Jana Motyčková
10.09.09,13:39
Bohužiaľ, nemôžem sa tento rok zúčastniť. Zdravím všekých stretkujúcich sa a prajem Vám aby ste sa mali tak dobre ako ja na posledných štyroch stretkách.
mzdarka renca
10.09.09,11:43
ešte dotaz pre nás z teplých krajov /mierim na rovinu/ : máme si spakovať zimný munďúr? myslím tým teplé gate / u nás bombarďáky- nie lyže /bude sa večer sedieť i pri mesiačiku a počítať hviezdičky?:confused::D

to, aby som kosovala vonku v tejto zime pri mesiačiku a počítala hviezdičky, to už by musel byť ale ozaj veľký fešáčisko neodolateľný .....:D:D:D
drobeceva
10.09.09,11:46
to, aby som kosovala vonku v tejto zime pri mesiačiku a počítala hviezdičky, to už by musel byť ale ozaj veľký fešáčisko neodolateľný .....:D:D:D
reni, veď zamŕznuť Ťa predsa nenechám, pošlem Ťa dnu /mne málokedy je zima/ , ja sa obetujem:)
mzdarka renca
10.09.09,11:47
reni, veď zamŕznuť Ťa predsa nenechám, pošlem Ťa dnu /mne málokedy je zima/ , ja sa obetujem:)
ak nebude taký fešáčisko neodolateľný, tak kľudne sa obetuj:D
drobeceva
10.09.09,11:49
ak nebude taký fešáčisko neodolateľný, tak kľudne sa obetuj:D
Ty si kamarááááátka - to najlepšie pre seba:mee::---:eek:
hnedoočka
10.09.09,11:51
to, aby som kosovala vonku v tejto zime pri mesiačiku a počítala hviezdičky, to už by musel byť ale ozaj veľký fešáčisko neodolateľný .....:D:D:D

uff !!! to mi odľahlo,že sa nebude kosovať! zle nás informovali.
ale ozaj tam nebude nikto neodolateľný?:eek:
mzdarka renca
10.09.09,11:51
Ty si kamarááááátka - to najlepšie pre seba:mee::---:eek:

ná som, úprimnosť nado všetko:D
EMILY04
10.09.09,12:20
Všetkým SuperStretkujúcim prajem krásne počasie, skvelú náladu,množstvo zážitkov a hlavne bezproblémový návrat domov.
EMILY04
bv_alexandra
10.09.09,13:16
ešte dotaz pre nás z teplých krajov /mierim na rovinu/ : máme si spakovať zimný munďúr? myslím tým teplé gate / u nás bombarďáky- nie lyže /bude sa večer sedieť i pri mesiačiku a počítať hviezdičky?:confused::D
Ja by som navrhovala aby všetci fajčiari povinne počítali hviezdičky na sviežom tatranskom vzduchu.:D
Renča obávam sa však že ty ich budeš mať tým pádom spočítané najlepšie:D:D:D
Paula
10.09.09,13:32
Ja by som navrhovala aby všetci fajčiari povinne počítali hviezdičky na sviežom tatranskom vzduchu.:D
Renča obávam sa však že ty ich budeš mať tým pádom spočítané najlepšie:D:D:D


Ehm, z titulu / poverenia akého sa tu diriguje premávka na stretku?;)

Idem pribaliť plaffffky, môžem?
Zuziana
10.09.09,13:36
Pribal všecko, čo autisko odvezie:D
Veronika Gabrielova
10.09.09,14:19
Moja letecká posádka je v zložení Daggmar a Jozef I, dofrčíme okolo 17-tej : -). Ak môj navigačný systém a navigačný nezmysel, nezačne zase štrajkovať ako minulý rok :D :D :D.

Veľmi sa už teším.

P. S ráno ešte budem piecť koláčik aby bol čerstvý : -).
Paula
10.09.09,14:24
Moja letecká posádka je v zložení Daggmar a Jozef I, dofrčíme okolo 17-tej : -). Ak môj navigačný systém a navigačný nezmysel, nezačne zase štrajkovať ako minulý rok :D :D :D.

Veľmi sa už teším.

P. S ráno ešte budem piecť koláčik aby bol čerstvý : -).


P.S.: Dúfam, že s plnkou rezníkovitou:rolleyes:
Veronika Gabrielova
10.09.09,14:28
Taký recept na koláčik nepoznám, ale môžem ti jeden rezník pribaliť :D. :D
Paula
10.09.09,14:36
Taký recept na koláčik nepoznám, ale môžem ti jeden rezník pribaliť :D. :D


Nemtreba, ja na cestách nempapám:)
sito
10.09.09,15:02
Prajem poraďákom v Liptovskom Jáne veľa pekných a príjemných zážitkov.

sito.
mzdarka renca
10.09.09,15:14
Ja by som navrhovala aby všetci fajčiari povinne počítali hviezdičky na sviežom tatranskom vzduchu.:D
Renča obávam sa však že ty ich budeš mať tým pádom spočítané najlepšie:D:D:D

NIKITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, sceš na zadok?:D:D:D
mzdarka renca
10.09.09,15:15
Nemtreba, ja na cestách nempapám:)
ale ja papám vždy, všade a za každých okolnosti:D
bv_alexandra
10.09.09,15:17
:D:D
NIKITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, sceš na zadok?:D:D:D
Už som radšej ticho:D
Bo ma ešte náhodu vážne v Pezinku vyzlečú do cvičiek......:D:---
mzdarka renca
10.09.09,15:18
Ehm, z titulu / poverenia akého sa tu diriguje premávka na stretku?;)

Idem pribaliť plaffffky, môžem?

dobrý nápad s tými plafffkami:D....a kde sa budeme kúpať? V hoteli Máj, alebo vonku, či v šampanskom?:D
mzdarka renca
10.09.09,15:27
:D:D
Už som radšej ticho:D
Bo ma ešte náhodu vážne v Pezinku vyzlečú do cvičiek......:D:---
ono ti to aj vážne hrozí:D:D:D
michelle84
10.09.09,15:35
Idem baliť. Plavky som tiež mala v pláne :)

Treba ešte niečo zobrať, s pitím to tam ako je? MJám si niečo zobrať? Myslím nealko ;)
jamija
10.09.09,15:47
Bohužiaľ, nemôžem sa tento rok zúčastniť. Zdravím všekých stretkujúcich sa a prajem Vám aby ste sa mali tak dobre ako ja na posledných štyroch stretkách.

:mee::mee::mee: Janka, tešila som sa, že sa uvidíme. Tak sa maj, verím, že sa nabudúce uvidíme.
azla
10.09.09,15:47
Idem pribaliť plaffffky, môžem?

Jasnééé.:)

Klienti penziónu HOREC majú možnosť počas pobytu zdarma neobmedzene využívať bazén v hoteli AVENA. Relax Hotel*** AVENA je vzdialený od penziónu HOREC cca. 400 m.

Hostia môžu v letných mesiacoch zdarma využívať i vonkajší bazén, ktorý sa nachádza priamo pri letnej terase penziónu.
(je ešte stále letný mesiac, že ??? )
mzdarka renca
10.09.09,16:14
Idem baliť. Plavky som tiež mala v pláne :)

Treba ešte niečo zobrať, s pitím to tam ako je? MJám si niečo zobrať? Myslím nealko ;)
Môj názor je, že je zbytočné niečo vláčiť so sebou, veď si tam niečo kúpime, v bare, či kaviarni:---
Melnick
10.09.09,16:20
Môj názor je, že je zbytočné niečo vláčiť so sebou, veď si tam niečo kúpime, v bare, či kaviarni:---
A možno aj nekúpite. Veď Liptov nie je veľmi puritánsky - takže kľudne aj bez :D:D:D /plaviek/
mzdarka renca
10.09.09,16:25
A možno aj nekúpite. Veď Liptov nie je veľmi puritánsky - takže kľudne aj bez :D:D:D /plaviek/

:D:D:D
Katy a R
10.09.09,16:27
A možno aj nekúpite. Veď Liptov nie je veľmi puritánsky - takže kľudne aj bez :D:D:D /plaviek/

tak ja som sa chystala, že Vám v sobotu zamávam z Chopku (ak sa vyteperím na tú najhornejšiu skalu:confused:) ... Teraz vidím, že hlavne nesmiem zabudnúť na ďalekohľad...:D:D:D
hnedoočka
10.09.09,16:29
A možno aj nekúpite. Veď Liptov nie je veľmi puritánsky - takže kľudne aj bez :D:D:D /plaviek/
to si ma potešila...idem sa pozrieť na svoje, ak sa nevmestím,tak neberiem!
šak dobre i tak!:D
mzdarka renca
10.09.09,17:08
to si ma potešila...idem sa pozrieť na svoje, ak sa nevmestím,tak neberiem!
šak dobre i tak!:D

jak nemestíš, my poraďáčky si oblečieme aj dupačky ak treba:D
hnedoočka
10.09.09,17:29
jak nemestíš, my poraďáčky si oblečieme aj dupačky ak treba:D
jééjdanky, fantázia zapracovala! ako tak čítam...teba vidieť v dupačkách a s cigaretou v ústach...:D:D:D no nerehoc sa! ale vysoko si cením solidárnosť!;)
mzdarka renca
10.09.09,17:31
jééjdanky, fantázia zapracovala! ako tak čítam...teba vidieť v dupačkách a s cigaretou v ústach...:D:D:D no nerehoc sa! ale vysoko si cením solidárnosť!;)

som oprskala obrazovku :D:D:D
sadžika
10.09.09,18:06
... eeehhhmmm ... ako vidím táto téma sa nejak krozkokošila :)
Tak ako je to s tým programom ???

Čo si treba doniesť?

