belo72
10.08.09,15:41
Kupil som bytovku / 4 * 3 izby /a zrekonstruoval na byvanie. Momentalne su tam podnajomnici. Nenapada niekoho lepsie vyuzitie aj za cenu mensich staveb. zmien? Stavba 13 km od mesta - dedina.
rickman
10.08.09,14:52
Pokial tam mas ludi, ktori ti platia, tak do toho nebabraj :). Az prestanu platit, potom bude aktualne, co s nou.
belo72
10.08.09,15:00
Potom bude neskoro:)
rickman
10.08.09,16:41
Potom bude situacia ina a napad, ktory vymyslis dnes uz nemusi fungovat..
belo72
11.08.09,10:39
Potrebujem nieco co by lepsie vynasalo.
belo72
13.08.09,07:41
Vdaka za nespocetne mnozstvo napadov:)
Filip Glasa
13.08.09,09:30
Vdaka za nespocetne mnozstvo napadov:)

tak najprv rozmýšľaj čo s tým chceš vôbec robiť a až potom kupuj. O tom koľko ten nájom vynesie si asi pred kúpou vedel.

Môžeš to prestavať na kancelárie a dole obchody, ale ťažko z toho vytrieskaš viac ako z bytov.
headlong23
13.08.09,09:55
tak 13 km od mesta sa kancelarie budu ponukat tazsie,

ak je to vsak stredna alebo vacsia dedina, mohlo by byt ok skusit tam dotiahnut nejakeho lekara (pokial to nebude zubar tak zariadenie ambulancie nemusi byt narocne), prenajom by mohol byt zaujimavy, pripadne skusit tam urobit malu lekaren - pokial viem tak tie su malokedy stratove...

ak je okolie zaujimave, dala by sa uvazovat agroturistika a cast bytovky alebo celu ponukat ako penzionik...

skus napisat nieco viac o danej oblasti...
belo72
13.08.09,11:10
Nehnutelnosti je dobre kupovat aj bez "rozmyslania" :) Byty su celkom dobre prerobene kazdy ma samostatne kurenie rohove vane ... celkom slusne byvanie na dedinu. Ide o to ze dost to nicia a ked maju platit najom divne zazeraju ze co to chcem:)
Je to asi7 km od vodnej nadrzi ale turistika v dnesnej dobe a mam tam este jednu nehnutelnost sypku z ktorej by sa dal urobit super penzionik aj s restauraciou ale je tam dost velka investicia takze myslim si ze sa to zatial neoplati.
Don133
16.08.09,21:26
Podstatná je cena, za ktoru si to kupil a zrekonštruoval, ak ti to vynáša viac ako je urok v banke (dnes cca 1-3%), tak možeš byť spokojný:) s tými nájomníkmi to poznám.....poškodenie spravil Sa to alebo Samo :) .... a aj na Teba tak zazeraju??? Preto som dal platby na učet:)))) No a ked nabuduce kupiš "bez rozmyšlania" tak tam nedaj nove veci, radšej kúp nové pre seba a použité posuň, ked ich budeš musieť následne vyhodiť, nebude ťa to tak mrzieť...Inak nájdu sa aj slušní nájomníci, takže česť výnimkám
belo72
18.08.09,07:29
Zazeraju kazdy mesiac ze co chcem sak uz raz platili :) Nove som tam daval vsetko preto ze bytovku som zrekonstruoval kompletne / elektrika plyn voda strecha .../ a chcel som aby sa tam dobre byvalo. Rozmyslam s manzelku ze tam zriadime nieco pre deti nieco ako prfesional. rodina. Len este musim pozistovat co to vsetko obnasa a najst nejaku prijatelnu formu ak to bude vobec realne. Ked sa to ma nicit tak aspon si budem moct povedat ze su to este deti.