovedať.;)

Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....;):D
evina
09.08.09,12:47
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Uz ako malý chlapec som strasne túžil stat sa aspon na cg´hvilku neviditelný ....;):D

Ja ešte aj teraz niekedy...:D:D
Petra Nová
09.08.09,12:50
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....;):D
:):):):):)
Petra Nová
09.08.09,12:59
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....;):D
Keď sa trochu posnažíš, čochvíľa sa Ti túžba môže vyplniť:D. Aspoň na Porade.
misomiso
09.08.09,13:01
Prečo? Niekto druhý bude mať tento istý problém a prečíta si tému a bude v obraze.:);)

Presne tak. Porade nie je len o tom, ze sa poradi jednemu.
jaros5
09.08.09,18:07
Jaro.
Stačí povedať a na výročie SNP si V.I.P. (veľmi inteligentný poraďák ).
mimotemy

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
JA SOM MYSLEL, ZE SA STACI USMIEVAT
:):):):):):):):):):):):):):):):):)
Petra Nová
01.09.09,20:08
S odstupom času si už viem sama odpovedať na otázky, ktoré som v tejto téme položila.

Mám skúsenosti s neviditeľnosťou, a to veľmi pozitívne. Byť neviditeľná je úžasná vec. Možem nepozorovaná dosýta nakúkať do profilov nickov, pošmírovať ich, čo práve na Porade robia, komu píšu súkromné správy a naopak, kto správy píše im. Samozrejme, že tento komfort mám ako neviditeľná len voči tým nickom, čo sú prihlásení a viditeľní. Ale zároveň pociťujem diskomfort voči tým nickom, ktorí sú rovnako neviditeľní, tak ako ja. Aj u tých neviditeľných by som rada vedela, či sú, alebo nie sú práve na Porade, a ak sú, tak čo práve robia. A bolo by fantastické, keby ja som všetko videla, ale oni nevideli mňa. Administrátora nemusím vidieť, ten môže zostať naďalej neviditeľným. No, asi je to len sen, ale skúsim porozmýšľať a požiadať administrátora, či by to nevedel nejako zariadiť. A ešte by sa mi páčilo, keby som ja mohla vymazať príspevky moderátorov(ak ma naštvú). To by bol komfort a ozajstné súkromie!

Len neviem, či by nebolo výhodnejšie založiť si rovno vlastný portál.:D
Darina1234
01.09.09,20:12
Podľa mna je to zneuživanie poctivých členov porady, ktori sa neskrývaju a nič netaja, načo je dobre to sledovanie, tomu nerozumiem, iba ak na upokojenie vlastných potreb a riešnia si svojich hendikepov.
Stanislav 1975
01.09.09,20:15
Ani ja sa neskrývam, nemám prečo a navyše -všetci ma tu majú radi...,tak načo sa skrývať...:)
Darina1234
01.09.09,20:16
Stanislav 1975 A ako to vieš, mimo temy, chceš tu vrbovku?
Chobot
01.09.09,20:17
S odstupom času si už viem sama odpovedať na otázky, ktoré som v tejto téme položila.

Mám skúsenosti s neviditeľnosťou, a to veľmi pozitívne. Byť neviditeľná je úžasná vec. Možem nepozorovaná dosýta nakúkať do profilov nickov, pošmírovať ich, čo práve na Porade robia, komu píšu súkromné správy a naopak, kto správy píše im. Samozrejme, že tento komfort mám ako neviditeľná len voči tým nickom, čo sú prihlásení a viditeľní. Ale zároveň pociťujem diskomfort voči tým nickom, ktorí sú rovnako neviditeľní, tak ako ja. Aj u tých neviditeľných by som rada vedela, či sú, alebo nie sú práve na Porade, a ak sú, tak čo práve robia. A bolo by fantastické, keby ja som všetko videla, ale oni nevideli mňa. Administrátora nemusím vidieť, ten môže zostať naďalej neviditeľným. No, asi je to len sen, ale skúsim porozmýšľať a požiadať administrátora, či by to nevedel nejako zariadiť. A ešte by sa mi páčilo, keby som ja mohla vymazať príspevky moderátorov(ak ma naštvú). To by bol komfort a ozajstné súkromie!

Len neviem, či by nebolo výhodnejšie založiť si rovno vlastný portál.:D

Nebola si náhodou členom ŠtB? :rolleyes::D:D:D
misomiso
01.09.09,20:18
Zistila som, že na Porade sú rôzne kategórie nickov. Sú to nicky začínajúce, NE-VIP a VIP.

Ja teda neviem presne na co vsetko tieto kategorie su, ale viem, ze kym som nebol VIP, nechodili mi za prispevky na Porade ziadne peniaze.
Stanislav 1975
01.09.09,20:19
Stanislav 1975 A ako to vieš, mimo temy, chceš tu vrbovku?

jasné že chcem,hmhm-slubila si mi ju...;)
Petra Nová
01.09.09,20:19
Nebola si náhodou členom ŠtB? :rolleyes::D:D:D
No, vážne, skús pohľadať v zväzkoch, možno sa na moje meno niečo nájde.:D
Petra Nová
01.09.09,20:21
Ja teda neviem presne na co vsetko tieto kategorie su, ale viem, ze kym som nebol VIP, nechodili mi za prispevky na Porade ziadne peniaze.
Píšeš o peniazoch? Sem s nimi! Ako to, že ja nič!!!:D
Darina1234
01.09.09,20:22
Stanislav 1975, napiš cez SS adr. a posielam, ja svoje slovo dodržim a nedam vypiť všetko manželovi.
Petra Nová
01.09.09,20:23
Stanislav 1975 A ako to vieš, mimo temy, chceš tu vrbovku?
Ako to , že neviem o čom píšete? Há...!
Stanislav 1975
01.09.09,20:24
Ako to , že neviem o čom píšete? Há...!

Máme s Darinkou rozrobené nejaké kšefty z minulosti...:D;)
Kazu
01.09.09,20:26
Ja teda neviem presne na co vsetko tieto kategorie su, ale viem, ze kym som nebol VIP, nechodili mi za prispevky na Porade ziadne peniaze.