... seba ... plavky ... niečo teplé na oblečenie ku ohníku ... dobrú náladu ... zopár opíc :) ... nejakú maškrtku na koštovku ...

kto vie nech doplní ...
sadžika
10.09.09,18:10
Ak niekto potrebuje odvoz po ceste z MT do Liptovského Jána v piatok podvečer nech mi napíše SS. Na čase a mieste stretnutia sa dohodneme.
DanielaSL
10.09.09,20:05
... eeehhhmmm ... ako vidím táto téma sa nejak krozkokošila :)
Tak ako je to s tým programom ???

Čo si treba doniesť?

... seba ... plavky ... niečo teplé na oblečenie ku ohníku ... dobrú náladu ... zopár opíc :) ... nejakú maškrtku na koštovku ...

kto vie nech doplní ...

Aký ohník? To nemyslíte vážne, že chcete sedieť vonku na tej zime..a možno aj na daždi....:rolleyes:;):):cool:
DanielaSL
10.09.09,20:06
Jozef..usmerni to tu, lebo neviem...či baliť plaffky, dupačky..alebo CG-čky....
Nejaký mrník sa tu narobil...som skoro napísala, že rezník...:confused:
Paula
10.09.09,20:12
Jak usmerniť, čo usmerniť , vedved sa nekoná škola ffff prírode:cool:

Eštik nejaké dirigovanie premávky a zajtra nikam nejachtímmmmm.
DanielaSL
10.09.09,20:15
Jak usmerniť, čo usmerniť , vedved sa nekoná škola ffff prírode:cool:

Acháááá...a ja že hej...ale na prírodu sa mi zdá už kúštik chladno....;)
Jozef Mihál
10.09.09,20:15
Presne tak, čo ste malé deti? Aháááá, 17-ky.
brčko
10.09.09,20:22
Ja že vám idem zaželať vela príjemných oddychových a veselých chvíl na Liptove a tu sa to ako už teraz zveselieva :) Som sa nasmiala.

Takže nech si užijete ... aj za ostatných :):)




tak ja som sa chystala, že Vám v sobotu zamávam z Chopku (ak sa vyteperím na tú najhornejšiu skalu:confused:) ... Teraz vidím, že hlavne nesmiem zabudnúť na ďalekohľad...:D:D:D

Katy a v Nízkych TAtrách bud v strehu. Mne sa raz stalo, myslím niekde na ceste z Královej hole smerom na západ, že sme s manželom (vtedy ešte frajerom) stretli skupinu chalanov cca 7ks, ktorí turistikovali s batohmi v bundách, no "dole bez". Som najprv myslela, že zle vidím, no potom som sa zmohla na otázku, či im nie je zima :) No bohužial mám dosť zlé oči. Dodnes si to vyčítam :---:---:---.

Tak snád nevadí, že vám takto kazím tému, no to len v záujme Katy, aby nedostala náhodou šok, ked vás bude hladať dalekohladom.

Prajem vám príjemný víkend :)
Paula
10.09.09,20:28
Jaj, ďalekohľad, už aj ho idem šupnúť k plaffffkám. Dík brčko za pripomenutie...mimochodom, Tvoj nick ma vždy očarí:).
Veronika Gabrielova
10.09.09,20:29
N e m ô ž e m spať : -). Mám už asi cestovnú horúčku.:D
Veronika Gabrielova
10.09.09,20:30
Ja že vám idem zaželať vela príjemných oddychových a veselých chvíl na Liptove a tu sa to ako už teraz zveselieva :) Som sa nasmiala.

Takže nech si užijete ... aj za ostatných :):)





Katy a v Nízkych TAtrách bud v strehu. Mne sa raz stalo, myslím niekde na ceste z Královej hole smerom na západ, že sme s manželom (vtedy ešte frajerom) stretli skupinu chalanov cca 7ks, ktorí turistikovali s batohmi v bundách, no "dole bez". Som najprv myslela, že zle vidím, no potom som sa zmohla na otázku, či im nie je zima :) No bohužial mám dosť zlé oči. Dodnes si to vyčítam :---:---:---.

Tak snád nevadí, že vám takto kazím tému, no to len v záujme Katy, aby nedostala náhodou šok, ked vás bude hladať dalekohladom.

Prajem vám príjemný víkend :)
Ja by som sa opýtala asi to isté :D :D :D
Veronika Gabrielova
10.09.09,20:31
Nezabudnite foťááááky :D
Paula
10.09.09,20:32
Nezabudnite foťááááky :D

Nemtreba, jeden paparacoš sa už ohlásssil...niekde vyššie:cool:
Veronika Gabrielova
10.09.09,20:35
Nestíham sa orientovať v tejto téme už :D. Ako vidím, cestovnú horúčku už majú asi viaceri :D :D
mzdarka renca
10.09.09,20:52
Nestíham sa orientovať v tejto téme už :D. Ako vidím, cestovnú horúčku už majú asi viaceri :D :D
už máte pobalené?.......ja nie:D
Veronika Gabrielova
10.09.09,20:54
už máte pobalené?.......ja nie:D
Renátka ani ja nie :D .
Paula
10.09.09,20:55
Tuším už len žiacku knižku mi načim pribaliť:rolleyes: Aby mi dirigenti premávky mali kam pokarhanie písať.
mzdarka renca
10.09.09,20:57
Tuším už len žiacku knižku mi načim pribaliť:rolleyes:

Paulínka, budeš nás známkovať?;):D
mzdarka renca
10.09.09,20:59
A ideme vôbec spať?:D
Paula
10.09.09,21:01
Paulínka, budeš nás známkovať?;):D


jaj, vedľa si ako jedľa, ja tu nedirigujem, ja sa tu len bránim:D, asi márne....no, to jedno stretko ešte hádam prežijem bez úrazu:cool:
mzdarka renca
10.09.09,21:05
jaj, vedľa si ako jedľa, ja tu nedirigujem, ja sa tu len bránim:D, asi márne....no, to jedno stretko ešte hádam prežijem bez úrazu:cool:
fúúúúúú, to som si vydýchla, vidím, že si moja krvná skupina.....tiež si chcem robiť čo chcem, s kým chcem a kedy chcem:D, aj keď sa viem "občas" :Dprispôsobiť:D.
Paula
10.09.09,21:09
Po celodennom pátraní sa mi podarilo vystopovať fujbudík, takže bok po boku (aby som stretko nezmeškala) s týmto fujzázrakom sa lúčim, dobrú nôcku prajem všetkým dobrým vtáčatkám:)
ajobs
10.09.09,22:14
Po celodennom pátraní sa mi podarilo vystopovať fujbudík, takže bok po boku (aby som stretko nezmeškala) s týmto fujzázrakom sa lúčim, dobrú nôcku prajem všetkým dobrým vtáčatkám:)

No napríklad ja som ešte stále tu.....:)
jozka56
10.09.09,22:16
No napríklad ja som ešte stále tu.....:)
:D:D:D:D prajem príjemné stretkovanie:D:---
ajobs
10.09.09,22:23
:D:D:D:D prajem príjemné stretkovanie:D:---

Ďakujem, a ty prečo nejdeš ?
jozka56
10.09.09,22:28
Ďakujem, a ty prečo nejdeš ?
Joj to ďaleko, ja musím doma cvakať a výhovorky vymýšľať:---
ajobs
10.09.09,22:30
Joj to ďaleko, ja musím doma cvakať a výhovorky vymýšľať:---

No aj my to máme ďaleko, asi skoro rovnako, a mohli sme sa spoznať. :)
Snáď nabudúce....
jozka56
10.09.09,22:32
Uvidíme:---, ale príjemne postretkujte:---
michelle84
11.09.09,04:18
Foťáčik pripravený, baterky sa nabíjajú :)
drobeceva
11.09.09,04:24
Juuuuuj, nech už je 14.oo - nech už ideme na ten Liptov. Celé doobedu ešte musíme pracovať. Nevydržíííííííííííííím. Teším sa na Vás všetkých.
DanielaSL
11.09.09,05:28
Tak ovčí syr...miesto napečených nepodarkov ..... bude.....;)
cactus
11.09.09,05:29
Prajem vám všetkým http://i195.photobucket.com/albums/z298/cdump06/Images/Days-of-week/Weekend_comments/images/week34.gif, a aby ste to v pohode a zdraví prežili, plní nových dojmov a zážitkov... etc.
DanielaSL
11.09.09,05:32
Aké máte počasie ? Tu sa mračí na mňa...vlhko je a zima....:confused:
michelle84
11.09.09,05:38
U nás po daždi (BB).
mzdarka renca
11.09.09,06:13
u nás slnečno a teplúčko.....
Paula
11.09.09,06:17
u nás slnečno a teplúčko.....


