majja
11.08.09,15:48
Prosím súrne !!
Sestre po dlhodobej PN došlo od SP,že jej priznávajú ID od 11.06.2009 (nad 70%) . Lekárka ukončila PN po doručení rozhodnutia 22.07.2009. Sestra sa chcela dohodnuť na výpovedi so zamestnávateľom, ale zamestnavateľ s istých dôvodov ju chce nechať aspoň 3 mesiace v práci (aj keby mala sedieť celú prac.dobu na lavičke v parku arealu firmy...). Je to z nejakých dôvodov dosť z právneho hladiska nezrozumitelných pre nás-nechce vraj prijať istú inú bývalú pracovníčku, preto potrebuje sestru použiť do stavu....(štátne zdravotnícke zaraidenie).Vraj mu má pomosť !!! Sestre teraz dali čerpať starú dovolenku z r.2008 . Končí jej teraz vo štvrtok.
Prosím poradte akým spôsobom postupovať, aby čo najskôr ukončila prac.pomer bez akýchkolvek dokladovaní a vypracovavania lekarských posudkov. Dohodou? A ked ju zamestnávateľ nepodpíše? Pracovala v danej inštitúcii 13 rokov a odchádza prvýkrat do ID. Na čo má ešte nárok ?? (ked je to možné lebo fungovala s hrubým platom cca 12 000.-skk. Každá koruna jej pomôže).
Nutricia
11.08.09,13:55
no má nárok na odchodné v sume priemerného mesačného zárobku.možno skúsit §69 odst.1písm.a) ak ju nemá kde preradit a lekársky posudok bude priaznivý
Xanti
11.08.09,17:21
Prosím súrne !!
Sestre po dlhodobej PN došlo od SP,že jej priznávajú ID od 11.06.2009 (nad 70%) . Lekárka ukončila PN po doručení rozhodnutia 22.07.2009. Sestra sa chcela dohodnuť na výpovedi so zamestnávateľom, ale zamestnavateľ s istých dôvodov ju chce nechať aspoň 3 mesiace v práci (aj keby mala sedieť celú prac.dobu na lavičke v parku arealu firmy...). Je to z nejakých dôvodov dosť z právneho hladiska nezrozumitelných pre nás-nechce vraj prijať istú inú bývalú pracovníčku, preto potrebuje sestru použiť do stavu....(štátne zdravotnícke zaraidenie).Vraj mu má pomosť !!! Sestre teraz dali čerpať starú dovolenku z r.2008 . Končí jej teraz vo štvrtok.
Prosím poradte akým spôsobom postupovať, aby čo najskôr ukončila prac.pomer bez akýchkolvek dokladovaní a vypracovavania lekarských posudkov. Dohodou? A ked ju zamestnávateľ nepodpíše? Pracovala v danej inštitúcii 13 rokov a odchádza prvýkrat do ID. Na čo má ešte nárok ?? (ked je to možné lebo fungovala s hrubým platom cca 12 000.-skk. Každá koruna jej pomôže). Ale ved tým, že sestra má plnú invaliditu predsa to neznamená, že nemôže byť zamestnaná, podla mna mala by prijať ponuku zamestnávateľa sedieť na lavičke tie tri mesiace a poberať za to plat ( a k platu invalidný dôchodok , to jej nebudú krátiť ). A potom odísť dohodou ak sa dohodne zo zamestnávateľom. Či vari má sestra inú prácu, že nechce ostať na svojom pracovisku. :eek:
majja
11.08.09,21:00
Ide o to,že sestra má stále vážne zdravotné problémy (po porážke, hroziaci invalidný vozík a vlastne jej k tomu opotrebovaniu prispela ťazká fyzická práca, kde stále čušala a makala), potrebuje si riešiť stále zdravotné ošetrenia, rehabilitácie. A z aj z psychického hľadiska už tam nechce ostať. Veď neskôr sa uvidí keby sa zlepšil zdravotný stav. Aj doktor jej doporučil, že keď chce ešte požiť nech radšej zabudne na prácu a stres. Má plný invalidný dôchodok, veľa odpracovaných rokov, takže dôchodok sa tamer bliži k čistej mzde (cca 300eur). Jej to stačí. A zamestnavateľ to potrebuje len účelovo. Takže jednoznačne chce odísť.
