luckkka
12.08.09,10:19
Dobrý deň, mam taky problem, a neviem si stym poradit, som zaciatocnik v podvojnom uctovnictve..
Zaujimal by ma postup pri prispevku pre zamestnanca na stravu..

Mam jednu s.r.o. a majitelka ma troch zamestnancov, nedaleko je restauracia, kde sa chodia stravovat vsetci traja.. ona im dava peniaze, urcitu ciastku, teda to co ma povinne prispievat a oni si za to kupuju stravu, donesu blocek v tej hodnote a ten sa zaklada do uctovnictva, chcela by som vediet ako sa toto vsetko zuctuje v uctovnictve. a co s dph? a sf? alebo navrhnut nech zmeni cely system?

prosim vas poradte niekto

dakujem
Tweety
12.08.09,08:26
Dobrý deň, mam taky problem, a neviem si stym poradit, som zaciatocnik v podvojnom uctovnictve..
Zaujimal by ma postup pri prispevku pre zamestnanca na stravu..

Mam jednu s.r.o. a majitelka ma troch zamestnancov, nedaleko je restauracia, kde sa chodia stravovat vsetci traja.. ona im dava peniaze, urcitu ciastku, teda to co ma povinne prispievat a oni si za to kupuju stravu, donesu blocek v tej hodnote a ten sa zaklada do uctovnictva, chcela by som vediet ako sa toto vsetko zuctuje v uctovnictve. a co s dph? a sf? alebo navrhnut nech zmeni cely system?

prosim vas poradte niekto

dakujem
Áno, navrhnúť zmeniť systém.
luckkka
12.08.09,08:33
ale prvy a druhy kvartal je uz rieseny takto, cize zauctovat to musim.. a podavaju sa dodatocne, takze teoreticky sa to moze nejak upravit, ale potrebujem radu..
veronikasad
12.08.09,08:35
ale prvy a druhy kvartal je uz rieseny takto, cize zauctovat to musim.. a podavaju sa dodatocne, takze teoreticky sa to moze nejak upravit, ale potrebujem radu..
1. uzatvoriť zmluvu s reštauráciou, ktorá obedy bude faktprovať firme, alebo

2. zakúpiť zamestnancom stravovacie poukážky v min. hodnote 2,70€, z čoho im 55 % preplatí zamestnávateľ
luckkka
12.08.09,08:44
ale aky? a 1, 2 Q musim urobit dodatocne, pretoze dph bolo podane s nulou, a zauctovat to musim tiez ale neviem ako..
luckkka
12.08.09,08:47
a mozem uzatvorit zmluvu aj pocas roka? napriklad ze sa dohodnem ze od augusta sa bude fakturovat.. ale tieto blocky za menu musim zauctovat, maju hodnotu od 1,8 do 2 eur cize z toho si vypocitam 55 % a ten rozdiel? a na blocku je aj dph co snou?
veronikasad
12.08.09,08:48
a mozem uzatvorit zmluvu aj pocas roka? napriklad ze sa dohodnem ze od augusta sa bude fakturovat.. ale tieto blocky za menu musim zauctovat, maju hodnotu od 1,8 do 2 eur cize z toho si vypocitam 55 % a ten rozdiel? a na blocku je aj dph co snou?
už si zamestnancom vyplatila stravné za tieto bločky ?
Xanti
12.08.09,08:49
a mozem uzatvorit zmluvu aj pocas roka? napriklad ze sa dohodnem ze od augusta sa bude fakturovat.. ale tieto blocky za menu musim zauctovat, maju hodnotu od 1,8 do 2 eur cize z toho si vypocitam 55 % a ten rozdiel? a na blocku je aj dph co snou? Nemôžeš si s toho vypočítať 55% , lebo minimálny zákonný nárok je zo sumy 2,70€ a z toho je 55% suma 1,485 € čo mal prispieť zamestnávateľ.
Gabi03
12.08.09,08:50
ale aky? a 1, 2 Q musim urobit dodatocne, pretoze dph bolo podane s nulou, a zauctovat to musim tiez ale neviem ako..
Nárok na odpočet DPH tam určite nie je. Ja by som tie bloky zaúčtovala interným dokladom s prepočítanou riadnou stravou (vrátane SF), a zvyšok vyplatila v hotovosti ZCom.


a mozem uzatvorit zmluvu aj pocas roka? napriklad ze sa dohodnem ze od augusta sa bude fakturovat.. ale tieto blocky za menu musim zauctovat, maju hodnotu od 1,8 do 2 eur cize z toho si vypocitam 55 % a ten rozdiel? a na blocku je aj dph co snou?