+ večné besné vetrisko na mojom konci.
Darina1234
11.09.09,06:22
Volala som mame na Liptov, tak drobno prši. Dievčata, doporučujem aj teple veci, budete v kopcoch, je tam chladnejšie.
drobeceva
11.09.09,06:23
u nás po nočnom dáždiku, teplo, Oskarko sa usmieva
DanielaSL
11.09.09,06:31
Po Oskárkovi ani chýru ani slychu...eštik aj vidím z okna osobu s parazólom.....od Tatier sivá mrákava...11 °C. No veru baľte teplé veci....
Jozef Mihál
11.09.09,06:43
Ešte polhodinka pracovne a pomaly sa plaziac vyrážam... predohra na Radvanskom jarmoku...
hnedoočka
11.09.09,06:46
Ešte polhodinka pracovne a pomaly sa plaziac vyrážam... predohra na Radvanskom jarmoku...

budú aj lízatká???
mzdarka renca
11.09.09,06:48
Po Oskárkovi ani chýru ani slychu...eštik aj vidím z okna osobu s parazólom.....od Tatier sivá mrákava...11 °C. No veru baľte teplé veci....
Čujte baby, žijeme v jednej republike? tu ani dážď, ani vietor, len slniečko a teplúčko.......ja dojdem jak letný blázon:D:D:D
Jara
11.09.09,06:49
U nás tiež bol v noci dáždik, ale teraz je pekne slnečno a ani mráčika. Ja na stretko nejdem, lebo idem na víkend /predĺžený/ 4 dni do Tatier s rodinou.
Stanislav 1975
11.09.09,06:50
No nič, prajem Vám peknú zábavu,dajte si po ceste pozor-dodržujte rýchlosti(130-90-50:cool:), používajte bezpečnostné pásy a nech Vám to dobre dopadne...:):):)
hnedoočka
11.09.09,06:52
Čujte baby, žijeme v jednej republike? tu ani dážď, ani vietor, len slniečko a teplúčko.......ja dojdem jak letný blázon:D:D:D

tak to už budeme dve , ja som zbalená a v práci...ale opice žijú v teplých krajoch né?
drobeceva
11.09.09,06:54
Čujte baby, žijeme v jednej republike? tu ani dážď, ani vietor, len slniečko a teplúčko.......ja dojdem jak letný blázon:D:D:D


tak to už budeme dve , ja som zbalená a v práci...ale opice žijú v teplých krajoch né?
Nebojte "opice", ja som zbalila aj teplé - vypomôžem.
DanielaSL
11.09.09,06:57
U nás tiež bol v noci dáždik, ale teraz je pekne slnečno a ani mráčika. Ja na stretko nejdem, lebo idem na víkend /predĺžený/ 4 dni do Tatier s rodinou.

Jarka v rámci výletu z tých Tatier odbehnúť by si mohla...veď to je len kúsok... Zbaľ rodinu...a vyrazte smer Liptovský Ján. :);)
hnedoočka
11.09.09,06:57
No nič, prajem Vám peknú zábavu,dajte si po ceste pozor-dodržujte rýchlosti(130-90-50:cool:), používajte bezpečnostné pásy a nech Vám to dobre dopadne...:):):)
ja som sa už zľakla,že sú to nejaké miery!!!!
Paula
11.09.09,06:58
ja som sa už zľakla,že sú to nejaké miery!!!!


:D:D:D
DanielaSL
11.09.09,06:58
Čujte baby, žijeme v jednej republike? tu ani dážď, ani vietor, len slniečko a teplúčko.......ja dojdem jak letný blázon:D:D:D

Fčul neviem...či toto miesto od Tatroch po nás a kúštik za nami..je naša republika, alebo už nie? :rolleyes::eek:
Ale jedno viem...že tu sa určite dnes Oskárek neukáže....
mzdarka renca
11.09.09,07:00
Nebojte "opice", ja som zbalila aj teplé - vypomôžem.

Evička, ja som síce písala, že si oblečiem aj dupačky, ale nevííím........:D
drobeceva
11.09.09,07:00
Evička, ja som síce písala, že si oblečiem aj dupačky, ale nevííím........:D
Tak len ich ber, ak nebudú na Teba, ja sa do nich isto vtrepem.:---
Stanislav 1975
11.09.09,07:01
Evička, ja som síce písala, že si oblečiem aj dupačky, ale nevííím........:D

Keď dupačky,tak nezabudni ani na poštolky...:D:D:D
drobeceva
11.09.09,07:04
Keď dupačky,tak nezabudni ani na poštolky...:D:D:D
východ taký pojem nepozná.... što eto poštolky? Prosím preklad
hnedoočka
11.09.09,07:05
odkaz pre Stanislava 1975 :

Stanko ďakujeme za vrúcne prianie ,čestne sľubujeme ,že sa budeme slušne správať, starších ľudí pozdravíme a opice zo seba neurobíme ! /veď poniektoré už sme!/
DanielaSL
11.09.09,07:06
východ taký pojem nepozná.... što eto poštolky? Prosím preklad

Ako že nie...veď som to včera dávala mojej malinkej vnučke.....;):)
drobeceva
11.09.09,07:08
východ taký pojem nepozná.... što eto poštolky? Prosím preklad
jéééj, nebudú to tie nohavičky na plienky?
evina
11.09.09,07:10
východ taký pojem nepozná.... što eto poštolky? Prosím preklad

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=64268
Stanislav 1975
11.09.09,07:10
východ taký pojem nepozná.... što eto poštolky? Prosím preklad

Existoval taký pán,volal sa Mudr.Ivan Poštolka a on vymyslel také nohavičky pre bábatka-preto sa volajú poštolky-podľa jeho mena...-inak, poznal som ho aj troška osobne, i keď už dlhšiu dobu nežije...Bol to perfektný pediater...
drobeceva
11.09.09,07:13
Existoval taký pán,volal sa Mudr.Poštolka a on vymyslel také nohavičky pre bábatka-preto sa volajú poštolky-podľa jeho mena...-inak, poznal som ho aj troška osobne, i keď už dlhšiu dobu nežije...Bol to perfektný pediater...
jasnéééééééé- trvalo mi to trošku dlhšie, ale vieš, moje myšlienky už hrozno oberajú....
atka4
11.09.09,07:29
Ešte som na žiadnom stretku s poraďákmi nebola, ale ako čítam tieto riadky, je mi to ľúto....:mee:, a tiež, že máme doma majstrov okolo domu, robia prístrešok.....mimotemy, takže musím byť prítomná....
Prajem Vám krásne zážitky bez ohľadu na počko, vidím,že ste veselá kopa, takže super bude tak či tak.....
Dúfam, že sa mi najbližšie stretko podarí s Vami absolvovať.....:---
Jara
11.09.09,07:45
Jarka v rámci výletu z tých Tatier odbehnúť by si mohla...veď to je len kúsok... Zbaľ rodinu...a vyrazte smer Liptovský Ján. :);)

Uvidíme, ako to nakoniec dopadne, tiež som si to tak myslela, ale nemôžem prikazovať...:mee:. No keď bude škaredo, tak neviem či nakoniec aj niekam pôjdeme. Želám si, aby sa v Tatrách vyčasilo, ale predpoveď je zlá. Keby bolo len chladno, tak OK, ale dážď sa mi vôbec nepáči :confused:. Už sme tak boli, čo týždeň lialo a pochodili sme všetky jaskyne... :D. No teraz mi volal môj starký, že sa ešte rozhodneme, lebo to nevyzerá sľubne... :confused:
Jara
11.09.09,07:47
No, keď je to penzión Horec, tak sa tam asi aj pije len Horec, nie? Veď to je bylinka, to lieči, nie?:D
hnedoočka
11.09.09,07:50
Keď dupačky,tak nezabudni ani na poštolky...:D:D:D

už nič nevymýšľajte, ja som sa spoliehala na prísľub organizátora,že Oskar je zabezpečený. plavky mám a už žiadne poštolky ,plienky a pod. sa mi nemvmestia! keď tak budem chodiť s holou ri... :D
Melnick
11.09.09,09:25
N e m ô ž e m spať : -). Mám už asi cestovnú horúčku.:D Však si mohla ísť o deň skôr a trocha prikúriť.:D:D:D
Darina1234
11.09.09,09:36
Pre stretkujucich Liptov vyčasený, teplo.
Paula
11.09.09,09:41
Pre stretkujucich Liptov vyčasený, teplo.


Ďakujeme. Nech sa páči: stretkobodík:).
hnedoočka
11.09.09,09:46
varovanie pre všetkých zúčastnených!!!
ja som doma ťažko pracujúca roľníčka,tak mi v žiadnom prípade nezízajte na nechty! práve som ich dolakovala - hrúza!!!
Melnick
11.09.09,09:50
budú aj lízatká???
Lízatiek sa Ti zachcelo? A čo tak výprask po zadku?:D:D:D
hnedoočka
11.09.09,10:05
Lízatiek sa Ti zachcelo? A čo tak výprask po zadku?:D:D:D

moja definuj presne zadanie otázky, inak ti nebudem môcť poradiť..

nie je mi jasné po akom zadku. holom?
tiež musíš upresniť kto bude vykonávať zadaný úkon? je to dosť podstatné pre správnu odpoveď.:D:D:D
hanelie
11.09.09,10:05
všetkým stretkujúcim želám príjemný, slnečný, pohodový pobyt :)
Elena Navrátilová
11.09.09,10:23
všetkým stretkujúcim želám príjemný, slnečný, pohodový pobyt :)

Mojenko... mzdárka Renka cestou telemostu ďakuje. :D:D:D:D:D;)
Zuziana
11.09.09,10:24
Na západe všelijako...predpoveď o poslednom teplom dni jaksik nevyšla...už aj pršalo aj sa vyjasnilo... tí čo máte počasie ešte pekné a rozžiareného Oskiho, berte so sebou! My ostatní berme aspon dobrú náladu:)
tutiola
11.09.09,10:30
http://andikland.spi.cz/img/Flyingwitch.gifPríjemný let a šťastné pristatie všetkým a hlavne bezpečný návrat.


