Jana Acsová
30.03.10,13:02
:D Exempo-dexempo-šumpoplex-komplex:DPre mňa za mňa. Dondem trebárs aj tam.
hnedoočka
30.03.10,11:14
Bude postačovať 45 miest? Lebo keď sa dovalí Tsunami vlna z východu....:D:confused:
Lenka1979
30.03.10,11:18
Bude postačovať 45 miest? Lebo keď sa dovalí Tsunami vlna z východu....:D:confused:

...Valika..žeby 45 miest len pre vyhodňarov...??? :D:---
jamija
31.03.10,17:28
No ja som len tak skúsila, reku, snáď ma neukameňujú:D
Ja som aj skúšala nejaký komplex, kde by našu komplexnú previerku prežili, ale nič som nenašla. :)
Najlepší je však stred Slovenska, aby sa nemohli ani vyhodňare ani zapadňare sťažovať na vzdialenosť. Jozef tento rok asi nebude mať na organizovanie stretka čas:eek:. Keby sa našiel dobrovoľník na vyhľadanie ubytka, s ostatným som ochotná pomôcť. Napr. zbieranie peňazííííí:D, program:D
Bobo už sa a ja teším na stretko. Ale, neviem ,či sa nečítal prispevok čo Jožko Mihal napísal ešte minulý rok, kde sa oznámil predbežný termín 28.-30.5.2010.Ja by som bola za, to nech sa Jožko ohlásy a napíše či už niečo rezerval. A ked nie, tak budeme my všetci poradaci stretkuchtiví hladať ubytovanie. :)
Jozef Mihál
31.03.10,17:42
Super téma, kde bola zašitá doteraz?

No, zo známych dôvodov je nereálne, aby som 6SSP organizoval ja. Ale ak budete potrebovať know how ako zabezpečiť penzión (ktorý niekto ochotný nájde) nejakou tou zálohou aby sa nemuseli zbierať peniaze vopred, som k dispozícií. Teda menujem sa do pozície asistenta réžie.
drobeceva
31.03.10,17:48
Super, niečo vymyslíme, len pripadá do úvahy ten máj-jún, alebo až september?
hnedoočka
31.03.10,17:56
Super téma, kde bola zašitá doteraz?

No, zo známych dôvodov je nereálne, aby som 6SSP organizoval ja. Ale ak budete potrebovať know how ako zabezpečiť penzión (ktorý niekto ochotný nájde) nejakou tou zálohou aby sa nemuseli zbierať peniaze vopred, som k dispozícií. Teda menujem sa do pozície asistenta réžie.

Jozef,kde si bol zašitý ty, sa nepýtam....domyslím si...len nám prezraď ,ktoré obdobie by vyhovovalo tebe, žeby si sa mohol zúčastniť. Či ešte ani sám nevieš?;):confused:
azla
31.03.10,18:00
Valika, ak chceme aby prišiel na Stretko minister .....tak až v septembri.
No ak by bolo skôr, tak mááááme ešte šancu sa uchádzať o miesto štátnej tajomníčky.
Ja sa hlasím prvá.:)
hnedoočka
31.03.10,18:03
Valika, ak chceme aby prišiel na Stretko minister .....tak až v septembri.
No ak by bolo skôr, tak mááááme ešte šancu sa uchádzať o miesto štátnej tajomníčky.
Ja sa hlasím prvá.:)

mne stačí funkcia "tiskového mluvčího" - preklad: tlačový hovorca.

Tí sa veľa nenarobia a sú mediálne známi!:D:D
azla
31.03.10,18:04
Som radfa, že sme si to "sestersky" rozdelili :)
hnedoočka
31.03.10,18:06
Som radfa, že sme si to "sestersky" rozdelili :)

hej, aj ja! ale nebolo by od veci fotiť sa s ministrom,ako tak nad tým premýšľam....:confused::D

necháme to na september?;)
Jozef Mihál
31.03.10,18:10
Čo môžeš vystretkovať na jar, neodkladaj na jeseň. Ja sa budem musieť prispôsobiť a bude úspech, keď prídem čo len na chvíľu či na jar či na jeseň.
hnedoočka
31.03.10,18:17
Čo môžeš vystretkovať na jar, neodkladaj na jeseň. Ja sa budem musieť prispôsobiť a bude úspech, keď prídem čo len na chvíľu či na jar či na jeseň.