Najideálnejšie a pre každého najjednoduchšie by to bolo so zakúpením tzv. gastrolístkov v hodnote min. 2,70 €. Za doplatok nech si objednajú pitie alebo dezert. :rolleyes: :)
luckkka
12.08.09,08:51
ano tie blocky su uz preplatene..
Gabi03
12.08.09,08:51
Nemôžeš si s toho vypočítať 55% , lebo minimálny zákonný nárok je zo sumy 2,70€ a z toho je 55% suma 1,485 € čo mal prispieť zamestnávateľ.

Minimálny zákonný nárok podľa dane z príjmu je 55% z hodnoty stravného, čiže aj z tých 1,80,prípadne 2 €. ;)
veronikasad
12.08.09,08:53
Minimálny zákonný nárok podľa dane z príjmu je 55% z hodnoty stravného, čiže aj z tých 1,80,prípadne 2 €. ;)
súhlasím, pretože ide o stravné v preukázatelnej výške. 55% z 2,70€ platí pri stravovacích poukážkach.
luckkka
12.08.09,08:56
cize dph neuplatnujem vobec, teda blocek zauctujem id dokladom v takej hodnote akej je alebo to mam rozpocitat, a sf tvorim v akej hodnote?
Xanti
12.08.09,08:56
súhlasím, pretože ide o stravné v preukázatelnej výške. 55% z 2,70€ platí pri stravovacích poukážkach.
Minimálny zákonný nárok podľa dane z príjmu je 55% z hodnoty stravného, čiže aj z tých 1,80,prípadne 2 €.

Tak pardon ospravedlnujem sa.... zle som to pochopila. Dakujem za vysvetlenie.
luckkka
12.08.09,08:58
takze ja si vypocitam 55% z akej sumy? takej aka je zadana na kazdom blocku a rozdiel preuctujem kam?
Paula
12.08.09,09:04
Tak ja by som všetko, čo bolo doteraz zle ,zaúčtovala ako pohľadávku voči "vedeniu", resp. tomu, kto o nesprávnom postupe rozhodoval. Neviem si predstaviť, ako inak to upratať.
Gabi03
12.08.09,09:06
takze ja si vypocitam 55% z akej sumy? takej aka je zadana na kazdom blocku a rozdiel preuctujem kam?

Zákon povoľuje v rozmedzí 55% od reálnej sumy stravy až po 55% diét pri prac. ceste.... čo je momentálne 55% z 3,60, t.j. 1,98 :)

Ja by som tie bloky účtovala nasledovne
hodnota 2,- /211
ZĽ 1,10-1,98 527/
SF napr. 0,40 -0,02 472/
ZC 0,50 - 0 335/

a následne pomer ZCov by som strhla z platu alebo následným príjmový pokl.dokladom prijala do pokladne.
luckkka
12.08.09,09:07
to je ten problem ze tento rok to nieje este vobec uctovane, ale tie blocky uz existuju, su preplatene zamestnancom, lenze su v hodnote do 2 eur.. a neviem co stym, aky postup zvolit, ako to rozuctovat alebo popripade to nejak upravit..
od augusta ich poziadam aby to riesili formou fa..
ale co tento pol rok?
luckkka
12.08.09,09:11
ok , super, uz som to pochopila ale este jedna vec, tych blockov mam strasne vela, za tri mesiace a kazdy den su tri.. mozem si urobit suhrnny doklad a zauctovat to jednou sumou? alebo musim kazdy blocek zvlast rozuctovat?
Gabi03
12.08.09,09:13
ok , super, uz som to pochopila ale este jedna vec, tych blockov mam strasne vela, za tri mesiace a kazdy den su tri.. mozem si urobit suhrnny doklad a zauctovat to jednou sumou? alebo musim kazdy blocek zvlast rozuctovat?

Určite môžeš aj súhrnne, napr za mesiac, ale pomer ZCov za každého ZCa zvlášť (najlepšie :rolleyes:).
luckkka
12.08.09,09:16
aha jasne cize ked su traja urobim pomer blockov, malo by to sediet tri blocky na kazdy den a tak to rozpocitam a ten rozdiel co ostane ze platil zam-nec urobim cez pokladnu ako vklad..
moze to byt tak?
Gabi03
12.08.09,09:18
aha jasne cize ked su traja urobim pomer blockov, malo by to sediet tri blocky na kazdy den a tak to rozpocitam a ten rozdiel co ostane ze platil zam-nec urobim cez pokladnu ako vklad..
moze to byt tak?

