katarinkamt
11.08.09,12:37
Ahojte, poradaci, prosim Vas, ma tu niekto skusenosti s objednavanim tovaru z Anglicka? Nasla som si na jednej stranke kocik pre babo, ktory je tam o 50% lacnejsi a chcela by som si ho objednat, len neviem, ci je to vobec mozne a bezpecne.
Chobot
11.08.09,10:49
Ahojte, poradaci, prosim Vas, ma tu niekto skusenosti s objednavanim tovaru z Anglicka? Nasla som si na jednej stranke kocik pre babo, ktory je tam o 50% lacnejsi a chcela by som si ho objednat, len neviem, ci je to vobec mozne a bezpecne.

Treba si preveriť kupujúceho. Ja som nedávno kúpil tiež kočík z Pixmanie z Francúzska (s dopravou stál 314 €, u nás stojí 399 €). Zaplatil som prevodom a do 5 pracovných dní som ho tu mal kuriérom.

Takže nakupovanie je možné, len treba vedieť, od koho kupuješ. Ja som to kúpil na e-bay, tam máš hodnotenie predajcov, takže vieš s kým máš do činenia.
Nokerla
11.08.09,13:33
a nevadi ti ze kocik bude z pravostranym riadením? :D
silviaz
11.08.09,14:33
a nevadi ti ze kocik bude z pravostranym riadením? :D

:D:D

ja rada nakupujem cez internet aj s cudziny je to lacnejsie a pohodlnejsie.
Ale treba aj pozerat na taku vec ako sa stala mne ja som si kupila cez internet posilovaci stroj.
A neuvedomila som si jednu vec SERVIS, pokazilo sa lozisko servis na slovensku neni teda jedna firma ho robi ale tak ze to posle do nemecka. Prisiel spat az o dva mesiace.
Este ze som za tie dva mesiace nepribrala lebo by som im to dala k nahrade mimotemy
Ale s kocikom to je asi ine.
jan baca
11.08.09,15:05
http://www.nakupy.co.uk/ mozno cez to by ste si mohli kupit kocik,,,
Chobot
11.08.09,17:15
:D:D

ja rada nakupujem cez internet aj s cudziny je to lacnejsie a pohodlnejsie.
Ale treba aj pozerat na taku vec ako sa stala mne ja som si kupila cez internet posilovaci stroj.
A neuvedomila som si jednu vec SERVIS, pokazilo sa lozisko servis na slovensku neni teda jedna firma ho robi ale tak ze to posle do nemecka. Prisiel spat az o dva mesiace.
Este ze som za tie dva mesiace nepribrala lebo by som im to dala k nahrade mimotemy
Ale s kocikom to je asi ine.

Záleží od toho, aká značka. Ja som kúpil Peg Perego a na ten je aj u nás servis, dá sa cez nich kúpiť akákoľvek náhradná súčiastka (dokupoval som už napr. na iný kočík nové kolieska a nové madlo).
katarinkamt
12.08.09,04:13
ja by som chcela Jane alebo Casualplay , kedze sa predavaju aj tu, snad je aj servis.......
Chobot
12.08.09,06:40
ja by som chcela Jane alebo Casualplay , kedze sa predavaju aj tu, snad je aj servis.......

Známi majú CAsualplay a zdá sa mi, že spomínali, že na SK nie je servis. Mali kočík pokazený a museli ho poslať do Čiech, kde je distribútor pre CZ, SK a HU.
Pishter Ltd
12.08.09,08:51
Ahojte, volam sa Stefan a pracujem pre Nakupy.co.uk. Zachytil som vas chat, v ktorom spominate nasu spolocnost ako mozneho dodavatela tovaru z Velkej Britanie pri nakupe kocika.
Najskor sa chcem podakovat za referenciu a zaroven potvrdit, ze sme naozaj schopni dorucit vas nakup do ktorehokolvek miesta na Slovensku alebo v Cechach. V pripade, ze mate problem s platbou v niektorom z britskych obchodov vasou kartou, mozte kludne pouzit nasu sluzbu asistovaneho nakupu alebo s nami vycestovat na vikendovy nakupny pobyt do Londyna (tato sluzba este nieje online ale funguje).
Prajem vam prijemne nakupovanie.
p.s. na Slovensku nas mozte kontaktovat na 0917457716
Stefan
katarinkamt
27.08.09,05:47
Ahoj Stefan, prosim Ta, ak by som Ti zadala typ kocika, mohol by si mi posat cenu prave toho, kotry by som chcela?
Pishter Ltd
29.08.09,20:52
ahoj Katka,
ano rad ti poslem cenu a prip. zrealizujem aj samotny nakup. Kocik je standardny tovar a klienti si ho spolu s odevami casto pozaduju zadovazit.
posli prosim link na kocik na nas email infozavinacnakupy.co.uk poslem cenu v UK. pozdravujem stefan
madein1974
24.09.09,20:22
Pista, nazdar, tu Knafo...