...že postoj chvíľa , si krásna ?:D

dúfam, že to bude trošku dlhšia chvíľa....;)
Jozef Mihál
31.03.10,18:33
Inak odporúčam zvoliť si prezidenta akcie a rýchlo začať s anketou vo veci termínu 6SSP.
hnedoočka
31.03.10,18:52
Inak odporúčam zvoliť si prezidenta akcie a rýchlo začať s anketou vo veci termínu 6SSP.

ja som tiež "za" , mám obavy po prešovskom stretku, že nás bude neúrekom.... a to bude treba i zariadiť....

myslím, že Denda sa nepriamo vyjadrila....:confused:
Denda
05.04.10,14:07
Inak odporúčam zvoliť si prezidenta akcie a rýchlo začať s anketou vo veci termínu 6SSP.

Presne tak. Čím skôr sa dohodneme na vhodnom termíne 6SSP tým jednoduchšie bude jednanie so zodpovednou osobou v tomto hotely: http://web.stonline.sk/hoteldrotar/.
DanielaSL
05.04.10,14:43
Som stretkachtivá...ale od 19.4. - do 13.6. nijako nebudem môcť ..takže prihováram sa za ten začiatok septembra. A dávam hlas aj za ten penzión , kde sme boli vlani.....veď sme tam boli spokojní.....:rolleyes:;)
Melnick
05.04.10,15:14
Som rada, že sme si to "sestersky" rozdelili :)
Že sestersky ;):cool: hmmm.... uchmatli ste všetky funkcie .... :D:D:D:D:D
VERONIKA6
05.04.10,15:25
Že sestersky ;):cool: hmmm.... uchmatli ste všetky funkcie .... :D:D:D:D:D
Ja nechcem funkciu, ale rada sa s Vami stretnem.:D
RenataK
05.04.10,15:48
Som stretkachtivá...ale od 19.4. - do 13.6. nijako nebudem môcť ..takže prihováram sa za ten začiatok septembra. A dávam hlas aj za ten penzión , kde sme boli vlani.....veď sme tam boli spokojní.....:rolleyes:;) Danielka, ja by som aj cez víkend popestovala malú Katarínku ;)
Jozef I
05.04.10,19:38
Ten hotel sa mi páči, išiel by som najradšej keď je teplo, aby sa dalo ísť aj na výlet, aj si zatancovať, aj posedieť v altánku... ale dátumovo mi je to viac menej jedno. Len aby som sa dočkal ... :D
Daggmar
07.04.10,06:29
Vraví sa tu o hoteli na prihodenom linku alebo o minuloročnom ... ja sa prikláňam k hotelu Horec - t.j. Liptovský Ján ako minule. Nebolo tam super ?? :D
Daggmar
07.04.10,06:53
Dávam ďalší návrh - mnohí z posledného stretka boli pozriet aj hotel AVENA. Myslím, že je to tiež výborné miesto pre naše stretko .

http://www.avena.sk/indexSK.html
DanielaSL
07.04.10,16:57
Danielka, ja by som aj cez víkend popestovala malú Katarínku ;)
Renátka Ty poď radšej na stretko...veď už si roky nebola....Katarínku cez víkend postráži mama.
Daggmar
08.04.10,06:43
:D Žiadna ozvena na Hotel Avena ? ...bo telefonicky boli

Ja tam idem túto nedelu resetovať hlavu po daňových na 5 dní , tak keby bol záujem, môžem sa priamo popýtať v hoteli ...
hnedoočka
08.04.10,06:58
:D Žiadna ozvena na Hotel Avena ? ...bo telefonicky boli

Ja tam idem túto nedelu resetovať hlavu po daňových na 5 dní , tak keby bol záujem, môžem sa priamo popýtať v hoteli ...