Môže to tak byť. :)
Ale môžeš to dať aj na jeden ID ako:
/211
527/
472/
335A/
335B/
335C/ :)
Načo si komplikovať život, veď je aj tak dosť komplikovaný. :D
luckkka
12.08.09,09:21
dakujem penke, prajem pekny den
emili21
06.11.09,08:16
Ahojte, čítam tu vaše príspevky a uvažujem, že miesto straveniek by sa dalo zamestnancom aj vyplácať v peniazoch do výplaty, len otázka je že potom mi musí každý priniesť doklad na danú čiastku, ktorú mu ja dám do výplaty ako stravné nejaký bloček z reštaurácie? ďakujem za odpoveď
Tweety
06.11.09,08:19
Ahojte, čítam tu vaše príspevky a uvažujem, že miesto straveniek by sa dalo zamestnancom aj vyplácať v peniazoch do výplaty, len otázka je že potom mi musí každý priniesť doklad na danú čiastku, ktorú mu ja dám do výplaty ako stravné nejaký bloček z reštaurácie? ďakujem za odpoveď
Nie, doklad nie je potrebný, ale poskytnutie finančného príspevku podlieha zdaneniu u zamestnanca. Toto môže poskytnúť zamestnáv. len vtedy ak nemá možnosť zabezpečiť stravovania.
§ 152ZP
(5) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v odseku 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa odseku 2, alebo ak zamestnanec na základe lekárskeho potvrdenia od špecializovaného lekára zo zdravotných dôvodov nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom.
emili21
27.11.09,09:55
takto to chcem riešiť v škole za prázdniny keď sa nevarilo pre tých, ktorí pracovali a vehementne sa toho dožadujú, ale majú na to právo tak prečo nie a pre pár dní sa mi neoplatí objednávať gasto lístky, tak im to chcem dať ako fin.príspevok na stravu a teda môžem v rozmedzí 1,485 až 1,98 plus zo sociálneho fondu a dať im to zdaniť? Ďakujem za odpovede
Tweety
27.11.09,10:13
takto to chcem riešiť v škole za prázdniny keď sa nevarilo pre tých, ktorí pracovali a vehementne sa toho dožadujú, ale majú na to právo tak prečo nie a pre pár dní sa mi neoplatí objednávať gasto lístky, tak im to chcem dať ako fin.príspevok na stravu a teda môžem v rozmedzí 1,485 až 1,98 plus zo sociálneho fondu a dať im to zdaniť? Ďakujem za odpovede
Áno, môžeš. Len nezabudni, že fin. príspevok podlieha zdaneniu.
emili21
29.11.09,17:09
Ďakujem Tweety za odpoveď, aj do tých súm som sa trafila? Min. 1,485 a max. 1,98 eur na deň, v ktorom pracovali viac ako 4 dni plus príspevok so SF a celú sumu zdaniť?
Tweety
29.11.09,18:26
Ďakujem Tweety za odpoveď, aj do tých súm som sa trafila? Min. 1,485 a max. 1,98 eur na deň, v ktorom pracovali viac ako 4 dni plus príspevok so SF a celú sumu zdaniť?
Áno, len tam máš malú chybičku, nie 4 dni, ale viac ako 4 hodiny.
emili21
30.11.09,07:29
ahoj Tweety, ďakujem za odpoveď, jasné, že 4 hod. Ďakujem, ďakujem.
veronikasad
30.11.09,07:48
Ďakujem Tweety za odpoveď, aj do tých súm som sa trafila? Min. 1,485 a max. 1,98 eur na deň, v ktorom pracovali viac ako 4 dni plus príspevok so SF a celú sumu zdaniť?
S min. príspevkom zamestnávatela v sume 1,485 € ( 55 % zo 75% z ceny stravného pri prac.ceste) nesúhlasím.

Pozri § 152 Zákonníka práce

3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 v sume najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do sumy 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.

(4) Pri zabezpečovaní stravovania zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, sa cenou jedla rozumie hodnota stravovacej poukážky. Hodnota stravovacej poukážky musí predstavovať najmenej 75 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu.