Xanti
11.08.09,21:03
Je to pochopiteľné,
ja chápem že by to bolo účelové kvôli zamestnávateľovi. Ale nemohol by jej na oplátku v rámci toho " posedávania na lavičke " v pracovnom čase čo jej sluboval zorganizovať rehabilitáciu v rámci toho pracovného času? Aby sa sestre ulavilo?
majja
16.08.09,21:16
Riaditel povedal, ze ked mu doruci potvrdenie od posudk.lekara,ze ma zníženú schopnosť v rozmedzí od 80% az 100%, tak jej vypoved dohodou podpise(vymysla alebo je na to nejaky predpis,?), ked nie tak potom pojde standardou vypovednou lehotou. Vobec je to mozne? Osobe,ktora ma priznaný plny inval.dochodok a ktora da vypoved zo zdravot.dovodov, bola rok na PN a on ju nuti zotrvat v prac.pomere? lekarka povedala,ze potvrdenia o schopnosti vykonavat nejaku cinnost sa vydava tym, ktorí chcú pracovať. Sestra dala vypoved a nemieni uz reagovat . Moze jej zamestnavatel niecim poskodit? Ma na to pravo? Zatial nikto o takom dacom nepocul.
veronikasad
16.08.09,21:50
Riaditel povedal, ze ked mu doruci potvrdenie od posudk.lekara,ze ma zníženú schopnosť v rozmedzí od 80% az 100%, tak jej vypoved dohodou podpise(vymysla alebo je na to nejaky predpis,?), ked nie tak potom pojde standardou vypovednou lehotou. Vobec je to mozne? Osobe,ktora ma priznaný plny inval.dochodok a ktora da vypoved zo zdravot.dovodov, bola rok na PN a on ju nuti zotrvat v prac.pomere? lekarka povedala,ze potvrdenia o schopnosti vykonavat nejaku cinnost sa vydava tym, ktorí chcú pracovať. Sestra dala vypoved a nemieni uz reagovat . Moze jej zamestnavatel niecim poskodit? Ma na to pravo? Zatial nikto o takom dacom nepocul.
Pozri § 69 Zákonníka práce

§ 69
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-1-2009-a.html#hore)

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,

To ale asi nie je prípad tvojej sestry, pretože zamestnávatel ju preradil - dokonca nemusí robiť nič ... Nech využije rehabilitácie v pracovnom čase . Dôvod, prečo s ňou zamestnávatel nechce skončiť PP si uviedla. Dohoda je súhlas obidvoch strán - zamestnanca aj zamestnávatela, Zamestnávateľ zatial nesúhlasí ...
majja
16.08.09,22:45
no, este bola ponuknuta jedna varianta. vzajomnou dohodou dohodu ku 31.08.2009, stym ze vyplati 2mesacne odchodne a 3mesacne odstupne. je to nejake podozrive.Zrazu nepotrebuje potvrdenia od lekarky? Keby to bolo tak,tak prijat tu dohodu, nech ju vytlaci a podpisat obojstranne? A dat si vystavit PN od 14.08.?? do konca meciaca?do ukoncenia prac.pomeru podla dohody? sestra nie je schopna vobec prist do prace. Alebo to vsetko nechat tak a pockat na odpoved na vypoved danu sestrou podla pargrafu 60? A pripravit si aj PN aby pre istotu nemala absenciu? Nepobabre si nieco na SP s dochodkom? Ved po roku mam byt opatovne prehodnotenie.
veronikasad
17.08.09,05:51
no, este bola ponuknuta jedna varianta. vzajomnou dohodou dohodu ku 31.08.2009, stym ze vyplati 2mesacne odchodne a 3mesacne odstupne. je to nejake podozrive.Zrazu nepotrebuje potvrdenia od lekarky? Keby to bolo tak,tak prijat tu dohodu, nech ju vytlaci a podpisat obojstranne? A dat si vystavit PN od 14.08.?? do konca meciaca?do ukoncenia prac.pomeru podla dohody? sestra nie je schopna vobec prist do prace. Alebo to vsetko nechat tak a pockat na odpoved na vypoved danu sestrou podla pargrafu 60? A pripravit si aj PN aby pre istotu nemala absenciu? Nepobabre si nieco na SP s dochodkom? Ved po roku mam byt opatovne prehodnotenie.