Dáška ,super nápad! Avena je hneď vedľa penziónu Horec ,ale sú tam k dispozícii i rôzne druhy procedúr.

Podľa rozhovoru je to aj cenovo veľmi prijateľné, tak si myslím, že by nebolo od veci, keby si priamo na mieste zistila možnosti víkendového pobytu pre cca 40-50 ľudí, či by to kapacitne stíhali. Poprípade , aký voľný termín by nám ponúkali....

Prajem Ti príjemný a zaslúžený oddych, dúfam , že po tvojom návrate získame nové info, na základe ktorého by sme zistili predbežný záujem....čo dúfam bude! ;):)
AdaG
08.04.10,07:05
Presne tak. Čím skôr sa dohodneme na vhodnom termíne 6SSP tým jednoduchšie bude jednanie so zodpovednou osobou v tomto hotely: http://web.stonline.sk/hoteldrotar/.
Som za tento hotel,
spoznáme iné miesto a hlavne je tam altánok na nočné posedenia (aj pri muzike). A hlavne, otvorte novú tému, prosím, aby si to všimlo čo najviac ľudí!
Denda
08.04.10,08:03
Ta teraz ako...
Dáme anketu za miesto, hotel a potom termín?
Daggmar
08.04.10,08:54
Úplne prvý bod by malo byť určenie osoby, ktorá by to zorganizovala a tá nech rozhodne ... podľa väčšiny
Denda
08.04.10,08:58
Zhostím sa zorganizovania stretnutia, ale len na mieste, ktoré som priložila v linku a okolí.
Lenka1979
08.04.10,09:01
V prvom rade by som navrhovala-ak môžem - otvorte novú tému. :)
hnedoočka
08.04.10,09:55
Zhostím sa zorganizovania stretnutia, ale len na mieste, ktoré som priložila v linku a okolí.

Denda, tešíme sa, že už máme organizátorku 6.superstretka!

myslím si, že niet čo uvažovať, miesto stretnutia je tým pádom jasné, skús ujasniť termín a nahodiť novú tému, aby to ostatných neplietlo.

Dúfam, že termín vyjde ešte do letných prázdnin!;)

Potom sa pod novú tému začnú prihlasovať prípadní záujemcovia!
Jozef Mihál
08.04.10,10:17
Hotel Drotár je v pohode, len nemotorizovaní to budú mať ťažšie s dopravou, ale pri troche ochoty sa to určite dá vyriešiť spoločným odvozom.

Denisa by teda mala založiť novú tému a v nej urobiť anketu na termín. V ankete by určite mali byť zo dva termíny pred letom a najmenej jeden po lete - napríklad 28-30.5. a 4-6.6, a ďalej september, napr. 10-12.9.
hnedoočka
08.04.10,10:28
Hotel Drotár je v pohode, len nemotorizovaní to budú mať ťažšie s dopravou, ale pri troche ochoty sa to určite dá vyriešiť spoločným odvozom.

Denisa by teda mala založiť novú tému a v nej urobiť anketu na termín. V ankete by určite mali byť zo dva termíny pred letom a najmenej jeden po lete - napríklad 28-30.5. a 4-6.6, a ďalej september, napr. 10-12.9.

Jozef, ďakujeme za podporu a tvoj čas. :) Ochota s dopravou predpokladám bude!

Ja osobne som za tieto termíny, ale najlepšie by bolo dať I.diel superstretka v terajšom období a pre veľkú úspešnosť zopakovať v septembri! :D
Denda
12.04.10,05:59
Otvorená nová téma s anketou na stretnutie: http://www.porada.sk/t137864-superstretko-2010-anketa.html