Nezabudnite, prečo tam letíte. Spoznať virtuálnych priateľov a dobre sa zabaviť.
JarkaL
11.09.09,10:35
všetkým stretkujúcim želám príjemný, slnečný, pohodový pobyt :)
... a šťastnú cestu tam aj späť...
drobeceva
11.09.09,10:37
Posledné hlásenie. Hodina H prichádza. Ďaleký východ sa plíži na Liptov. Okrem výdatnej batožiny sme vyzbrojené dobrou náladou.
Melnick
11.09.09,10:39
moja definuj presne zadanie otázky, inak ti nebudem môcť poradiť..

nie je mi jasné po akom zadku. holom?
tiež musíš upresniť kto bude vykonávať zadaný úkon? je to dosť podstatné pre správnu odpoveď.:D:D:D
Ty nevieš, aká je tradícia na Radvanskom jarmoku ? Chlapi majú varechy a sem tam sa Ti od hocikoho ujde 1-2 po zadku. Ak sa nevmestíš do dupačiek a budeš sa promenádovať dole "bez" tak sa Ti môže stať, že aj po holom.:D:D:D

http://www.ruzombercan.sk/clanky/zacal-sa-jubilejny-350-radvansky-jarmok-9697.html
hnedoočka
11.09.09,10:44
jóój, ta to jaka dobra tradícia!!! ň
to vedieť skôr, tak sme tam mohli urobiť predstretnutie poraďákov v tangáčoch!
DanielaSL
11.09.09,11:32
Posledné hlásenie. Hodina H prichádza. Ďaleký východ sa plíži na Liptov. Okrem výdatnej batožiny sme vyzbrojené dobrou náladou.

Evka sa už vezie..ja zbalená čakám na odvoz.....Anka iste práve vyráža z BJ... :);)
atka4
11.09.09,11:51
Lízatiek sa Ti zachcelo? A čo tak výprask po zadku?:D:D:D

Cítim prísľub masáže;):) a ja budem doma:mad: :mee::mee:
ALDA
12.09.09,07:08
U nás vykúka Oscar a posielam ho na aj Liptov.:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):)
Melnick
12.09.09,07:39
Na Liptove svieti Oskar už od rána. :):):):):):):) A je teplúčko.:---
ALDA
12.09.09,07:49
Na Liptove svieti Oskar už od rána. :):):):):):):) A je teplúčko.:---

Takže Jožko ako vždy splnil sľub:)
drobeceva
12.09.09,11:13
Príjemne stretkujúci nevydržali a pozdravujú všetkých, čo nemohli prísť.
:):):)
JarkaL
12.09.09,12:08
Ďakujeme a úprimne závidíme.
Melnick
12.09.09,16:46
Hlásim príchod v pohode. Boli ste supéééééééééééér a strašne som rada, že som vás spoznala. Už nie ste iba tajomné nicky ale super ľudia a ja sa takto vytešujem.:):):):):):):):):):):):):):):):):):):): )
endrju
12.09.09,23:26
Kto nepije s nami, pije proti nam.Tohtorocne superstretko je plne prekvapeni. Kto neprisiel, moze lutovat. Muska v kontrolnom teste neuspela. Idem si plesnut.
Podpisy zucastnenych pri pisani tohto prispevku nebudu zverejnene. Stretko by trvalo este dva tyzdne :)
terezamaria
13.09.09,06:03
Príjemne stretkujúci nevydržali a pozdravujú všetkých, čo nemohli prísť.
:):):)

Evinka niekedy musíme byť spokojní aj cez obrazovku PC sa tešiť s Vami, čo už. Ale je to úprimné, dúfam, že napriek tomu, že ste napísali, že neukážete neprítomným nič, to tak nespravíte a budeme Vás vidieť aspoň na pár fotkách. Ja sa osobne vytešujem, lebo naozaj môj zdravotný stav mi nedovolí
byť účastníčkou stretka. Majte sa krásne.
jarecko
13.09.09,06:54
Evinka niekedy musíme byť spokojní aj cez obrazovku PC sa tešiť s Vami, čo už. Ale je to úprimné, dúfam, že napriek tomu, že ste napísali, že neukážete neprítomným nič, to tak nespravíte a budeme Vás vidieť aspoň na pár fotkách. Ja sa osobne vytešujem, lebo naozaj môj zdravotný stav mi nedovolí
byť účastníčkou stretka. Majte sa krásne.
Ked nic neukazu na fotkach, aspon my co sme tam neboli nebudeme mat co zavidiet ako vyborne tam bolo.
Katarína STR
13.09.09,07:58
Poraďácke stretko zdraví Katarína STR a Barborka. Práve sme dorazili domov. Barborka prespala celú cestu, tak sa mi super šoférovalo. Som veľmi rada, že som tam s vami ostala. Bolo fakt super.
victoria
13.09.09,10:30
Tak uz som aj ja dorazila k nasim. Superstretko bolo super a dufam ze vsetci dorazite domov v poriadku :-)
Jozef I
13.09.09,11:35
Hlásim bezpečný príchod a pohodovú cestu domov.
Veronika Gabrielova
13.09.09,11:45
Posádka do Ba Veronika a Dáška hlásia úspešný príchod domov : -).

Škoooda, že to tak rýchlo ubehlo : -(.

Pekný zvyšok nedele prajem všetkým Poraďákom :D.:D
jangol
13.09.09,13:47
Posádka smer Lučenec hlási tiež šťastný návrat domov. Krásny zvyšok dňa.
Zuziana
13.09.09,13:55
Tak už som doma aj ja....mojich spolucestujúcich čaká ešte kúsok cesty:) Želám pekný zbytok dňa:)
azla
13.09.09,13:57
Aj naša osadka - (DanielaSL + mária67 + ja ) sme štastlivo doma .
Cesta bola s "medzipristatím" v novom domčúriku u Daniely - krátke posedenie pri kávičke s koláčikom.(viac ako hodinu:D).

Bolo fajn :):):) ...a tešíme sa na ďalší ročník.
Luna
13.09.09,14:28
Aj ja som šťastne došla domov. Som rada že som som bola na 5 stretku a spoznala veľa nových ľudí, ktorý sa vedia baviť. Teším sa na guláš.
ekofan
13.09.09,15:11
Už som aj ja doma. Pozdravujem všetkých zúčastnených;)
halúzka
13.09.09,15:58
Pozor, pozor...oznam v miestnej porade!:)
Oznamujem príchod na základňu...podarilo sa mi doraziť v úplnom celku, takže sa ma nezbavíte a na ten guláš dojdem!!;)
Veronika Gabrielova
13.09.09,15:59
Pozor, pozor...oznam v miestnej porade!:)
Oznamujem príchod na základňu...podarilo sa mi doraziť v úplnom celku, takže sa ma nezbavíte a na ten guláš dojdem!!;)
Halúzka, teraz sa ty náš už nezbavíš :D, pekný zvyšok večera.
jamija
13.09.09,16:16
Pri veselej pesničke, skáče lienka v trávičke. Bosé nôžky má, radostne sa hrá. :D Hlásím prichod, a už sa teším na ďalšie stretko. Bolo mi s Vami supeeeeeeeeer.;):---
halúzka
13.09.09,16:19
Pri veselej pesničke, skáče lienka v trávičke. Bosé nôžky má, radostne sa hrá. :D Hlásím prichod, a už sa teším na ďalšie stretko. Bolo mi s Vami supeeeeeeeeer.;):---
Aj nám s tebou!;)
hnedoočka
13.09.09,17:20
síce neskoršie ,ale východ tiež hlási bezpečný návrat.mali sme vynikajúcu šoférku ,ktorá prekonala aj hustý lejak.ja dokonca hlásim príchod i z Ukrajiny /asi som pri vás dobila baterky,keď mi zvýšilo toľko energie/
superstretko je ozaj super vec,už namiesto nikov vidím i usmiate a sympatické tváre a ten pocit príjemnej zmeny sa snáď ani nedá opísať.:---:)
Jozef Mihál
13.09.09,17:32
Ja len sucho doplním, že šieste superstretko plánujeme na víkend 28.-30.5.2010 a bude niekde v strede Slovenska.

Prosím zapíšte si tento deň do kalendárikov a premýšľajte o tipoch na podobne milý a útulný penziónik, ako je Horec v Liptovskom Jáne. Jeho "vedúcemu" aj touto cestou ďakujem za starostlivosť o klbko rozkekešených Poraďáčiek a Poraďákov.
m.hladka
13.09.09,17:35
Košice hlásia bezpečný príchod aj s +1.
Všetkých zdravím a neľutujem pekne strávený víkend, bolo to fakt SUPERSTRETKO.
Už viem o čom to je ........
ajobs
13.09.09,17:59
Hlásim bezpečný príchod do Košíc aj s "medzipristátim" v Spišskej Novej Vsi. Ďakujem všetkým poraďáčkam a poraďákom za super atmosféru na stretku, a verím, že s mnohými sa stretnem aj skôr ako na ďalšom už avizovanom SuperStretku na jar 2010. Iba dožiť treba.....;):)
ajobs
13.09.09,18:02
Ja len sucho doplním, že šieste superstretko plánujeme na víkend 28.-30.5.2010 a bude niekde v strede Slovenska.

Prosím zapíšte si tento deň do kalendárikov a premýšľajte o tipoch na podobne milý a útulný penziónik, ako je Horec v Liptovskom Jáne. Jeho "vedúcemu" aj touto cestou ďakujem za starostlivosť o klbko rozkekešených Poraďáčiek a Poraďákov.


