Dana7
11.08.09,13:31
Prosím o radu, viac skúsených s takýmto problémom. Podala som sťažnosť na IP ohľadom vydávania stravných lístkov pozadu, nie na odpracovaný deň vopred, ale až nasledujúci mesiac a zároveň na nevyplatené nadčasy / ako dôkaz som predložila výplatné pásky, a tachografické kotúče - so záznamom doby jazdy /. Šokovalo ma ako sa k problému postavil IP, a čo vlastne dotyčnému zamestnancovi odpovedal:
K stravným lístkom popíšem príklad: sťažnosť - SL za november dostal až po urgenciách v marci 2009.
Odpoveď z IP - SL v počte 9 ks na mesiac november podľa počtu odpracovaných dní v mesiaci október / mimochodom jasne vydokladovaná zrážka za tieto SL je už v októbrovej výplate / ste prevzal dňa 3. 11. 2009. Vaša sťažnosť je neopodstatnená. Ale na výplatnej páske za mesiac 11/2008 mám ďalšiu zrážku 18 ks SL. Odpoveď kedy prevzal tieto a za aký mesiac teda podľa IP boli už v odpovedi chýba.
Z výplatných pások vidno, že 9 sk vydaných v novemberi nebolo na november ale za október. Asi mesiac predtým mi IP poslal všeobecné stanovisko, v ktorom píše, že SL má zamestnanec dostať v deň nástupu do práce - teda vopred na odpracovný deň. V konrétnej žiadosti o preverenie už to neplatí. Alebo má každý inšpektor vlastný výklad zákona?

Druhý problém: Doba jazdy podľa kotúča a nie jedného napr. od 5.00 hod. ráno do 20.00 hod. večer, medzitým vykládky, nakládky. Jednoznačne podľa mňa keďže v zmluve je fond pracovného času 40 hod. týždenne sú tie hodiny navyše nadčasom. Žiadosť o preverenie preplatenia mzdy a príplatku za nadčasy a odsúhlasenie odpracovanej doby v dochádzke s dobou jazdy na kotúči. A tá odpoveď - proste k téme: Kotúče sme nepreverovali lebo sa nejedná o kontrolu v dopravnom podniku???? Nechápem, čotým chcú povedať, ako súvisia hodiny navyše s tým, že sa nejedná o dopravný podnik? Prosím na koho sa mám obrátiť, aby konečne neignorovali títo z našich daní platení úradníci jednoznačné dôkazy a nevyhýbali sa tak svojim povinnostiam, ako aj priamej odpovedi na priamu otázku. Sme už zúfalí. A vraj sú tu na ochranu ZAMESTNANCOV. Dobrý vtip.
To je len stručný výcuc všetkých problémov, ale tieto odpovede ma dorazili najviac.:mee:
Johanka
11.08.09,11:47
K organizácii pracovného času v doprave si pozri napr. toto
http://www.cesmad.sk/page.php?kat=63&page=show&id=1430
Dana7
11.08.09,11:52
K organizácii pracovného času v doprave si pozri napr. toto
http://www.cesmad.sk/page.php?kat=63&page=show&id=1430


Johanka, ďakujem veľmi pekne za link, chcem sa ešte opýtať ak mi vieš poradiť, či sa to vzťahuje aj na firmu, ktorej hlavným predmetom činnosti nie je doprava, ale je to veľkoobchod a ten zamestnanec mal kumulovanú funkciu vodič - skladník. Pričom jazdil nákladným autom. Vzťahujú sa aj na takúto firmu, resp. na vodiča v nie dopravnej spoločnosti rovnako v plnej miere tieto predpisy? VĎaka