TACOSI
11.08.09,10:28
Zdravim.Mam notebook Asus F5SL a problem je v tom,ze mi nechce nacitat original DVD hry.Original DVD,ako su napriklad filmy,alebo napalene,,aj cdcka mi idu vsetky..
Jedna hra mi predcasom sla,ale teraz ju nedokaze nacitat.Vcera sa kupila ina nova hra,a tiez nejde nacitat.Dodavam,ze v stolnom PC tie hry idu.

Nestretol sa niekto z tymto problemom,popripade nevie niekto,v com by mohla byt chyba ?

Za rady vopred dik;)
Fero11
11.08.09,13:31
skus preinstalovat ovladac mechaniky
pistik71
11.08.09,15:36
Alebo reklamuj, moze byt ze tie hry su dvojvrstvove a nevie s tym pracovat. Alebo nevie nacitat ochranu proti kopirovaniu. Ale to sa mi nezda...
TACOSI
11.08.09,18:58
No hry su na 4.7GB disku,cize klasika,,,a ako som hore uviedol,jedna z nich este pred 3mi mesiacmi isla.. A riesit cez zaruku,,,no original tam bola Vista,ale uz od nova som tam dal Win XP ,cize by som to musel vratit spet,a na reklamacku aj tak nieje cas,kedze o 3 tyzdne sa vracia brat na Cyprus. :(
willma
11.08.09,20:03
podobné zažil priateľ, priprav sa na kúpu novej mechaniky.
Vlado.s
11.08.09,20:21
Zdravim.Mam notebook Asus F5SL a problem je v tom,ze mi nechce nacitat original DVD hry.Original DVD,ako su napriklad filmy,alebo napalene,,aj cdcka mi idu vsetky..
Jedna hra mi predcasom sla,ale teraz ju nedokaze nacitat.Vcera sa kupila ina nova hra,a tiez nejde nacitat.Dodavam,ze v stolnom PC tie hry idu.

Nestretol sa niekto z tymto problemom,popripade nevie niekto,v com by mohla byt chyba ?

Za rady vopred dik;)

Len žiadnu paniku. Aj mne sa to stalo na mojom Asus A6Km a problém bol v prachu na optike. Normálne vysuň mechaniku ako keď vkladáš CD a tam vedľa toho stredného kolečka máš také malé sklenené očko. Len to jemne pretri handričkou a OK. Práve ma napadlo, že mne vtedy nechcelo napalovať, nie čítať CD. Proces napaľovania normálne prebehol no overenie už nie a CD ostalo prázdne. No len čo som utrel optiku, všetko bolo OK. Tak skús.
TACOSI
12.08.09,07:51
Takze vyskusal som dat DVD do mechaniky a tak zapnut notebook,a ide to,ale ked ho znova vyberiem a vlozim naspet,tak zasa nejde,takze to vyzera na nieco,alebo nejaku aplikaciu,co to dvd blokuje...No virus nemam ziadny
marco2233
18.08.09,10:35
ja by som ju asi reklamoval.. najistejsie riesenie.. ovladacmi to nebude.. este mozes skusit prepalit firmware.. ale neviem ci ti v tom pripade nepada zaruka.. i ked .. ked pouzijes original firmware od vyrobcu mechaniky malo by to byt ok.... je mozne ze nepozna tieto media a firmware by mu pomohol.