...už mám zapísané v e-bonzbloku.
Veronika Gabrielova
13.09.09,19:26
Viem, že som trošku nedočkavá, ale veeľmi sa už teším na fotky :D. Šup, šup s nimi na P o r a d u :D :D.
mzdarka renca
13.09.09,19:37
Viem, že som trošku nedočkavá, ale veeľmi sa už teším na fotky :D. Šup, šup s nimi na P o r a d u :D :D.

nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, až po cenzúre:D:D:D

navrhujem ich poslať na súkromné maily:---

PS: aj ja už som dorazila, cesta mi trvala cca 40 hod.:D:D:D
Veronika Gabrielova
13.09.09,19:59
nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, až po cenzúre:D:D:D

navrhujem ich poslať na súkromné maily:---

PS: aj ja už som dorazila, cesta mi trvala cca 40 hod.:D:D:D
Neverííím,:D : D, dlhá cesta. Kade si išla??? :D
mzdarka renca
13.09.09,20:34
Neverííím,:D : D, dlhá cesta. Kade si išla??? :D

Mne môžeš veriť, išla som cez Kováčovú, tam som sa trošíčku zamotala.......:D:D:D
michelle84
14.09.09,04:42
Hlásim príchod už do práce :)
Fotky budem spracovávať večer, ak sa podarí, aj ich vycapím :)
Tiež som rada, že som sa zúčastnila superstretka a je naozaj fajn vedieť, kto sa skrýva pod nickom :)
DanielaSL
14.09.09,05:29
Pri veselej pesničke, skáče lienka v trávičke. Bosé nôžky má, radostne sa hrá. :D Hlásím prichod, a už sa teším na ďalšie stretko. Bolo mi s Vami supeeeeeeeeer.;):---

A my sa tešíme ako nás zase prekvapíš .....:);)
DanielaSL
14.09.09,06:02
U nás je dnes tak škaredo a zima :confused: ... tuším aj ten Liptov je teplejší .Alebo to urobila energia od poraďákov? :rolleyes::)
drobeceva
14.09.09,06:05
Všetkých Vás zdravím už z práce. Ďakujem všetkým za príjemnú atmošku, ktorá na stretku bola. Spoznala som ďalších skvelých ľudí. Všetci ste boli zlatí, bolo fajn. Neviem sa už dočkať na ďalšie stretko /ale vytešujem sa, už ani nie rok - dúfam, že to rýchlo zbehne/. Takže ahojte a do skorého videnia:):):)
DanielaSL
14.09.09,06:05
Hlásim príchod už do práce :)
Fotky budem spracovávať večer, ak sa podarí, aj ich vycapím :)
Tiež som rada, že som sa zúčastnila superstretka a je naozaj fajn vedieť, kto sa skrýva pod nickom :)

Dúfam, že ich nevycapíš rovno sem Miška? :eek: Ale pekne každému len, kto tam bol..Lebo kto to chce zažiť..a poraďákov aj vidieť..nech sa nabudúce osobne zúčastní. A kamošom , čo chodievali a teraz nemohli...fotečky pošleme... :rolleyes:;)

Aldi teba tým myslím ..... ;):)
hnedoočka
14.09.09,06:15
U nás je dnes tak škaredo a zima :confused: ... tuším aj ten Liptov je teplejší .Alebo to urobila energia od poraďákov? :rolleyes::)

danielka ty si si čo nebabrala tej energie do kufra? nebolo miesta? u nás tak bojazlivo vykukuje Oskar.
halúzka
14.09.09,06:49
Danielka...nech ich sem vycapí..len pár a na krátku chviľu, nech vidia PORAĎÁCI o čo prichádzajú! Ja som bola tiež prvý krát a bola som veľmi milo prekvapená ako skvelo ma prijali medzi seba...z tohto miesta vyjadrujem veľkú VĎAKU!
michelle84
14.09.09,07:21
Môžem vycapiť uja v slipoch. Tí, ktorí boli na túre, ho mali možnosť stretnúť :)
hnedoočka
14.09.09,07:28
Môžem vycapiť uja v slipoch. Tí, ktorí boli na túre, ho mali možnosť stretnúť :)

:D:D to teda môžeš a aj pre tých ,čo boli na túre a nemali to potešenie stretnúť sa s ním.:---;)
m.hladka
14.09.09,08:11
Zatiaľ, aby ste videli aspoň prostredie, že reklama na začiatku neklame

:D:D:D

P.s.: Uja v slipoch som videla, ale nemala som odvahu ho odfotiť.
Luna
14.09.09,09:43
Keby to bol ujo v slipoch, ale to bol turista v slipoch. Už viem že na turistiku mi stačí zobrať výbrami a spodné prádlo.
Veronika Gabrielova
14.09.09,10:29
Najdôležitejšie je, že O D V A H U mal ujo turista :D.
Lenka1979
14.09.09,11:23
Zatiaľ, aby ste videli aspoň prostredie, že reklama na začiatku neklame

:D:D:D

P.s.: Uja v slipoch som videla, ale nemala som odvahu ho odfotiť.

.. tú prvú sme už videli... ;) ... tá druhá je dobrááá;)... ale čo tie ostatné???:---:---:--- (ja viem... mala som sa zúčastniť....:rolleyes:) .. ale i tak mi to nedááá.:---
AdaG
14.09.09,12:10
Fotoreportéri, a fotečky na obvyklom linku pre zúčastnených nebudú? A či vari Richard je zaneprázdnený aktuálnym súkromným termínom, ktorý bol včera?
Jozef I
14.09.09,12:11
Keby to bol ujo v slipoch, ale to bol turista v slipoch. Už viem že na turistiku mi stačí zobrať výbrami a spodné prádlo.
A ty vieš ako že to bol turista ? Veď si si oči zakryla rukami hneď ako si ho zbadala . :D :D :D Ja viem bol to hrozný pohlad. ;)
Jozef I
14.09.09,12:15
.. tú prvú sme už videli... ;) ... tá druhá je dobrááá;)... ale čo tie ostatné???:---:---:--- (ja viem... mala som sa zúčastniť....:rolleyes:) .. ale i tak mi to nedááá.:---
Toto si mala tým najväčším napísať a nie tým maličkým. Fotečky uvidia iba zúčastnení. Musíte si všetci uvedomiť, že je tu stráášne veľa nickov, ktorý čakajú len na to ako by mohli narobiť zle a ublížiť a k tomu im postačia aj fotky. Takže pevne dúfam že sa tu verejne neuvidím ! Uvedomte si koľko je tu registrovaných ľudí.
ALDA
14.09.09,12:19
Môžem vycapiť uja v slipoch. Tí, ktorí boli na túre, ho mali možnosť stretnúť :)

To je dobré, skoro na každom superstretku sa na túre naďabí na nejakú erotiku, ešte že to neboli tie isté osoby:---:D
/myslím napr. na Krahuliach na vrak auta, alebo čo to bolo, erotický salón v prírode/:D

PS: Dani, ďakujem, že na mňa myslíš s fotečkami.:)
Lenka1979
14.09.09,12:30
Toto si mala tým najväčším napísať a nie tým maličkým. Fotečky uvidia iba zúčastnení. Musíte si všetci uvedomiť, že je tu stráášne veľa nickov, ktorý čakajú len na to ako by mohli narobiť zle a ublížiť a k tomu im postačia aj fotky. Takže pevne dúfam že sa tu verejne neuvidím ! Uvedomte si koľko je tu registrovaných ľudí.

Jozef I... beriem na vedomie.... i keď som tá posledná osoba na porade, ktorá by niekomu chcela urobiť zle alebo ublížiť. Ale OK.. jasné že máte právo na súkromné fotografie..
Ahojky.
jamija
14.09.09,12:32
Toto si mala tým najväčším napísať a nie tým maličkým. Fotečky uvidia iba zúčastnení. Musíte si všetci uvedomiť, že je tu stráášne veľa nickov, ktorý čakajú len na to ako by mohli narobiť zle a ublížiť a k tomu im postačia aj fotky. Takže pevne dúfam že sa tu verejne neuvidím ! Uvedomte si koľko je tu registrovaných ľudí.


Súhlasím s Jozefom 1, žiadne fotky na poradu, kde maju všetci registrovaný prístup. Tým, ktorý boli na stretku pošleme fotky mailom. Pošlite na ss svoj mail.
michelle84
14.09.09,12:42
Súhlasím s Jozefom 1, žiadne fotky na poradu, kde maju všetci registrovaný prístup. Tým, ktorý boli na stretku pošleme fotky mailom. Pošlite na ss svoj mail.

Maily má každý, keď Jozef posielal info, sú tam uvedené mailové adresy všetkých.
ALDA
14.09.09,12:48
Súhlasím s Jozefom 1, žiadne fotky na poradu, kde maju všetci registrovaný prístup. Tým, ktorý boli na stretku pošleme fotky mailom. Pošlite na ss svoj mail.

Vždy po každom superstretku dal Riško fotečky do témy, kde mali prístup podľa hesla všetci, ktorí sa niekedy superstretka zúčastnili, ale ak ste rozhodli inak, beriem na vedomie.
Paula
14.09.09,12:55
Heli, v podstate je to jedno...ak niekto zo zúčatnených prepošle potom mailom nezúčastnenému, je to rovnaké ako keby mu dal heslo na nákuk tu;). Myslím, že väčšine ide ale najmä o to, aby k fotkám nemal prístup celý svet, ktorý má internet - žiaden verejný nákuk tu.
Jozef I
14.09.09,13:00
Vždy po každom superstretku dal Riško fotečky do témy, kde mali prístup podľa hesla všetci, ktorí sa niekedy superstretka zúčastnili, ale ak ste rozhodli inak, beriem na vedomie.
To samozrejme platí. Ak Richard spraví zaheslovanú tému , nie je problém dať tam fotky. Ak nie, ostávajú maily. Je mi úplne jasné, že fotky uvidia aj tí, ktorí tam neboli, ale majú tu známich a sú kamaráti a pod. Ide mi len a len o to, aby to nevidelo 40 tis. návštevníkov porady.
Myslím, že otázku fotiek tu riešime rok čo rok a vždy to bolo fajn a nebol problém. Napísal som to len preto, lebo na superstretku bolo dosť nových ľudí a nemusia vedieť, ako sa to riešilo doposiaľ. :)

P.S. Paula už ma predbehla, asi sa moc vykecávam. Ona to napísala stručnejšie a plne súhlasím.
michelle84
14.09.09,13:03
To samozrejme platí. Ak Richard spraví zaheslovanú tému , nie je problém dať tam fotky. Ak nie, ostávajú maily. Je mi úplne jasné, že fotky uvidia aj tí, ktorí tam neboli, ale majú tu známich a sú kamaráti a pod. Ide mi len a len o to, aby to nevidelo 40 tis. návštevníkov porady.
Myslím, že otázku fotiek tu riešime rok čo rok a vždy to bolo fajn a nebol problém. Napísal som to len preto, lebo na superstretku bolo dosť nových ľudí a nemusia vedieť, ako sa to riešilo doposiaľ. :)

P.S. Paula už ma predbehla, asi sa moc vykecávam. Ona to napísala stručnejšie a plne súhlasím.

