_tanika_
11.08.09,16:06
Ahojte,
chcela by som poradit ako postupovat... V byte mam jednu zarubnu (staru - kovovu), kde povodny majitelia "odrezali" panty.
Potrebovala by som tam zavesit klasicke dvere.
Kedze nechcem navarit panty nanovo (strasny neporiadok), rozmyslala som nad nejakymi srobovacimi pantamy. No ked som sa to informovala v predajnach, nevedeli o com hovorim. (pricom vchodove dreve mam tak robene i ked asi tam je iny system)
Taktiez som rozmyslala na oblozenim zarubne drevom, ale neprislo mi to ako vhodne riesenie.
Vedeli by ste mi poradit, ako by ste vy postupovali, resp. co by bolo vhodnejsie?
DAKUJEM:o
legolas
11.08.09,17:36
...ja osobne nevidím problém kúpiť nové pánty a dať ich privariť. Je to robota na 1/2 hodiny aj s prípravou, neviem prečo rozprávaš o strašnom neporiadku. Myslím, že je to najideálnejšie riešenie:)
220870
11.08.09,17:49
Nie je jasné aké zárubne máte.Je viacero druhov zárubní na niektorých boli pôvodne šróbovacie pánty.
ciners
11.08.09,18:02
...ja osobne nevidím problém kúpiť nové pánty a dať ich privariť. Je to robota na 1/2 hodiny aj s prípravou, neviem prečo rozprávaš o strašnom neporiadku. Myslím, že je to najideálnejšie riešenie:)

suhlasim s tebou, ked panty navrtaju,bude vacsi bordel ako zo zvarania