:D:D:D:D:D:D Od smiechu ani nezaspím :D:D:D:D:D:D
Petra Nová
01.09.09,20:28
Máme s Darinkou rozrobené nejaké kšefty z minulosti...:D;)
Stanko, a prečo mi mrníkuješ túto pre mňa významnú tému? No,no, ak neprestaneš, zatvorím! Ale dobré by som si dala aj ja.:D
Darina1234
01.09.09,20:31
Kazu, ja myslim, že aj o to prave ide, pomôcť si aj smiechom a dobrou naladou.
Stanislav 1975
01.09.09,20:31
Stanko, a prečo mi mrníkuješ túto pre mňa významnú tému? No,no, ak neprestaneš, zatvorím! Ale dobré by som si dala aj ja.:D

Vrbovka-to je taká rastlina,hmhm:D
Darina1234
01.09.09,20:34
Stanislav 1975 ma nerozčuluj, veď som ti to vysvetlila už v čajovej debate.
Petra Nová
01.09.09,20:35
Vrbovka-to je taká rastlina,hmhm:DTo sa piť nedá? Radšej dobré, ale nie som až taká náročná (čo sa pitia týka).:D
Stanislav 1975
01.09.09,20:36
Stanislav 1975 ma nerozčuluj, veď som ti to vysvetlila už v čajovej debate.

už som dobrý-;)
Stanislav 1975
01.09.09,20:38
To sa piť nedá? Radšej dobré, ale nie som až taká náročná (čo sa pitia týka).:D

Piť sa dá všeličo, napr.aj taká Alpa-je to skoro ako Metaxa ale nieje to JimBim-:D:D:D
Halli
01.09.09,20:41
A ako to, že ešte nedrichmete? Všetkých Vás vidím v jednej téme ? :D

http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici1/28.gif
Petra Nová
01.09.09,20:42
Piť sa dá všeličo, napr.aj taká Alpa-je to skoro ako Metaxa ale nieje to JimBim-:D:D:D
Metaxu radšej nespomínaj, začína mi schnúť podnebie.:mee: Ak je vrbovka ozaj len taká rastlina hmm..., tak sa jej s vďakou vzdávam. :D
Darina1234
01.09.09,20:42
Takto v neskorý večer su podla mna oddychove tema fajn .
Stanislav 1975
01.09.09,20:43
Metaxu radšej nespomínaj, začína mi schnúť podnebie.:mee: Ak je vrbovka ozaj len taká rastlina hmm..., tak sa jej s vďakou vzdávam. :D

A my nepovedz ,že si ešte nepila Alpu,to sa hneď s tebou prestávam kamošiť...:D:D:D
Stanislav 1975
01.09.09,20:45
A my nepovedz ,že si ešte nepila Alpu,to sa hneď s tebou prestávam kamošiť...:D:D:D

Ozaj a možem ešte niečo?Keď už niekto vravel,že máš kontakty,hmhm-nevieš vybaviť aby v Nr nemerali toľko?Hlavne pri pivovare starom a pri výjazde na NZ stále stoja príslušnici ZNB-nevieš ich odvolať???:D
Petra Nová
01.09.09,20:46
A ako to, že ešte nedrichmete? Všetkých Vás vidím v jednej téme ? :D

http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici1/28.gif
To sa niekto má!!! A čo ja vidím? Figu borovú , teda nevidím ! a naviac ani nestačím čítať :mee:
Petra Nová
01.09.09,20:47
A my nepovedz ,že si ešte nepila Alpu,to sa hneď s tebou prestávam kamošiť...:D:D:D
Na nej ma odkojili.:D
Petra Nová
01.09.09,20:48
Ozaj a možem ešte niečo?Keď už niekto vravel,že máš kontakty,hmhm-nevieš vybaviť aby v Nr nemerali toľko?Hlavne pri pivovare starom a pri výjazde na NZ stále stoja príslušnici ZNB-nevieš ich odvolať???:D
Kontakty mám, ale už to nie je, čo bývalo!!!
Xanti
01.09.09,20:49
A my nepovedz ,že si ešte nepila Alpu,to sa hneď s tebou prestávam kamošiť...:D:D:D
A ty vari áno? Alebo alpské víno? :D:D:D
Stanislav 1975
01.09.09,20:51
A ty vari áno? Alebo alpské víno? :D:D:D

Ale tak na vojne sa to popíjalo,ale ja moc nie...;)
Xanti
01.09.09,20:53
Ale tak na vojne sa to popíjalo,ale ja moc nie...;)
:eek::eek: Som v šoku, že je to pre teba známe :D:D:D:D
Halli
01.09.09,20:54
Moje nervy ja už z vás ani nevidím, či vidím :D:D
Stanislav 1975
01.09.09,20:55
:eek::eek: Som v šoku, že je to pre teba známe :D:D:D:D

Gabika moja, ty si vždy zo všetkého v šoku,tak sa pomaly odšokuj...;):D:cool:
Stanislav 1975
01.09.09,20:55
Moje nervy ja už z vás ani nevidím, či vidím :D:D

Dobrý neskorý večer pani správcová...
Xanti
01.09.09,20:56
Gabika moja, ty si vždy zo všetkého v šoku,tak sa pomaly odšokuj...;):D:cool: A chutilo aspoň? Ta vidíš , ked nepomáhaš.
:---
Darina1234
01.09.09,20:56
Ale tak na vojne sa to popíjalo,ale ja moc nie...;)
Ale čo tam o vojne, my sme na vojne neboli. hura...
Halli
01.09.09,20:58
Dobrý neskorý večer pani správcová...


Stando si sa nejako rozkokošil :D
http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici1/20.gif
Stanislav 1975
01.09.09,20:58
A chutilo aspoň? Ta vidíš , ked nepomáhaš.
:---

šak hovorím,že ja moc nie(nechutilo) ale chalaniská to tam drúlali vo veľkom...Ta ňe?inak najviac sa mi na východe páči slovo "bľacha"
Darina1234
01.09.09,21:00
slavica, a čo je na tom zle, nech sa kokoši.
Stanislav 1975
01.09.09,21:00
Ale čo tam o vojne, my sme na vojne neboli. hura...