Ďakujem Zdeno, ráno som už písala Richardovi. Treba len chvíľku počkať, veď my počkáme, čo sme tam boli, vieme, čo bude na fotkách :)
Dúfam, že aj ostatné fotoreportérky pridajú foto :)
endrju
14.09.09,13:58
Ohladom rozdistribuovania fotiek existuje aj moznost ulozit ich vsetky bez straty kvality v jednom alebo niekolkych archivnych suboroch (napriklad "RAR" subory s moznostou zaheslovania) na take miesto na internete, informacie o ktorom sa oznamia zainteresovanym do ich e-mailovych schranok. Z tohoto miesta si budu moct stiahnut do svojich pocitacov fotky vsetci zainteresovani prave vtedy, ked im to bude vyhovovat. Rychlost stahovania suborov z takychto internetovych ulozisk v niektorych pripadoch byva limitovana iba rychlostou pripojenia na internet na strane prijemcu.
Vyhodou pre prijemcov je, ze nebudu mat preplnene e-mailove schranky kedze e-mailom sa im oznamia iba informacie o tom, kde sa fotky nachadzaju.
Vyhodou pre odosielatolv je, ze nebudu mat zbytocne dlho zahltene svoje pripojenie na internet odosielanim e-mailov.
Kedze niektori "paparazziovia" na stretku nezahalali, taketo riesenie by pre nich mohlo znamenat vyznamnu usporu casu.
Ak je zaujem o taketo riesenie a autori fotiek mi poslu spravu na moj e-mail (zverejneny v Jozefovej informacii o posadkach), mohol by som sa zajtra v spolupraci s autormi fotiek "pozabavat" s tym, aby sa vsetky fotky dostali na taketo miesto a zaroven aby sa vsetci zainteresovani aj dozvedeli potrebne informacie. :)

P.S.
Prave sa mi podarilo zobudit po narocnom vikendovom programe. :cool:
Muška
14.09.09,13:59
...žeby tam aj tentokrát niekto tancoval na stole?? :eek:

Keď mi telefonoval endrju, tak tam bola dooooooosť nebezpečná nálada :D:D:D
Muška
14.09.09,14:00
Aha....ja o vlk......:D:D:D
Paula
14.09.09,14:05
Jaj, Andrej, mozoček sa mi zavrkočil z nejakého "RAR":cool:, už tuším, že nič nemuvidím :D. Ja viem sťahovať akurát tak nábytok.
endrju
14.09.09,14:11
Jaj, Andrej, mozoček sa mi zavrkočil z nejakého "RAR":cool:, už tuším, že nič nemuvidím :D. Ja viem sťahovať akurát tak nábytok.
Pauli, existuje sposob aj bez zavrkocenia ;-)
endrju
14.09.09,14:13
...žeby tam aj tentokrát niekto tancoval na stole?? :eek:

Keď mi telefonoval endrju, tak tam bola dooooooosť nebezpečná nálada :D:D:D

Parkovacie miesta na stoloch boli do posledneho zaplnene dobrotami od vymyslu sveta, takze o tancovani na stoloch nepadlo na mieste cinu ani slovo (nemalo by kam spadnut).
azla
14.09.09,17:03
Keby to bol ujo v slipoch, ale to bol turista v slipoch. Už viem že na turistiku mi stačí zobrať výbrami a spodné prádlo.

Až veeeľa. :D
Nečítala si príspevok č. 290.
Luna
14.09.09,17:32
nemčítala. Už som si prečítala. Takže môžem byť rada,že mal vôbec turistické oblečenie tam dole.:D:D:D
michelle84
14.09.09,17:54
nemčítala. Už som si prečítala. Takže môžem byť rada,že mal vôbec turistické oblečenie tam dole.:D:D:D

Si si nevšimla, akú mal vyšportovanú postavu? Jaj, ty si sa dívala len na zabielené miesto :D:D:D

Fotky som si prešla, je ich dosť, ale spravím výber, aby bol každý spokojný ;) Mám aj videá, tie by som Vám tiež rada poskytla, nech máte aj pohyblivú spomienku :)

Endrju, pošli mi na mail inštrukcie, kam uložiť fotky. RAR zvládnem :cool:
endrju
14.09.09,19:20
...

Fotky som si prešla, je ich dosť, ale spravím výber, aby bol každý spokojný ;) Mám aj videá, tie by som Vám tiež rada poskytla, nech máte aj pohyblivú spomienku :)

Endrju, pošli mi na mail inštrukcie, kam uložiť fotky. RAR zvládnem :cool:

Instrukcie odoslane. Ked michelle84 skonci s nahravanim svojich foteciek a videi (ma ich asi najviac), poslem info a po nej bude moct pokracovat niekto dalsi. Na ulozisko sa moze sucasne nahravat iba z jedneho pocitaca a nechcem, aby sme si zablokovali pracovne konto v ulozisku sucasnym nahravanim z viacerych pocitacov skor nez sa podari presunut vsetky zaujimave fotecky a videa z pracovneho miesta na trvale ulozisko odkadial si ich budu moct zainteresovani iba stahovat.
Melnick
14.09.09,20:16
Maily má každý, keď Jozef posielal info, sú tam uvedené mailové adresy všetkých.
Moja mailová adresa u Jeho Veličenstva veru nie je. :mee:
Čo teraz ja úbohá. To aby som si zopakovala nejaké ďalšie stretko. :D:D:D
m.hladka
15.09.09,08:06
Moja mailová adresa u Jeho Veličenstva veru nie je. :mee:

ani moja
michelle84
15.09.09,12:15
Nebojte, všetci zúčastnení si budú môcť pozrieť fotky.
mzdarka renca
15.09.09,12:41
Nebojte, všetci zúčastnení si budú môcť pozrieť fotky.
kedy?:eek::---:D
drobeceva
15.09.09,12:45
Nebojte, všetci zúčastnení si budú môcť pozrieť fotky.
už som nedočkavá:confused:
DanielaSL
15.09.09,14:36
kedy?:eek::---:D

Reni ty si sa stihla za tú chvíľu aj odfotiť? :rolleyes:;):)
michelle84
15.09.09,14:45
už som nedočkavá:confused:

Dúfam, že aj tvoje fotečky uvidíme :)
drobeceva
15.09.09,14:47
Dúfam, že aj tvoje fotečky uvidíme :)
ja som schopná tak individuálne Vám ich poslať na mailíky. Ak ma niekto naviguje ako a kde sa to dá, tak sa nebránim. Ja som v týchto veciach laik
mzdarka renca
15.09.09,14:54
Reni ty si sa stihla za tú chvíľu aj odfotiť? :rolleyes:;):)

Dani, ty nevieš, že ma Evička nazvala rýchlím šípom? :D.........takže stihla:D
michelle84
15.09.09,14:56
ja som schopná tak individuálne Vám ich poslať na mailíky. Ak ma niekto naviguje ako a kde sa to dá, tak sa nebránim. Ja som v týchto veciach laik

Andrej mi poslal pekný návod, takže možno by si to zvládla. Idem sa pustiť do výberu fotiek a potom ich dám na net :)
drobeceva
15.09.09,15:01
Andrej mi poslal pekný návod, takže možno by si to zvládla. Idem sa pustiť do výberu fotiek a potom ich dám na net :)
Super, teším sa. Môžeš mi ten návod preposlať, možno to nejako zvládnem, aspoň sa pokúsim
Zuziana
15.09.09,15:21
Mám zostať od nedočkavosti sedieť pri pc, alebo možem ešte trochu odísť?
michelle84
15.09.09,16:10
Mám zostať od nedočkavosti sedieť pri pc, alebo možem ešte trochu odísť?

Ešte môžeš odísť...
mzdarka renca
15.09.09,17:29
Ešte môžeš odísť...
aj teraz máme ešte odísť?
michelle84
15.09.09,18:09
aj teraz máme ešte odísť?

Pri PC môžete byť koľko chcete :) mám pomalší internet, tak to ide pomaly, dnes to tam celé nestihnem dať :( ale zajtra budú moje fotečky tam.
endrju
15.09.09,21:26
"Dozorna rada" Superstretka uz prvych viac ako 200 fotiek "schvalila" a poverila ma, aby som odoslal prvu informaciu do e-mailovych schranok zainteresovanych.
V tychto chvilach prebieha priprava tak netrpezlivo ocakavanych fotiek do podoby, s ktorou by si mali poradit pri stahovani k sebe aj laici. Pracuje sa aj na tom, aby rychlost samotneho stahovania bola podla moznosti obmedzena iba rychlostou internetoveho pripojenia na strane prijemcu.
Kedze v stredu sa musim zucastnit aj pracovneho procesu, dalsie informacie v e-mailovych schrankach sa mozu vyskytnut najskor v stredu podvecer.
DanielaSL
16.09.09,09:38
"Dozorna rada" Superstretka uz prvych viac ako 200 fotiek "schvalila" a poverila ma, aby som odoslal prvu informaciu do e-mailovych schranok zainteresovanych.
V tychto chvilach prebieha priprava tak netrpezlivo ocakavanych fotiek do podoby, s ktorou by si mali poradit pri stahovani k sebe aj laici. Pracuje sa aj na tom, aby rychlost samotneho stahovania bola podla moznosti obmedzena iba rychlostou internetoveho pripojenia na strane prijemcu.
Kedze v stredu sa musim zucastnit aj pracovneho procesu, dalsie informacie v e-mailovych schrankach sa mozu vyskytnut najskor v stredu podvecer.

