kralikstano
10.08.09,12:49
dobry den,
pre tyzdnom som si kupil originalnu verziu Winodws Visty OEM, nainstaloval si ju na svoju zostavu a ostal v soku!
po stiahnuti vsetkych updatov a registracii mi Windows nepretrzite seka... pri prehliadani internetu, pustani hudby, kopirovani... problem vidim hlavne v tom, ze som zvyknuty popri praci na PC pocuvat hudbu a teraz je to o nervy, lebo mi vkuse zvuk trha (aj ked si len citam nieco na internete, ale pisem prave tento odkaz)...
moj skromny odhad je, ze to hardwareovym vybavenim nebude, lebo podla windowsackeho hodnotenia vykonu pocitaca mam skore 5,3

procesor: Intel core 2 duo E8200 2x 2,66GHz
pamat RAM: 2GB
grafika: NVidia GeForce 8600GT

prosím pomozte mi
dakujem :)
Flinstone
10.08.09,11:33
Môže byť, že niekde po potulkach netom sa usadila v pc aj nejaká neželaná aplikácia (virus, botnet, malware...)
Asi by stálo za úvahu prezrieť pc. Tiež sa dá pozrieť v správcovi úloh bežiace procesy, kde zobrazuje aký výkon cpu ktorý proces odoberá. Ten ktorý požiera najviac skúste vypnúť, ak systém nepadne a výkon procesora poklesne na nejakých 4-10% a bude sa dať s ním normálne pracovať, len zistiť čo to bolo a odstrániť z pc.
Tiež môžte vyskúšať nejaké linux live cd, ak systém beží stabilne tak je hardware v poriadku.
kralikstano
10.08.09,13:41
dakujem za radu, vsetky napady odskusam a potom sa ozvem ci pomohlo ;)