Ja som bol, ale že by som sa tam niečo poriadne naučil sa nedá povedať,len samé lumpačiny-ešte že to zrušili
Xanti
01.09.09,21:01
šak hovorím,že ja moc nie(nechutilo) ale chalaniská to tam drúlali vo veľkom...Ta ňe?inak najviac sa mi na východe páči slovo "bľacha"
A ošče sa ti nepáči? Myslím slovo. :D:D:D:D Neprišiel si na chuť fajnovému vínku no toto.
Petra Nová
01.09.09,21:02
Gabika moja, ty si vždy zo všetkého v šoku,tak sa pomaly odšokuj...;):D:cool:
Nie že tu začneš zas o moderátoroch, lebo potom nielenže nebude vidieť Slávka, ale prestanem vidieť aj ja.;)
Stanislav 1975
01.09.09,21:02
Stando si sa nejako rozkokošil :D
http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici1/20.gif

Tak nakoniec ja som sa rozkokošil?:D:confused:
Idem pomaly do večných lovíšť-ráno skoro vstávam ( o 8).Ciao
Stanislav 1975
01.09.09,21:04
A ošče sa ti nepáči? Myslím slovo. :D:D:D:D Neprišiel si na chuť fajnovému vínku no toto.

ošče neviem čo je,hmhm,tak nepať...:D
Darina1234
01.09.09,21:04
Dobru, .....
Halli
01.09.09,21:05
Tak nakoniec ja som sa rozkokošil?:D:confused:
Idem pomaly do večných lovíšť-ráno skoro vstávam ( o 8).Ciao


Však si mi dobrú náladu urobil, ...len sa kokoš,ale nie že sa budeš zo spánku strhavať :D
Xanti
01.09.09,21:05
ošče neviem čo je,hmhm,tak nepať...:D
A zase som v šoku, bľachu poznaš a ošče ne.. :D:D:D:Dmimotemy

Slovník
Oblasť: .......... vychodné Slovensko
Nárečie:.......... šarišské nárečie
Nárečové slovo:.. ošče
Spisovný ekvivalent:.. keks

to našiel ujo GOOGLE
Stanislav 1975
01.09.09,21:06
Nie že tu začneš zas o moderátoroch, lebo potom nielenže nebude vidieť Slávka, ale prestanem vidieť aj ja.;)

Keď bude treba brániť pravdu,lásku a demokraciu-budem tam...:cool:
Stanislav 1975
01.09.09,21:08
A zase som v šoku, bľachu poznaš a ošče ne.. :D:D:D:Dmimotemy

Slovník
Oblasť: .......... vychodné Slovensko
Nárečie:.......... šarišské nárečie
Nárečové slovo:.. ošče
Spisovný ekvivalent:.. keks

to našiel ujo GOOGLE

ale ja nemám kontakty na šariš ale troška viac k zemplínu...:D
Stanislav 1975
01.09.09,21:09
A zase som v šoku, bľachu poznaš a ošče ne.. :D:D:D:Dmimotemy

Slovník
Oblasť: .......... vychodné Slovensko
Nárečie:.......... šarišské nárečie
Nárečové slovo:.. ošče
Spisovný ekvivalent:.. keks

to našiel ujo GOOGLE

Vravím Gabika,že si nejaká prešokovaná...-teba stále niečo zošokuje...;)
Xanti
01.09.09,21:11
Vravím Gabika,že si nejaká prešokovaná...-teba stále niečo zošokuje...;)
NIečo? Abo niekto????:---

Ináč ošče som počula prvý krát od ludí zo zemplína. Tak neviem prečo ujo google našiel šariš. :---
Petra Nová
01.09.09,21:15
:)Už začínam hodne nerozumieť, tak sa lúčim aj ja. Dobrú noc.:) A keď sa do ružova vyspíte , môžete od rána lobovať za môj sen o mojej neviditeľnosti. Budem všetkým zúčastneným veľmi vďačná.:D
frederyka
02.09.09,05:32
Keď budete triezvi:-*, odpovie mi niekto, kedy môžem byť neviditeľná? Ďakujem
veronikasad
02.09.09,05:38
Keď budete triezvi:-*, odpovie mi niekto, kedy môžem byť neviditeľná? Ďakujem

moje nastavenia - upraviť možnosti - zaklikneš neviditelný

mimotemyneprehnala si to trošku ?
Blankake
02.09.09,05:39
Keď budete triezvi:-*, odpovie mi niekto, kedy môžem byť neviditeľná? Ďakujem
Keď si to nastavíš vo svojich nastaveniach profilu. :):D
frederyka
02.09.09,07:22
Prepáčte prvé príspevky sa venujú viac alkoholu ako neviditeľnosti. Vložila som usmiateho smajlíka, vyparil sa. Nemám okienko zakliknúť stav neviditeľný.Hmm asi preto lebo nie som vip. Dakujem
hnedoočka
02.09.09,07:28
Prepáčte prvé príspevky sa venujú viac alkoholu ako neviditeľnosti. Vložila som usmiateho smajlíka, vyparil sa. Nemám okienko zakliknúť stav neviditeľný.Hmm asi preto lebo nie som vip. Dakujem

