janka.mo
10.08.09,22:32
dobry vecer,
snazila som sa hladat na porade, ale nenasla som odpovede na moju otazku.
sme predajna, ktora predava mobilne telefony. ked k nam zakaznik pride ze mu nefunguje telefon, tak ho posielame do servisu. ak neuplynula doba na moznost reklamacie od jeho predaja. servis nam posle fa za servis mobilneho telefonu. ide vacsinou o sumu 16,60 s dph. ako to mam zauctovat v PU? mozem si to dat do nakladov, teda na 518? ako ostatne sluzby a uplatnit si aj dph? prosiiiim poradte, som zufala....
dakujem
KEJKA
11.08.09,04:56
sú to náklady a reklamácie - tzv. záručný servis. Áno, môžeš si to dať do nákladov.
Na tieto záručné opravy treba maž v PU vytvorenú rezervu - v čase tvorby nedaňovú.
janka.mo
11.08.09,22:14
sú to náklady a reklamácie - tzv. záručný servis. Áno, môžeš si to dať do nákladov.
Na tieto záručné opravy treba maž v PU vytvorenú rezervu - v čase tvorby nedaňovú.
dakujem za odpoved....
ale mam predsa este len jednu otazku..... tieto reklamacie sa nam zacali objavovat az tento rok....doteraz ich mame okolo 10. ale ja som minuly rok nevytvorila ziadnu rezervu pre tento pripad.... co mam teraz robit. doteraz som to davala na 518 ale asi to mam zle.... ako mam postupovat pri tvorbe tej rezervy. mozem ju vytvorit aj teraz? a aka bude predkontacia? prepacte, ze sa takto vypytujem, ale nestretla som sa s tym.... dakujem
KEJKA
12.08.09,19:33
ja by som dávala 548 -náklady a zaručné opravy.
Vysledovala náklady a k akému objemu výnosov - na konci roka potom vytvoríš rezervu pre nasledujuce obdobie.
Daňovo uznané náklady su až preukázané náklady, bez rezervy však skresľuju HV v účtovníctve. Vzťahuju sa totiž k tržbám, ktoré si pravdepodobne dosiahla v predošlom roku. Väčšinou sa reklamácia objaví až po určitom čase - záruku dávate zrejme na 2 roky, že?