harmonia plus
11.08.09,09:16
Dobry den,

nie je mi celkom jasne ako to bude s materskym prispevkom...

Na MD by som mala ist presne koncom decembra. (v praci to zatial este nevedia). No len momentalne pracujem na dobu urcitu a cez personalny lizing personalnej agentury. Zmluva mi konci tiez k 31.12.2009.

Dokazete mi priblizit ako to bude s materskym prispevkom, ci mi ho spol. bude platit alebo vobec? Neviem ci to nie je trosku komlikovana otazka, ale ak by si ste mi mohli poradit, budem velmi velmi vdacna.

L.
Tweety
11.08.09,07:19
Dobry den,

nie je mi celkom jasne ako to bude s materskym prispevkom...

Na MD by som mala ist presne koncom decembra. (v praci to zatial este nevedia). No len momentalne pracujem na dobu urcitu a cez personalny lizing personalnej agentury. Zmluva mi konci tiez k 31.12.2009.

Dokazete mi priblizit ako to bude s materskym prispevkom, ci mi ho spol. bude platit alebo vobec? Neviem ci to nie je trosku komlikovana otazka, ale ak by si ste mi mohli poradit, budem velmi velmi vdacna.

L.
Materské neprepláca zamestnávateľ, ale SP.
veronikasad
11.08.09,07:22
Dobry den,

nie je mi celkom jasne ako to bude s materskym prispevkom...

Na MD by som mala ist presne koncom decembra. (v praci to zatial este nevedia). No len momentalne pracujem na dobu urcitu a cez personalny lizing personalnej agentury. Zmluva mi konci tiez k 31.12.2009.

Dokazete mi priblizit ako to bude s materskym prispevkom, ci mi ho spol. bude platit alebo vobec? Neviem ci to nie je trosku komlikovana otazka, ale ak by si ste mi mohli poradit, budem velmi velmi vdacna.

L.
máš splnenú podmienku poistenia aspoň 270 dní v posledných 2 rokoch ?
harmonia plus
11.08.09,08:33
Odvolam sa rovno na socialnu poistovnu...je to komplikovane, bola som doma s prvym dietatom a od januara pracujem na skrateny prac. pomer...dakujem za nasmerovanie
brčko
11.08.09,14:17
Odvolam sa rovno na socialnu poistovnu...je to komplikovane, bola som doma s prvym dietatom a od januara pracujem na skrateny prac. pomer...dakujem za nasmerovanieffice:office" />

Uved presne odkedy začala tvoja TERAJšIA prac.zmluva. Ak bola predlžovaná, tak tá povodná. Ak máš vždy novú zmluvu, tak uved tú poslednú. Ak začala ešte v r.2008 alebo skôr, tak uved, čo si robila v r.2008 (čerpala RD, pracovala, čerpala riadnu dovolenku ...)