nie je to o vip členoch. v nastaveniach to má každý, pozri si predchádzajúci príspevok veronikasad
liba2
02.09.09,07:35
Prepáčte prvé príspevky sa venujú viac alkoholu ako neviditeľnosti. Vložila som usmiateho smajlíka, vyparil sa. Nemám okienko zakliknúť stav neviditeľný.Hmm asi preto lebo nie som vip. Dakujem... asi to bude pre krátkosť členstva na porada.sk; treba ešte trochu počkať.
Jozef I
02.09.09,07:42
Mňa by zaujímalo, prečo sa mi stáva že pri kliknutí na nick, keď si chcem pozriet profil, tak mi to pri niektorých členoch nedovolí ??? Prečo? Vyhodí mi okno vraj nemám dostatočné práva :eek:
arizona
02.09.09,07:44
Mňa by zaujímalo, prečo sa mi stáva že pri kliknutí na nick, keď si chcem pozriet profil, tak mi to pri niektorých členoch nedovolí ??? Prečo? Vyhodí mi okno vraj nemám dostatočné práva :eek:
To je pri členoch, ktorí majú menej ako 5 príspevkov.:confused:
Ani ja neviem dôvod, už som sa na to pýtala...
Jozef I
02.09.09,07:46
Vďaka za odpoveď. Ale ja mám pocit že mi to robí aj pri členoch ktorí mali viac príspevkov. Ale neviem to určite, ak sa mi to znova stane pozriem sa na to.
Petra Nová
02.09.09,08:53
Keď budete triezvi:-*, odpovie mi niekto, kedy môžem byť neviditeľná? Ďakujem
Ten smejúci sa smajlík je v príspevku naznačený, tak si dovolím tiež smajlíkovú reakciu.

Ferederyka, krásne meno pre nick. Keď ho vidím na Porade, vždy mi pripomenie skvelú speváčku blízkej minulosti:), Fredericu von Stade.

Poniektorí zo včerajška sme už vytriezveli, ale ako vidím, iní nás predbehli a poradili Ti veľmi dobre. A nebuď na nás taká prísna. Nechcem síce hovoriť za všetkých , ale asi sa držíme hesla: Lepšie je mať v hlave aspoň čosi, ako úplne nič.:);)
frederyka
02.09.09,10:15
Nie som prísna. Asi sa mi nedajú vkladať smajlíci. Mala som úžasný budíček a trošku som nekrotila svoje vášne. Polepším sa. Ahoj
DanielaSL
03.09.09,05:27
Nechce sa mi čítať všetky príspevky....odpoveď je len k Petrinej otázke č. 3 .....nechápem čo je príťažlivé a nechápem prečo sú nicky neviditeľné....ale keď to tak chcú...nech to majú.
Je to detinské...alebo falošné? Ako označím situáciu, keď počúvam skrytá za stromom...ako sa napríklad susedia na dvore hádajú?
Tak mne to pripadá nejako tak....skryjem nick a v utajení si čítam, čo sa kde píše....ale prečo?
Petra Nová
03.09.09,08:11
Nechce sa mi čítať všetky príspevky....odpoveď je len k Petrinej otázke č. 3 .....nechápem čo je príťažlivé a nechápem prečo sú nicky neviditeľné....ale keď to tak chcú...nech to majú.
Je to detinské...alebo falošné? Ako označím situáciu, keď počúvam skrytá za stromom...ako sa napríklad susedia na dvore hádajú?
Tak mne to pripadá nejako tak....skryjem nick a v utajení si čítam, čo sa kde píše....ale prečo?

Daniela, čo mi to robíš?:) Vlastne píšeš? Ja, zlákana a zhýčkaná doterajšou možnosťou neviditeľnosti, sa snažím o rôzne vylepšenia, ale len pre moj nick. Písala som o tom v príspevku č.21. Pripájam Ti ho, keďže si okrem môjho zadania žiadny príspevok nečítala. A Ty mi tvrdíš, že je to nanič! :mee: Skús si prečítať, možno zmeníš názor. Ale keď nie, tak sa nebudem odúvať.:D
http://www.porada.sk/1140134-post21.html
Denda
03.09.09,08:18
Treba sa konečne zamyslieť nad tým , čo vlastne riešite(me). Berme to konečne ako možnosť nastavenia jednotlivého užívateľa a hotovo. To takto rozmýšľate aj nad funkciou zatajeného (súkromného) čísla u mobilných operátorov? Tiež to považujem za voľbu nastavenia volajúceho...
Stanislav 1975
03.09.09,08:29
Daniela, čo mi to robíš?:) Vlastne píšeš? Ja, zlákana a zhýčkaná doterajšou možnosťou neviditeľnosti, sa snažím o rôzne vylepšenia, ale len pre moj nick. Písala som o tom v príspevku č.21. Pripájam Ti ho, keďže si okrem môjho zadania žiadny príspevok nečítala. A Ty mi tvrdíš, že je to nanič! :mee: Skús si prečítať, možno zmeníš názor. Ale keď nie, tak sa nebudem odúvať.:D
http://www.porada.sk/1140134-post21.html

Inak byť viditeľný je veľká výhoda-vieš aké to je príjemné keď idem autobusom a deti z materskej školky odomňa pýtajú podpisy aj pre brata aj pre sestru a povedia-ujo Stano-sadnite si...:D:D:D
Halli
03.09.09,08:32
Treba sa konečne zamyslieť nad tým , čo vlastne riešite(me). Berme to konečne ako možnosť nastavenia jednotlivého užívateľa a hotovo. To takto rozmýšľate aj nad funkciou zatajeného (súkromného) čísla u mobilných operátorov? Tiež to považujem za voľbu nastavenia volajúceho...

Presne tak, ja síce utajené hovory nedvíham a preto nemusím ani komunikovať s utajeným nickom.
Možno by mohla vypadnúť kolonka, čo práve robí, aby neboli zbytočné dohady, lebo aj tak je to veľakrát neaktuálne a tak si to niekto vysvetľuje po svojom... Ale aj tak v zásade platí to, čo napísala Denda.
misomiso
03.09.09,08:41
Presne tak, ja síce utajené hovory nedvíham a preto nemusím ani komunikovať s utajeným nickom.
Možno by mohla vypadnúť kolonka, čo práve robí, aby neboli zbytočné dohady, lebo aj tak je to veľakrát neaktuálne a tak si to niekto vysvetľuje po svojom... Ale aj tak v zásade platí to, čo napísala Denda.