Podľa akého § žiada sestra skončenie pracovného pomeru ?
Skončenie prac. pomeru dohodou v zmysle § 60 počas plynutia výpovednej doby je štandardný postup, ktorý ponúkol zamestnávatel. Ak sestra nie je schopná počas tejto doby pracovať, nech navštívi lekára, ktorý jej vystaví PN .
majja
17.08.09,06:37
"Týmto si Vám dovoľujem navrhnúť uzatvorenie dohody o skončení pracovného pomeru, podľa ustanovenia § 60 Zákonníka práce, nakoľko mi bol pridelený plný invalidný dôchodok, pričom pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %."
žiadala k 14.08.2009 a odpoved ziadala do 7 dni. Asi pre každý prípad treba ísť pre PN.
veronikasad
17.08.09,06:42
"Týmto si Vám dovoľujem navrhnúť uzatvorenie dohody o skončení pracovného pomeru, podľa ustanovenia § 60 Zákonníka práce, nakoľko mi bol pridelený plný invalidný dôchodok, pričom pokles schopnostivykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %."
žiadala k 14.08.2009 a odpoved ziadala do 7 dni. Asi pre každý prípad treba ísť pre PN.
Dohoda je súhlas obidvoch strán - zamestnanca aj zamestnávatela. Ak zamestnávatel so skončením PP k 14.8. nesúhlasí, PP trvá. Zamestnávatel ju preradil, teda ZP neporušuje. Ak nemôže chodiť do práce, musí priniesť PN-ku. Ale najskôr treba podpísať dohodu k 31.8., lebo sa môže stať, že zamestnávateľ ani s týmto dátumom nebude súhlasiť.
majja
17.08.09,10:49
Najnovšia verzia : Dať novú výpoveď takisto podľa paragrafu 60 (dohodou), ale napísať,že bez uvedenia dôvodu.Ku 14.08. Vtedy budu suhlasit a dostane odchodne lebo uz im dolozila rozhodnutie SP o priznani ID. Ale keby uviedla,že zo zdravotných dovodov a priznania ID, tak by potom museli poziadat svoju zmluvnu zdravotnu sluzbu o vypracovanie lekarskeho posudku.Lebo nemame lekar.posudok. A potom by dostala aj odstupne. Tak som povedala,ze urobime variantu ,tak ze dostane len odchodne(maju vraj 3mesacne). Nie je v tej dohode este nejaky zadrhel?? Inac ,ze to konzultovali s inspektoratom prace.
Monika z MT
18.08.09,11:34
Ahoj majja, zdá sa mi nejako veľa variánt, ktoré navrhol zamestnávateľ Tvojej sestre, ale dúfam, že to už konečne bude O.K.. Nikde neuvádzaš, koľko ľudí pracuje u sestrinho zamestnávateľa a možno práve pre to ju tam chcel mať. Zákonník práce hovorí o zamestnávaní invalidných občanov - Tvoja sestra viac ako 70% pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť = 3 invalidný občania s poklesom o viac ako 40%. Takže radšej zaplatí jej samej, ako 3 ďalším, resp. obdobné riešenia. /záleží to od počtu zamestnancov a či takýchto občanov eviduje príslušný úrad práce/.
niko.presov
11.11.09,21:36
Poprosim o radu. Ake povinnosti, platby do SP a pod. cakaju na invalida, ktoremu bolo priznanych nad 70%? Ma nejake povinnosti a co ked predtym bol registr.ako CID na uP? vyradia ho? Musi zhanat peciatky a hladat si pracu?
Ak by invalid nad 70% chcel pracovat v chranenom pracovisku,ako zivnostnik ma za seba platit nejake odvody?
niko.presov
12.11.09,09:34
posuvam, ak mozte poradte..
Xanti
12.11.09,09:42
Poprosim o radu. Ake povinnosti, platby do SP a pod. cakaju na invalida, ktoremu bolo priznanych nad 70%? podľa okolností
Ma nejake povinnosti a co ked predtym bol registr.ako CID na uP? Treba UP predložiť rozhodnutie o priznaní zps nad 70%
vyradia ho? Musi zhanat peciatky a hladat si pracu? občan poberajúci ID nemusí byť v evidencii UP, štát za takého občana platí odvody do ZP stále.
Pri plnom ID dochádza k vyradeniu občana z UP. Nemá nárok na podporu od štátu pri samozamestnaní.
Ak by invalid nad 70% chcel pracovat v chranenom pracovisku,ako zivnostnik ma za seba platit nejake odvody? áno do ZP v polovičnej výške, a po prekročení hranice aj do SP
odpovede v texte.
niko.presov
12.11.09,09:51
"Pri plnom ID dochádza k vyradeniu občana z UP. Nemá nárok na podporu od štátu pri samozamestnaní."

Tak toto mi na UP nepovedali, navrhli mi to sami, ze si mpzem zriadit CHP na seba, aj ked mam 70% a viac.
Xanti
12.11.09,10:08
"Pri plnom ID dochádza k vyradeniu občana z UP. Nemá nárok na podporu od štátu pri samozamestnaní."

Tak toto mi na UP nepovedali, navrhli mi to sami, ze si mpzem zriadit CHP na seba, aj ked mam 70% a viac.
Ja to pri UP vzdávam, očividne má každé mesto svoje pravidlá podľa ktorých sa riadi.
Známemu zakázali sa zaevidovať a je poberateľom ID nad 70% . Tiež si chcel zriadiť CHD.
Ak ti povedali, že môžeš tak to urob.
Pri ČID sa to dá, to viem 100%. Pri PID sa to u nás nedá podľa nášho UP.
Jara
12.11.09,11:38
Mám evidovaných invalidných občanov nad 70%. Pracovali v CHD, táto bola zrušená a momentálne sú evidovaní na ÚP a to preto, lebo od januára ich zase chceme zobrať do novej CHD. Tak nám to poradili na ÚP, že ak chceme robiť inú činnosť v CHD, tak musíme najprv zrušiť starú a tak máme evidovaných 10 ľudí nad 70%. Neberú podporu v nezamestnanosti, ale raz za mesiac sa chodia hlásiť. Na ÚP nám bolo povedané, že ak chceme brať potom dotáciu tak musia byť evidovaní...
niko.presov
12.11.09,17:00
Ja to pri UP vzdávam, očividne má každé mesto svoje pravidlá podľa ktorých sa riadi.
Známemu zakázali sa zaevidovať a je poberateľom ID nad 70% . Tiež si chcel zriadiť CHD.
Ak ti povedali, že môžeš tak to urob.
Pri ČID sa to dá, to viem 100%. Pri PID sa to u nás nedá podľa nášho UP.
Xanti, ty nepracujes na UP?? Tak to potom vysvetluje tvoju informaciu. Ved v CHP pracuju aj vozickari a pod. A ti maju vsetci nad 70%. Mne islo skor o to, ci nie je prblem pri zriadeni CHP na svoju osobu ked mam 70%, ak zamestna iny zivnostnik, je to v poho...musim to asi nastupovat na stranke UPSVaR, skoda, ze tu nema nikto 100% info o tom.
Xanti
12.11.09,17:08
Xanti, ty nepracujes na UP?? Tak to potom vysvetluje tvoju informaciu. Ved v CHP pracuju aj vozickari a pod. A ti maju vsetci nad 70%. Mne islo skor o to, ci nie je prblem pri zriadeni CHP na svoju osobu ked mam 70%, ak zamestna iny zivnostnik, je to v poho...musim to asi nastupovat na stranke UPSVaR, skoda, ze tu nema nikto 100% info o tom.
Nie nepracujem, ved ked Ti povedali, že môžeš tak môžeš. Ja sa nebudem hádať ani ťa presviedčať o niečom inom. :D

A čo sa týka odvodov, tak do ZP platíš od začiatku podnikania vo výške vraj 1/2 normálnych odvodov. ( píšem vraj , lebo ja som platila odvody do ZP vo výške 1/4 z normálnych odvodov a aj to mi po RZZP vracali :D:D:D )
A do SP prvý rok neplatíš, až potom po prvom daňovom priznaní sa ukáže či sa staneš povinným platcom odvodov alebo nie. Niekedy boli tie odvody do SP menšie, teraz nie sú.
niko.presov
19.01.10,14:27
dakujem.