A veď sa nikde neponáhľame... ;):), nemusíte sa s fotkami plašiť, prednejšie je, že sme sa stretka zúčastnili....:rolleyes::---
m.hladka
16.09.09,11:38
Plašiť sa nemusíme, ale tešiť sa môžeme. :D:D:D

P.S.
Bolo to moje prvé stretko a verím, že nebolo posledné, pretože bolo superrrrrr.
Klobúk dole hlavnému organizátorovi.
Veronika Gabrielova
16.09.09,16:43
Tešíme sa :D
vladan
16.09.09,17:49
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net :D

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
ajobs
16.09.09,17:54
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net :D

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky

Aj my ďakujeme, že si nám prišla ukázať svoju malú a milú ratolesť - Tomy bol úžasný:):):).
Zuziana
16.09.09,17:55
Vladi, prekvapenia v podobe malých poraďáčikov boli úžasné... až sme Vám ich skoro začali závidieť:)
endrju
16.09.09,17:56
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net :D

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky

Fladi, dufam, ze si si fsimla, ze na stretko si prisla s Poradacikom a zo stretka si po necelych 24 hodinach odchadzala s clenom "dozornej rady" Superstretka. :)
endrju
16.09.09,20:38
Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky. ;)

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici superstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.
mzdarka renca
16.09.09,20:47
Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky. ;)

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici suoerstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.

Ďakujeme Andrejko, ale ten RAR systém si nechám na ráno, lebo je to na mňa stráááááááášne zložité:). Dúfam, že to zvládnem:D.
endrju
16.09.09,20:50
Ďakujeme Andrejko, ale ten RAR systém si nechám na ráno, lebo je to na mňa stráááááááášne zložité:). Dúfam, že to zvládnem:D.
No, azda sa do rana fotky nerozchytaju uplne :D
Rozmyslam nad tym, ako by sa dal ulahcit zivot "laikom". Mozno vymyslim nieco co nebude RAR, ale bude skoro rovnako efektivne. ;)
michelle84
17.09.09,04:08
Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky. ;)

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici superstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.

Ja ďakujem Andrejovi za spoluprácu pri zipovaní videí a samozrejme poraďákom, ktorí sa zúčastnili stretka a vďaka nim bola super atmosféra a tú som sa snažila zvečniť ;)
hnedoočka
17.09.09,04:33
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net :D

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
vôbec ste nám nenabúrali program,dokonca ste ho oživili príchodom najkrajšieho člena mužského pohlavia / ostatní nech mi prepáčia/. a ten nezabudnuteľný úsmev....:---;)
DanielaSL
17.09.09,06:21
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net :D

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky

Vladi a oceňujeme aj to, že si pri plnení materských povinností a zároveň balení nezabudla upiecť a pribaliť Tvoju povestnú bábofku.....:);)
hnedoočka
17.09.09,07:08
endrju, Michelle84 veľká- veľká vďaka za zaslané fotografie. doteraz sme pracovali na ich otvorení - uff! podarilo sa! ešte že vás máme,čo by sme obzerali - práca samozrejme v čudu! predsa máme svoje priority! ;):)Michelle84 krásne momentky!:) A ten turista nemá chybu - odteraz chodím na túry len do L.J. :D:D
drobeceva
17.09.09,07:15
pripájam sa, vďaka obom.
Trošku námahy a máme to.
Miška, Ty si bola usilovná, ja toho nemám až tak veľa, ale hádam endrju dokáže z toho niečo vybrať. Veľmi rada prispejem, len je potrebné ma navigovať. Ak budem mať viacej času, ozvem sa.
Melnick
17.09.09,07:16
Ja maturujem z otvárania súboru :eek:./ podotýkam:som z tých blbších:D/ Prosíííím držte mi palce, aby som si vytiahla tú správnu otázku.:D:D:D:D:D:D
azla
17.09.09,08:20
Ja maturujem z otvárania súboru :eek:./ podotýkam:som z tých blbších:D/ Prosíííím držte mi palce, aby som si vytiahla tú správnu otázku.:D:D:D:D:D:D

detto.:eek:..., ale ja asi maturitu odložím.:D:D:D:D


Momentálne bojujem ako na fronte.:D
Je to veľmi náročné.:);):D:D
Zvedavosť (ženy, veď to poznáte) - verzuz - pracovné povinnosti.

To prvé je veľké, ale nezvíťazilo.:rolleyes::D:)
Daggmar
17.09.09,08:58
detto.:eek:..., ale ja asi maturitu odložím.:D:D:D:D


Momentálne bojujem ako na fronte.:D
Je to veľmi náročné.:);):D:D
Zvedavosť (ženy, veď to poznáte) - verzuz - pracovné povinnosti.

To prvé je veľké, ale nezvíťazilo.:rolleyes::D:)

JA som tú bojovú frontu prenechala radšej skúsenejšiemu kolegovi - ale poviem tiež mal čo robiť . Miška neminula si sa povolaniu ? Sú to úúúžasnééé momentky!! Ďakujeme.
michelle84
17.09.09,09:04
JA som tú bojovú frontu prenechala radšej skúsenejšiemu kolegovi - ale poviem tiež mal čo robiť . Miška neminula si sa povolaniu ? Sú to úúúžasnééé momentky!! Ďakujeme.


Nie, nie, aj keď ma to veľmi baví :D Nie som profesionál, ale snažím sa, aby sme na fotkách vyzerali normálne :)
mzdarka renca
17.09.09,11:12
Nie, nie, aj keď ma to veľmi baví :D Nie som profesionál, ale snažím sa, aby sme na fotkách vyzerali normálne :)

:D:D:D
mzdarka renca
17.09.09,11:17
Miška, klobúk dolu, fotky sú suprové:), aj keď mi to pochopenie s tým RAR trvalo skoro 24 hodín:D.
Melnick
17.09.09,11:18
Nie, nie, aj keď ma to veľmi baví :D Nie som profesionál, ale snažím sa, aby sme na fotkách vyzerali normálne :)
Lebo v živku to tak veru nie je. :D:D:D Ja za seba, s Tebou úplne súhlasím. :):):)
ekofan
17.09.09,11:18
Fotky sú naozaj vydarené a podľa návodu, ktorý poslal endrju v mailoch sa dajú veľmi ľahko stiahnuť. Ďakujem;)
Melnick
17.09.09,12:10
Fotky sú naozaj vydarené a podľa návodu, ktorý poslal endrju v mailoch sa dajú veľmi ľahko stiahnuť. Ďakujem;)
Jasné, keď si si vytiahla ľahkú otázku.:):):)
m.hladka
17.09.09,12:12
Po dobre napísanom návode sa mi podarilo všetky fotečky otvorit, uložiť a vytešovať sa z nich.
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach, lebo verte-neverte, ale nie všetky som si zapamätala. Aj keď nicky poznám, ale niektoré (asi 25%) neviem komu ich mám priradiť.
Sorry, naučím sa.
drobeceva
17.09.09,12:15
Po dobre napísanom návode sa mi podarilo všetky fotečky otvorit, uložiť a vytešovať sa z nich.
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach, lebo verte-neverte, ale nie všetky som si zapamätala. Aj keď nicky poznám, ale niektoré (asi 25%) neviem komu ich mám priradiť.
Sorry, naučím sa.
Martuška, VV nie je ďaleko, dobehni, mám v tom jasno. Som Ti k dispozícii.:):):)
DanielaSL
17.09.09,12:24
Po dobre napísanom návode sa mi podarilo všetky fotečky otvorit, uložiť a vytešovať sa z nich.
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach, lebo verte-neverte, ale nie všetky som si zapamätala. Aj keď nicky poznám, ale niektoré (asi 25%) neviem komu ich mám priradiť.
Sorry, naučím sa.

Pri ďaľšom superstretku v tom už budeš mať jasno... :rolleyes::)
mzdarka renca
17.09.09,12:46
Po dobre napísanom návode sa mi podarilo všetky fotečky otvorit, uložiť a vytešovať sa z nich.
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach, lebo verte-neverte, ale nie všetky som si zapamätala. Aj keď nicky poznám, ale niektoré (asi 25%) neviem komu ich mám priradiť.
Sorry, naučím sa.

to sme viaceré, neboj:):D
ekofan
17.09.09,12:57
Po dobre napísanom návode sa mi podarilo všetky fotečky otvorit, uložiť a vytešovať sa z nich.
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach, lebo verte-neverte, ale nie všetky som si zapamätala. Aj keď nicky poznám, ale niektoré (asi 25%) neviem komu ich mám priradiť.
Sorry, naučím sa.
Ja by som tiež ocenila takú iniciatívu....aj ja mám problém identifikovať niektoré nicky :-)
Melnick
17.09.09,13:15
Nos mi vytočilo dohora a sama si udeľujem 1*.:---
Podarilo sa mi zmaturovať :). No já Ti nevím Karle, ja ten potlesk miluju.:---
mzdarka renca
17.09.09,13:24
Nos mi vytočilo dohora a sama si udeľujem 1*.:---
Podarilo sa mi zmaturovať :). No já Ti nevím Karle, ja ten potlesk miluju.:---
http://www.desktopsmiley.com/dl/20721013558/f/20103469.gif (http://www.smajliky.estranky.sk/)
endrju
17.09.09,14:35
Ja maturujem z otvárania súboru :eek:./ podotýkam:som z tých blbších:D/ Prosíííím držte mi palce, aby som si vytiahla tú správnu otázku.:D:D:D:D:D:D


... pochopenie s tým RAR trvalo skoro 24 hodín:D.