Ja som aj tak doteraz nepochopil, naco je na Porade funkcia, kde mozu clenovia sledovat, co ini robia. Tak je Porada o poradenstve, alebo voayersky kruzok?
Paula
03.09.09,08:46
Treba sa konečne zamyslieť nad tým , čo vlastne riešite(me). Berme to konečne ako možnosť nastavenia jednotlivého užívateľa a hotovo. To takto rozmýšľate aj nad funkciou zatajeného (súkromného) čísla u mobilných operátorov? Tiež to považujem za voľbu nastavenia volajúceho...


Súúúúúúhlas. Utajený, neutajený....vždy prijateľnejšie ako klebetnícke jazýčky, ktoré o súkromí svojom a žiaľ často i cudzom - a to bez súhlasu dotknutého, verejne pletkujú . Tie ma srdia oveľa viac.
Denda
03.09.09,08:48
Ja som aj tak doteraz nepochopil, naco je na Porade funkcia, kde mozu clenovia sledovat, co ini robia. Tak je Porada o poradenstve, alebo voayersky kruzok?
To nie je funkcia na sledovanie. Že to niekto robí za týmto účelom je len možno niekoho domienka, ktorá sa tu ujala ako kliešť.
Je to funkcia, ktorú si niekto na začiatku tvorby stránky prial mať, tak ju tam doplnili.
Petra Nová
03.09.09,08:53
Treba sa konečne zamyslieť nad tým , čo vlastne riešite(me). Berme to konečne ako možnosť nastavenia jednotlivého užívateľa a hotovo. To takto rozmýšľate aj nad funkciou zatajeného (súkromného) čísla u mobilných operátorov? Tiež to považujem za voľbu nastavenia volajúceho...
Myslím, že už dávno nič neriešime. Skôr iné. A to pokračovanie mojím príspevkom po dlhom čase , malo presný dôvod, vtedy, keď som ho napísala. Myslím, že tí, ktorí sa pripojili k mrníkovaniu témy dobre rozumeli, načo bolo potrebné to pokračovanie. Ale pre mňa téma dávno prestala mať význam, takže vôbec netrvám na tom, aby sa v téme pokračovalo. Po istých skúsenostiach, si však dobre rozmyslím, či tému uzamknem.;) Možno som mala tému napísať do "Kaviarne", tam by sa asi lepšie hodila.
Denda
03.09.09,09:07
Myslím, že už dávno nič neriešime. Skôr iné. A to pokračovanie mojím príspevkom po dlhom čase , malo presný dôvod, vtedy, keď som ho napísala. Myslím, že tí, ktorí sa pripojili k mrníkovaniu témy dobre rozumeli, načo bolo potrebné to pokračovanie. Ale pre mňa téma dávno prestala mať význam, takže vôbec netrvám na tom, aby sa v téme pokračovalo. Po istých skúsenostiach, si však dobre rozmyslím, či tému uzamknem.;) Možno som mala tému napísať do "Kaviarne", tam by sa asi lepšie hodila.
No ak je toto tá správna odpoveď : http://www.porada.sk/1140134-post21.html tak potom nemá zmysel pokračovať v tejto debate. Jediný kto vie odpoveď je tvorca funkcie. Možno bola o tom niekde na porade aj zmienka, ale to neviem či sa ešte dá vyhľadať.
Darina1234
03.09.09,09:09
Tvorca funkcie mal možno celkom iný zamer používania, ale možno sa to otočilo celkom inde, ako to u nas ľudi byva zvykom. Mne je to v podstate jedno, ja sa skrývať nepotrebujem a ani iných nesledujem.
Petra Nová
03.09.09,09:16
No ak je toto tá správna odpoveď : http://www.porada.sk/1140134-post21.html tak potom nemá zmysel pokračovať v tejto debate. Jediný kto vie odpoveď je tvorca funkcie. Možno bola o tom niekde na porade aj zmienka, ale to neviem či sa ešte dá vyhľadať.
Tvoj názor Ti neberiem, mysli si o tom , čo chceš. Máme slobodu prejavu , tak nech sa páči, každý má právo vysloviť svoj názor. Ale ozaj tu nebudem vysvetľovať, prečo som ten príspevok č.21 písala. Možeš s ním polemizovať, môžeš ho ignorovať, môžeš si na jeho úkor zažartovať. Toto nie je rubrika z odbornej témy, kde je ozaj žiadúce, aby sa diskutujúci držali prísne odbornosti.
Zita5
03.09.09,09:16
Nechce sa mi čítať všetky príspevky....odpoveď je len k Petrinej otázke č. 3 .....nechápem čo je príťažlivé a nechápem prečo sú nicky neviditeľné....ale keď to tak chcú...nech to majú.
Je to detinské...alebo falošné? Ako označím situáciu, keď počúvam skrytá za stromom...ako sa napríklad susedia na dvore hádajú?
Tak mne to pripadá nejako tak....skryjem nick a v utajení si čítam, čo sa kde píše....ale prečo?


Danka , ak to raz ponúkol admin , ako jednu z možností, tak prečo by to poraďáci nemohli využívať . Však si myslím , že nie je na tom nič zlé . Napokon , aj ak niekto je neviditeľný , tak to zistíš. Čiže na tom nie je nič tajné . Aj ja patrím k tým, čo túto možnosť danú Richardom využíva.A necítim sa byť ani detinská , ale ani falošná .:);) Ak mám chuť a vôlu tak si to zasa prepnem. A čo sa týka čítania , na to je porada , aby človek čítal všetky príspevky, na ktoré má náladu , či už ako neviditeľný , alebo viditeľný .

