Marci26
10.08.09,13:31
Má nárok zamestnanec pri skončení na dohodu o skončení PP § 60, keď u nás pracoval 12 rokov? A ako je to s potrebnými dokumentami pri skončení PP. Na čo nemám zabudnúť, čo mu dať podpísať a odovzdať?
Stačí, ak mu dám 1x podpísanú dohodu, zápočtový list?
Odhlásim ho z poisťovní, dám podpísať vyhlásenie k zdaneniu príjmov, evidenčný list dôchodkového poistenia? Nechcem na nič zabudnúť...!
ivka70
10.08.09,11:33
Ma to odstupne dohodnute priamo v dohode?
Ak ano, ma nan narok.

Standardne pri dohode narok na odstupne ale nie je.
A nema to nic spolocne s odpracovanymi rokmi.
veronikasad
10.08.09,11:35
Má nárok zamestnanec pri skončení na dohodu o skončení PP § 60, keď u nás pracoval 12 rokov? A ako je to s potrebnými dokumentami pri skončení PP. Na čo nemám zabudnúť, čo mu dať podpísať a odovzdať?
Stačí, ak mu dám 1x podpísanú dohodu, zápočtový list?
Odhlásim ho z poisťovní, dám podpísať vyhlásenie k zdaneniu príjmov, evidenčný list dôchodkového poistenia? Nechcem na nič zabudnúť...!
Kto dával podnet na skončenie pracovného pomeru dohodou a z akého dôvodu ?
Marci26
11.08.09,03:52
Dohodli sa ústne, teda potom aj písomne zamestnanec aj zamestnávateľ, nakoľko zamestnanec hrubo porušil zmluvu a stratil vodičské oprávnenie. No nakoľko je zamestnávateľ loajálny, dohodol sa s ním na ukončení podľa § 60 a zamestnanec súhlasil.
Stina
11.08.09,03:58
Toto nie je titul na vyplatenie odstupného.
Na odstupné vzniká nárok pri ukončení PP z dôvodov uvedených v § 63 ods.1 písmená a,b,c.
Marci26
11.08.09,09:42
Ďakujem, len som si chcela byť istá, aby som neurobila chybu!
Riočka
23.08.09,10:36
Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či musím vyplatiť odstupné zamestnancovi, s krorým chcem skončiť PP DOHODOU podľa par. 60 z organizačných dôvodov.

Môže mi niekto poslať vzor takejto DOHODY?

Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Llívia
23.08.09,14:18
Zamestnanec má v tomto prípade nárok na odstupné podľa Zákonníka práce:
"§ 76 Odstupné a odchodné
(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku."