siwimi
10.08.09,14:39
Dobry den, mate niekto skusenosti s plastovymi oknami od tejto firmy?
mc8420
12.08.09,05:48
nepoznám ale určite by som stavil na kvalitu profilov napr. Rehau, Trocal, kvalitné kovanie napr. Maco, Roto a tiež min.2sklo 1,0 , najlepšie je staviť na firmu čo má dlhšiu pôsobnosť a viacero montáži, kukni si aj referencie.
Určite by som nebral nič od fy. KODA System, všade píšu samé klamstvá že pôsobia niekoľko rokov ale pravdou je že až od 2009, cetifikáty majú len tie čo si vyrobilli na pc ...........dlhy všade kde sa dá
vulxy
12.08.09,09:01
ja mam dobre skusenosti s firmou slovaktual,menily mi 4 okna ,nie su najlacnejsi ale som spokojny,zastupeni maju dost len sa treba informovat
starýbuk
20.06.13,09:49
neviem o plast-rol! Ale určite viem o Rol-plast! A práve Rol-plast rozhadzoval letáčiky s ponukami na okná do schránok po dedinách (v Stropkovskom, Svidníckom okrese, ešte minulý rok v jeseni, niekedy v okt.2012 a tiež tento rok opäť!) vtedy som s manželkou plánoval meniť okná, ale ako málo solventní sme pozerali len na cenu. Tak sme zavolali na jedno z čísel na letáku, a požiadali ak budú mať cestu, nech sa zastavia a urobia rozpočet koľko by to stálo. Asi o tri dni
prišli dvaja mladí košičania, pomerali jedno okno, a urobili výpočet že sa nám zakrútila hlava.(810eur) Kedže sme odmietli takúto cenu, chlapci zvýšili úsile presvedčovania aj so zvýšeným hlasom a patričnou aroganciou, že to sú špičkové profily, netmavnú, vysoká záruka, atď, atď, až sme sa s manželkou obávali že nakoniec vytiahnú zbrane, a donútia nás podpísať nejakú zmluvu! Hovorím, bolo ťažké povedať slová, ako - ďakujeme za Váš čas, ale neberieme - nakoniec sme ich z domu nejako vypoklonkovali, ale odteraz už nikdy viac podomový predaj!!!
Nakoniec sme objednali okná v kamennom obchode fy DomBud Stropkov za 490eur. "Iba vlastná kože povie človeku, čo ucíti..."
erik555
20.06.13,09:59
Ake okna? Aky je tam profil? Atd. Ta cena 490€ nic nehovori...