Ja na tom skutočne nič zlé nevidím .
Denda
03.09.09,09:24
Tvoj názor Ti neberiem, mysli si o tom , čo chceš. Máme slobodu prejavu , tak nech sa páči, každý má právo vysloviť svoj názor. Ale ozaj tu nebudem vysvetľovať, prečo som ten príspevok č.21 písala. Možeš s ním polemizovať, môžeš ho ignorovať, môžeš si na jeho úkor zažartovať. Toto nie je rubrika z odbornej témy, kde je ozaj žiadúce, aby sa diskutujúci držali prísne odbornosti.
Súhlasím s príspevkom a na doplnenie skúste pouvažovať nad možnosťou, že odpoveď v príspevku 21 je tiež len zhlukom polemizovaní a domienok, ktoré so zámerom založenia tejto funkcie nič nemá.
PS: tiež ste v ňom našli aj iné možnosti využitia.:)
Petra Nová
03.09.09,09:50
Súhlasím s príspevkom a na doplnenie skúste pouvažovať nad možnosťou, že odpoveď v príspevku 21 je tiež len zhlukom polemizovaní a domienok, ktoré so zámerom založenia tejto funkcie nič nemá.
PS: tiež ste v ňom našli aj iné možnosti využitia.:)
No , dovolím si s Tebou nesúhlasiť. V tom mojom príspevku, pretože som ho písala, tak viem, som vôbec s ničím nepolemizovala, a ani nevyslovovala domienky. Skôr som sa snažila popísať možnosti, ktoré neviditeľnosť prináša. A možno som trochu s nadsázkou sa snažila doplniť, ako by bolo možné vylepšiť systém, pre tých, čo majú radi súkromie na Porade. Vlastne tie vylepšenia sa mali týkať len môjho nicku( a dobre som si uvedomovala, aká je to absurdita). To je všetko.
misomiso
03.09.09,10:03
To nie je funkcia na sledovanie. Že to niekto robí za týmto účelom je len možno niekoho domienka, ktorá sa tu ujala ako kliešť.
Je to funkcia, ktorú si niekto na začiatku tvorby stránky prial mať, tak ju tam doplnili.

Ved dobre, ale ja som sa pytal, aky iny vyznam to ma, ak nie voayerstvo.
Stanislav 1975
03.09.09,10:15
Ved dobre, ale ja som sa pytal, aky iny vyznam to ma, ak nie voayerstvo.

miso, voayerstvo je sexuálna úchylka, a tu nieje nič ,čo by sa dalo sexuálne využiť, tým,že sleduješ,kto čo robí na porade sledovať!!!To je ten rozdiel...
Halli
03.09.09,10:28
miso, voayerstvo je sexuálna úchylka, a tu nieje nič ,čo by sa dalo sexuálne využiť, tým,že sleduješ,kto čo robí na porade sledovať!!!To je ten rozdiel...

:D:D:D
arizona
03.09.09,10:31
Ved dobre, ale ja som sa pytal, aky iny vyznam to ma, ak nie voayerstvo.
Tiež si myslím , že to s voayerstvom nemá nič spoločné.

Túto funkciu už nevyužívam veľmi dlho. Ale na začiatkoch mi dosť pomáhala v tom, že som vďaka nej objavovala také témy na čítanie , o ktorých som ani netušila.
Bolo mi jedno, či ich pozerala Anička Nováková , alebo Jožko Mrkvička.
Veď čo je na tom zaujímavé, vedieť ktorú rubriku kto číta?
Veď na Porade môže čítať jedine Poradu ;):rolleyes: A väčšina "oddaných" číta aj tak skoro všetko.

A každý má predsa možnosť voľby . Komu vadí, že niekto môže vidieť, čo práve číta , tak sa zneviditeľní. Komu je to jedno, tak mu je to jedno...:---:D
Neviem, prečo tu riešime zbytočný problém:rolleyes:
Kazu
03.09.09,11:35
Je úplne jedno či žižám alebo nežižám aj tak ma nevidíte :D:D:D
Paula
03.09.09,11:37
Je úplne jedno či žižám alebo nežižám aj tak ma nevidíte :D:D:D


Tak tak tak :)
Halli
03.09.09,11:41
Je úplne jedno či žižám alebo nežižám aj tak ma nevidíte :D:D:D

Bingo Zuzi,.... ale ja si ťa viem aspoň predstaviť, hehe ;):D:D
Richard
03.09.09,12:05
No tieto témy sú dobré aspoň na jedno :)
Na spopularizovanie a oboznámenie sa s funkciou :)

Môj názor na túto funkciu:

Treba sa najprv pozrieť na primárnu vymoženosť, ktorú tu máme v nadväznosti na prihlasovanie. Tou je možnosť, že vidíme že človek je prihlásený.
Zrazu je tu možnosť, kde dávame na známosť že sme online a práve na tomto webe. Nie každému to musí byť po chuti a preto je tu druhá možnosť - vlastne vypnutie tej prvej - kde sa človek stane neviditeľným, čiže sa nikto nebude vidieť že je prihlásený.

Považujem to za fajn funkciu.
Zitulda
03.09.09,15:36
Vrbovka-to je taká rastlina,hmhm:D
Prepáčte, že citujem príspevok z prvej desiatky, ale čítam toto tému, lebo ako Peťka v zakladujúcej téme vravela...tak aj ja sa nudím...ale téma ma naozaj zaujala ...aspoň zatiaľ:)
Stanko to tá vŕbovka sa dáva presne ako levandula, alebo horec do nejakého kvalitného čistého...... ;) (nie do lavórovice...že nie?:D)
Stanislav 1975
03.09.09,15:39
Prepáčte, že citujem príspevok z prvej desiatky, ale čítam toto tému, lebo ako Peťka v zakladujúcej téme vravela...tak aj ja sa nudím...ale téma ma naozaj zaujala ...aspoň zatiaľ:)
Stanko to tá vŕbovka sa dáva presne ako levandula, alebo horec do nejakého kvalitného čistého...... ;) (nie do lavórovice...že nie?:D)

Zituldička, neviem, keď mám byť úprimný moc o tej rastlinke neviem,ale Darinka sa ponúkla ,že mi ju usuší a pošle ako čaj-tak uvidíme...:D:D:D
Stanislav 1975
03.09.09,15:42
Je úplne jedno či žižám alebo nežižám aj tak ma nevidíte :D:D:D

Jedna taká blbá otázka- čo to je "žižať"?:confused::confused::confused:
Tweety
03.09.09,15:43
Jedna taká blbá otázka- čo to je "žižať"?:confused::confused::confused:
Svietiť.:---
Stanislav 1975
03.09.09,15:44
Svietiť.:---