Nos mi vytočilo dohora a sama si udeľujem 1*.:---
Podarilo sa mi zmaturovať :). No já Ti nevím Karle, ja ten potlesk miluju.:---

Dievcata, pobavili a aj potesili ste ma. Gratulujem k uspesnej maturite. :)
Nabuduce asi tu cast navodu pre "laikov" napisem nejakymi vyraznejsimi farbickami alebo poprosim Fladi, aby nam dodala kresleny navod. Maly Tominko ako nadejny Poradak jej urcite rad pri kresleni pomoze.

Kto nechcel maturovat, ma k dispozicii v samorozbalovacich suboroch identicku kopiu foteciek. Podla informacii o pocte stiahnuti jednotlivych suborov ulozenych na internetovom ulozisku som videl, ze ste viaceri vyuzili aj moznost stiahnutia samorozbalovacich suborov.

Tie RAR subory som nahral najma preto, aby niekto nemal problemy so stahovanim. Niektore antivirove programy totiz absolutne neznasaju take samorozbalovacie subory a odmietaju ich "pustit" do pocitaca prijemcu. ;)

P.S.
Dalsie fotky mi dosli aj e-mailom, takze galeria sa urcite este rozrastie. Chce to len trochu trpezlivosti kedze sa musim pocas pracovnych dni dost intenzivne venovat aj plneniu pracovnych povinnosti nesuvisiacich so superstretkom a inymi zaujimavymi akciami. :cool:
No a okrem toho je tu aj obdobie oberackovych "povinnosti". :D
endrju
17.09.09,14:45
... hádam endrju dokáže z toho niečo vybrať...

Vyber robi autor fotiek a videodokumentacie. Ja len skontrolujem, ci sa nahodou niektory zo suborov pri baleni a prenosoch neposkodil a ci si ho po rozbaleni dokazete bez problemov pozriet. Aby ste nemuseli potom reklamovat, ze niektoru fotku alebo video si neviete pozriet.


...
Bolo by dobre hromadnú fotku otagovať nickmi, a aj tie, ktorí chýbajú a sú jednotlivo na fotečkach...
Tiez suhlasim s takym navrhom, ale osobne nemam k dispozicii technicke prostriedky na zvladnutie takejto cinnosti. Ak niekto take prostriedky ma a da si tu pracu, urcite mu pomozem, aby sa vysledky jeho prace dostali ku spravnym adresatom.
azla
17.09.09,18:09
Zmaturované. :):D:rolleyes::):D:)

(teším sa farebným obrázkom).
Zuziana
18.09.09,04:26
Vďaka Miške a za krásne fotky a Andrejovi za technickú pomoc. Už som ich niekoľkoktát pozrela. Teším sa na ďalšiu várku.
AdaG
19.09.09,08:06
Tak som sa aj ja zaneprázdnená dostala k fotkám, srdečná vďaka všetkým, ktorí nám umožnili vrátiť sa o týždeň späť do L. Jána :)))
endrju
20.09.09,14:50
Po splneni si jednej casti oberackovych povinnosti som sa konecne dostal k tomu, aby pribudli nove fotecky. Takze, ucastnici minulotyzdnoveho Superstretka, nech sa paci ...
Okrem toho sucasne prebieha nahravanie videodokumentacie. Dufam, ze dnes sa to podari zvladnut bez zbytocne zdrzujucich "padov" pripojenia na internet.
Prajem prijemny nedeleny podvecer a vecer. :)

Dodatok: 20.9.2009, 22:35 hod. Nahravanie samorozbalovacich suborov dokoncene
Katy a R
26.09.09,22:25
A nejaké .. zo dve, tri fotečky by sme nemohli zhliadnuť aj my ostatní :confused::confused: Aspoň nejaké to spoločné foto ....;):confused::):)
michelle84
27.09.09,08:14
Ďakujem drobeceva za fotečky. Aj tvoje sú dobré a niektoré majú dobrý efekt. Aj keď sú rozmazané, ale má to taký šmrnc :)
endrju
20.10.09,16:03
Dnes rano ma v e-mailovej schranke cakalo velmi prijemne prekvapko s mnozstvom foteciek a aj nejakym videaom od "maskotky" Superstretka.
V nedelu 25.10.2009 ich vsetky umiestnim do uloziska k predchadzajucim seriam foteciek a videi (mailik o uspesnom ulozeni pride ako obycajne). Skor nestiham.

P.S.
Ak si niekto z ucastnikov SupeStretka nestihol stiahnut predchadzajuce serie (posledne stahovanie predchadzajucich serii som zaznamenal 30.9.), ozvite sa mi na e-mail, aby som pri tejto prilezitosti znovu zapol "rychly" rezim stahovania aj pre predchadzajuce serie foteciek a videi. Teraz je stahovanie prepnute na "pomaly" rezim. Nove fotky a videa budu minimalne 2 tyzdne dostupne na stiahnutie v "rychlom" rezime.
endrju
25.10.09,13:09
Narod superstretkovy, hor sa do stahovania a prezerania fotiek a videa slubovanych v predchadzajucom prispevku. :)
Stefan2005
25.10.09,13:35
ahoj, vidím tam len tie pôvodné 3 rar a 1 exe...
michelle84
26.10.09,19:20
Podľa Andrejových inštrukcií stiahnuté na prvýkrát. Ďakujeme za ďalšie foto :)
ekin
10.11.09,05:31
ahojte poradaci, znami aj neznami \kto moze spoznat 150 tisic!!!!! ludi?\, po roku ci rokoch som nahliadla znova sem.... a zaspominala na prve stretko:):):)
Teraz tu v dialke od vasich problemov, od Slovenska a od vsetkych znamych utieram zadocky najmensim vnucatam \uz ich je celkovo 5 a dalsie na ceste\, rady do zivota najstarsej - aj ked o ne urcite nestoji mimotemy:D.... a spominam a myslim na vas
srdecne zdravi eva k.
Melnick
13.02.10,11:33
Ahoj Dani :)

mimotemy toto je ministretko. :):):) Mňa s Danielou :D
ajkariky
13.02.10,12:29
Ahoj Dani :)

mimotemy toto je ministretko. :):):) Mňa s Danielou :D
Si zlatučká potešilo ma a zasmiala som sa , pri RZZP a pod. dobre padol úsmev inak , si Ťa moc nevybavujem ale to nevadí určite sa znova uvidíme a hrozne moc sa teším. Prišla si neskoro večer mi sme boli možno vtedy v bare zo ZUHL, Renčou mzdárkou, Drobeceva atď. ale v Avene.Maj sa krásne uži si ešte víkend Daniela.
DanielaSL
15.02.10,11:50
Ahoj Dani :)

mimotemy toto je ministretko. :):):) Mňa s Danielou :D


S ktorou? :rolleyes:
Melnick
15.02.10,12:07
Dani "DanielaSl" s Tebou si viem dať stretko aj cez telefón. My už sme v druhom leveli:D
účtovník 007
30.03.10,10:26
A čo tohtoročné superstretko?:D

Nebite ma, ja nič, ja len skúšam;)
Jana Acsová
30.03.10,10:33
A čo tohtoročné superstretko?:D

Nebite ma, ja nič, ja len skúšam;)
Skúšaj. Posúvam :)
drobeceva
30.03.10,10:39
A čo tohtoročné superstretko?:D

Nebite ma, ja nič, ja len skúšam;)
Bobo, keď som uvidela túto tému, už som sa teškala, že máme niečo konkrétnejšie;););)
Jana Acsová
30.03.10,10:41
Bobo, keď som uvidela túto tému, už som sa teškala, že máme niečo konkrétnejšie;););)A nemáme? Hovorte. Pridáme sa :)
drobeceva
30.03.10,10:43
A nemáme? Hovorte. Pridáme sa :)
Jani, ešte nie, ale veríme, že čoskoro bude aj to...:):):)
účtovník 007
30.03.10,10:46
No ja som len tak skúsila, reku, snáď ma neukameňujú:D
Ja som aj skúšala nejaký komplex, kde by našu komplexnú previerku prežili, ale nič som nenašla. :)
Najlepší je však stred Slovenska, aby sa nemohli ani vyhodňare ani zapadňare sťažovať na vzdialenosť. Jozef tento rok asi nebude mať na organizovanie stretka čas:eek:. Keby sa našiel dobrovoľník na vyhľadanie ubytka, s ostatným som ochotná pomôcť. Napr. zbieranie peňazííííí:D, program:D
Jana Acsová
30.03.10,10:50
Ja som aj skúšala nejaký komplex, kde by našu komplexnú previerku prežili, ale nič som nenašla. :) Nemáš komplexy?
Denda
30.03.10,10:53
No ja som len tak skúsila, reku, snáď ma neukameňujú:D
Ja som aj skúšala nejaký komplex, kde by našu komplexnú previerku prežili, ale nič som nenašla. :)
Najlepší je však stred Slovenska, aby sa nemohli ani vyhodňare ani zapadňare sťažovať na vzdialenosť. Jozef tento rok asi nebude mať na organizovanie stretka čas:eek:. Keby sa našiel dobrovoľník na vyhľadanie ubytka, s ostatným som ochotná pomôcť. Napr. zbieranie peňazííííí:D, program:D
Preventívne sa hlásim na zistenie situácie ohľadne komplexnej previerky v počte cca 45 ľudí bez komplexov.:D
účtovník 007
30.03.10,10:55
Nemáš komplexy?

Nie, ja som už celá zakomplexovaná:D Exempo-dexempo-šumpoplex-komplex:D