Aha,dík...:)
Stanislav 1975
03.09.09,15:45
Svietiť.:---

To by kazu nemala písať žižať, ale správne po záhorácky- svícit
Kazu
03.09.09,15:58
Jedna taká blbá otázka- čo to je "žižať"?:confused::confused::confused:

Ty nemáš malé deti? Ty nevieš čo je žižina?:D:D
Tweety
03.09.09,16:00
Ty nemáš malé deti? Ty nevieš čo je žižina?:D:D
Ja už malé deti nemám, ale došlo mi, čo tým autor chcel povedať.:---
Kazu
03.09.09,16:03
To by kazu nemala písať žižať, ale správne po záhorácky- svícit
No ešče svícím, ale moja menší pouovička otrásua pár stromú trnék a fčil mi huhle za ušama tak mosím zadusit svjetuo a idem zbírat abych sa nemoseua hrbit pri lampje :D:D:D

Takže Stanko aj vy všetci, aj keď ma neuvidíte, aj tak budete vedieť čo robím :---
Zitulda
03.09.09,16:47
Ty nemáš malé deti? Ty nevieš čo je žižina?:D:D
Zuzkááá moje deti, hovorili keď boli drobci že majú žiži...ak sa popálili na niečom horúcoma čoho sa nemali dotýkať.:D
Tak ako sa dohodneme ? žižina---malá popálenina :D
alebo podľa Tweety? žížať---svietiť :D čiže byť viditeľná
No teda Zuzka gratulujem ten príspevok 115 je fantastickýýý-záhorácky napísaný a idem sa:D:D:D:D:D:D:D
Tweety
03.09.09,16:54
Zuzkááá moje deti, hovorili keď boli drobci že majú žiži...ak sa popálili na niečom horúcoma čoho sa nemali dotýkať.:D
Tak ako sa dohodneme ? žižina---malá popálenina :D
alebo podľa Tweety? žížať---svietiť :D čiže byť viditeľná
No teda Zuzka gratulujem ten príspevok 115 je fantastickýýý-záhorácky napísaný a idem sa:D:D:D:D:D:D:D
Dva v jednom.:--- Je to ceplé a svíci to, co je to? No predsa žiarovka.:---
Zitulda
03.09.09,22:04
Majka to je príma:D výborný góóóól:D:D:D
DanielaSL
04.09.09,06:10
Danka , ak to raz ponúkol admin , ako jednu z možností, tak prečo by to poraďáci nemohli využívať . Však si myslím , že nie je na tom nič zlé . Napokon , aj ak niekto je neviditeľný , tak to zistíš. Čiže na tom nie je nič tajné . Aj ja patrím k tým, čo túto možnosť danú Richardom využíva.A necítim sa byť ani detinská , ale ani falošná .:);) Ak mám chuť a vôlu tak si to zasa prepnem. A čo sa týka čítania , na to je porada , aby človek čítal všetky príspevky, na ktoré má náladu , či už ako neviditeľný , alebo viditeľný .

Ja na tom skutočne nič zlé nevidím .

Zitka môj názor je ten....ktorý som tu zverejnila....pripadá mi to trochu divné, aby som sa prepínala a vypínala....je to pre mňa strata času. A fakt mi to pripadá ako vykukovanie spoza rohu...Tak to cítim ja a nemusí so mnou nik súhlasiť....je to môj pocit a názor. Nehanbím sa za svoje názory, možno ste si všimli, že sa nebojím ich tu napísať , ja jednám priamo..poviem často nepríjemnú pravdu do očí a funkcia neviditeľnosti mi s týmto jednoducho nesedí... Ja sa nepotrebujem skrývať, tak ako nepotrebujem utajené telefónne číslo.
Zita5
04.09.09,06:50
Zitka môj názor je ten....ktorý som tu zverejnila....pripadá mi to trochu divné, aby som sa prepínala a vypínala....je to pre mňa strata času. A fakt mi to pripadá ako vykukovanie spoza rohu...Tak to cítim ja a nemusí so mnou nik súhlasiť....je to môj pocit a názor. Nehanbím sa za svoje názory, možno ste si všimli, že sa nebojím ich tu napísať , ja jednám priamo..poviem často nepríjemnú pravdu do očí a funkcia neviditeľnosti mi s týmto jednoducho nesedí... Ja sa nepotrebujem skrývať, tak ako nepotrebujem utajené telefónne číslo.

Ja rešpektujem Tvoj názor , každý si môže ten svoj názor vysloviť .:);) Nie som proti tomu , taktiež som vyslovila svoj . Nič sa nedeje , preto je tu Porada Danka .

Jednoducho , ak by to bolo proti nejakým pravidlám, tak je tu Richard , ktorý to môže zmeniť , aby sa táto funkcia nedala využívať .Ja som prispôsobivá .
mzdarka renca
04.09.09,09:47
Ak dovolíte, tak mne maximálne vyhovuje, že som neviditeľná a to z jediného dôvodu. Som zamestnanec a poradu mám zapnutú celý deň, nevypínam sa, len sem tam nakuknem. Ak by som svietila, tak by mohol zamestnávateľ nadobudnúť dojem, že nič iné nerobím, len som na porade.....ja síce som, ale aj nie som.

PS: bola by som nerada, ak by sa táto možnosť zrušila....
Paula
04.09.09,10:51
Nevidím dôvod, prečo sa máme spovedať, zdôvodňovať, obhajovať, svoje vlastnosti, úmysly....a či čo všetko tu dávať na pretras. Je to výsostne každého možnosť voľby. Porada nie je materská škôlka :). Ak je neviditeľnosť prejavom nečestnosti, pokrytectva....,prosím, zaraďte si ma kam chcete;) .

P.S.: A idem pracovať.
Zita5
04.09.09,10:57
Nevidím dôvod, prečo sa máme spovedať, zdôvodňovať, obhajovať, svoje vlastnosti, úmysly....a či čo všetko tu dávať na pretras. Je to výsostne každého možnosť voľby. Porada nie je materská škôlka :). Ak je neviditeľnosť prejavom nečestnosti, pokrytectva....,prosím, zaraďte si ma kam chcete;) .

P.S.: A idem pracovať.




Paulínka , oceňujem Tvoj príspevok .:)
arizona
04.09.09,11:06
Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?:confused::confused::confused:
Túto možnosť neponúka len porada, ale aj mobilní operátori, či prevádzkovatelia skype...atď.

Tu na Porade sa spustila debata, na ktorú máme všetci svoj názor. Nie sme povinní sa niekomu spovedať prečo "svietime , alebo nesvietime"
Ak niekto "nesvieti" , tak asi má na to nejaký dôvod...

MŇa by len zaujímalo, či niekto už debatoval s niekým (či rozmýšľal )na tému možnosti utajenia sa pri mobiloch, alebo skype- kde to tiež tisíce ľudí využíva...:confused::---;)
Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach :D:---;):)
Tweety
04.09.09,11:09
Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?:confused::confused::confused:
:confused::---;)
Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach :D:---;):)
Takej debate sa hovorí aj debata o nesmrteľnosti chrústa. Prepáčte, ale nedalo mi to.
atka4
04.09.09,11:34
Ak dovolíte, tak mne maximálne vyhovuje, že som neviditeľná a to z jediného dôvodu. Som zamestnanec a poradu mám zapnutú celý deň, nevypínam sa, len sem tam nakuknem. Ak by som svietila, tak by mohol zamestnávateľ nadobudnúť dojem, že nič iné nerobím, len som na porade.....ja síce som, ale aj nie som.

PS: bola by som nerada, ak by sa táto možnosť zrušila....

.........a asi by bola aj škoda, keby si tu nebola, lebo tvoje rady iste mnohým /aj mne/ pomáhajú, t.j. keby si tu nebola v prac. čase, tak by sme sa rady nedočkali.
Ja s tým nemám problém celý deň, ak by som na porade chcela byť, ale iní možno áno....

Inak o tejto funkcii som ani nechyrovala, lebo nemám veľa času brázdiť, čo tu je a čo nie.
A je mi to v podstate jedno - táto vymoženosť.
Kto chce, nech sa vypína, veď čo na tom, aký máme problém my, viditeľní, keď sú iní prítomní, ale "neviditeľní".........?????????,
nevidím dôvod na dvíhanie žlče.......
Takže ja som v tomto liberál, nech je kto chce, kde chce a ako chce.......
Petra Nová
04.09.09,11:34
Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?:confused::confused::confused:
Túto možnosť neponúka len porada, ale aj mobilní operátori, či prevádzkovatelia skype...atď.

Tu na Porade sa spustila debata, na ktorú máme všetci svoj názor. Nie sme povinní sa niekomu spovedať prečo "svietime , alebo nesvietime"
Ak niekto "nesvieti" , tak asi má na to nejaký dôvod...

MŇa by len zaujímalo, či niekto už debatoval s niekým (či rozmýšľal )na tému možnosti utajenia sa pri mobiloch, alebo skype- kde to tiež tisíce ľudí využíva...:confused::---;)
Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach :D:---;):)
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť. Bláboli sa, a ďaleko horšie, v iných témach a väčšina je ktomu bláboleniu zdržanlivá. Tak skús rešpektovať tých, ktorí si v tejto téme chceli zabláboliť. Ja sa do Tvojich rozprávkových tém tiež nestarám.
Petra Nová
04.09.09,11:47
Nech žije červený palec( dobre že nie päsť) všetkých ctihodných.
účtovník 007
04.09.09,11:47
Myslím si, že prvotný zámer zneviditeľnenia vyplýval z častých otázok a ss-iek, ktorými boli bombardovaní niektorí členovia porady. Snažili sa fundovane odpovedať v témach a nemali záujem o konverzáciu mimo verejného fóra. Ak boli neviditeľní, možno to niekoho odradilo od ss.
Tweety
04.09.09,11:48
Nech žije červený palec( dobre že nie päsť) všetkých ctihodných.
Tak toto už preháňaš.:mee:
Bastian
04.09.09,11:56
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť.
že práve ty tu toto píšeš... :D
Petra Nová
04.09.09,12:16
Takej debate sa hovorí aj debata o nesmrteľnosti chrústa. Prepáčte, ale nedalo mi to.
Ani mne nedalo, ale môžem vymenovať aj ja všetky báchorky na Porade, ktoré sú ďaleko horšie ako nesmrteľnosť chrústa a bľabotanie o ničom.
mzdarka renca
04.09.09,13:32
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť. Bláboli sa, a ďaleko horšie, v iných témach a väčšina je ktomu bláboleniu zdržanlivá. Tak skús rešpektovať tých, ktorí si v tejto téme chceli zabláboliť. Ja sa do Tvojich rozprávkových tém tiež nestarám.
Zvyčajne sa nevyjadrujem a myslím si svoje, ale nedá mi. Čo ti nevyšlo? Ak ti to nevyšlo je mi to ľúto, ale je nevhodné si svoje emócie vybíjať na nesprávnom mieste a proti niekomu, kto ti neublížil.

PS: arizona písala k veci
Petra Nová
04.09.09,13:48
Zvyčajne sa nevyjadrujem a myslím si svoje, ale nedá mi. Čo ti nevyšlo? Ak ti to nevyšlo je mi to ľúto, ale je nevhodné si svoje emócie vybíjať na nesprávnom mieste a proti niekomu, kto ti neublížil.

PS: arizona písala k veci
Ako v idím, tak ani tebe nedalo. Zvyčajne sa ani ja nevyjadrujem k tomu čo píšeš. Zaujímavé, že si nielen mzdárka renča, ale aj psychológ a umravňovateľ. Tuším, že už tretí raz mi robíš kázanie. Môžeš mať vlastný názor na to, či niekto píše k veci alebo nie. Mne dovoľ, aby som mala svoj názor.

No a keďže podľa ctihodných je táto téma o nesmrteľnosti chrústa, a zdá sa, že spoľahlivo zafungovala aj klanománia, dovolím si tému uzatvoriť. Ešte by sa tu mohla objaviť aj Anička!