(5) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v odseku 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa odseku 2, alebo ak zamestnanec na základe lekárskeho potvrdenia od špecializovaného lekára zo zdravotných dôvodov nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom.
bsp1
30.11.09,07:51
Este zakonnik prace pripusta - pokial nie je mozne zabezpecit stravovanie zamestnancov, je mozne im vyplatit prispevok na stravu. Ale tento sa dodanuje. Najednoduchsie je uzatvorit zmluvu s nejakou spolocnostou na stravovacie poukazky (dolezite je, aby ich ta restauracia akceptovala. Nie vsetky restauracie maju zmluvy, j to na ich rozhodnuti). Pokial by toto nebola schodna cesta, tak (ako tu uz odznelo) uzatvorit zmluvu priamo s restauraciou (ale bude to potrebne dotiahnut - hodnota stravnej jednotky, prisvepok zo SF, sposob vykazovania a pod.)
Katarína Kolarčíková
09.12.09,15:56
Prosím Vás, keď majiteľ kupuje mrazenú stravu, ktorá je určená na predaj, ale aj pre zamestnancov, ako to účtovať? Asi by som v prvom rade mala presadiť, aby kupoval zvlášť pre zamestnancov a zvlášť na predaj, že? A ako to zaúčtovať v PÚ? Len do nákladov? A uplatniť DPH?
Ďakujem, veľmi by mi Vaše rady pomohli...
Katarína Kolarčíková
09.12.09,16:32
Prosím Vás, keď majiteľ kupuje mrazenú stravu, ktorá je určená na predaj, ale aj pre zamestnancov, ako to účtovať? Asi by som v prvom rade mala presadiť, aby kupoval zvlášť pre zamestnancov a zvlášť na predaj, že? A ako to zaúčtovať v PÚ? Len do nákladov? A uplatniť DPH?
Ďakujem, veľmi by mi Vaše rady pomohli...
...
Ester plus
09.12.09,17:13
A akým spôsobom účtujete nákup zásob?
Katarína Kolarčíková
10.12.09,08:33
A akým spôsobom účtujete nákup zásob?
To bolo na moju otázku? Prečo zásob? Ja by som potrebovala pomôcť ohľadom zaúčtovania stravy pre zamestnancov... :o
Katarína Kolarčíková
10.12.09,09:03
Prosím Vás, keď majiteľ kupuje mrazenú stravu, ktorá je určená na predaj, ale aj pre zamestnancov, ako to účtovať? Asi by som v prvom rade mala presadiť, aby kupoval zvlášť pre zamestnancov a zvlášť na predaj, že? A ako to zaúčtovať v PÚ? Len do nákladov? A uplatniť DPH?
Ďakujem, veľmi by mi Vaše rady pomohli...

Prosím, mohol by mi niekto poradiť, ako zaúčtovať túto faktúru na mrazenú stravu pre zamestnancov?
Ester plus
10.12.09,09:04
Píšeš že nakupujete mrazenú stravu a pri nákupe nerozlišujete či je to na predaj alebo pre zamestnancov, z toho usudzujem že to máte zaúčtované v zásobách a to buď na 132 alebo 504.
Katarína Kolarčíková
10.12.09,09:08
Píšeš že nakupujete mrazenú stravu a pri nákupe nerozlišujete či je to na predaj alebo pre zamestnancov, z toho usudzujem že to máte zaúčtované v zásobách a to buď na 132 alebo 504.
Samozrejme, že rozúčtujem, čo pôjde na predaj, to je v poriadku. Spomínala som to len preto, že by asi bolo vhodnejšie, keby to chodí na zvlášť faktúrach, ale to bolo len okrajovo... Potrebovala by som prosím poradiť, ako zaúčtovať, čo ide zamestnancom... Ďakujem pekne.
Katarína Kolarčíková
10.12.09,09:42
Prosím Vás, keď majiteľ kupuje mrazenú stravu, ktorá je určená na predaj, ale aj pre zamestnancov, ako to účtovať? Asi by som v prvom rade mala presadiť, aby kupoval zvlášť pre zamestnancov a zvlášť na predaj, že? A ako to zaúčtovať v PÚ? Len do nákladov? A uplatniť DPH?
Ďakujem, veľmi by mi Vaše rady pomohli...
Takže myslím, že priamo fa rozúčtujem:
527/321 55% (prísp. zamestnávateľa)
472/321 5% (prísp. zo SF)
335/321 (pohľ. voči zam.)
343/321 (DPH z fa)
V jednom príspevku som sa dočítala, že DPH by som potom v ID mala účtovať zamestnancom 325/343. Prečo?
Aljok
10.12.09,10:08
V jednom príspevku som sa dočítala, že DPH by som potom v ID mala účtovať zamestnancom 325/343. Prečo?
Účtovať budeš 335/343 podľa ZDPH § 22/1.
Pozri prílohu v tomto príspevku:
http://www.porada.sk/592934-post34.html
Katarína Kolarčíková
10.12.09,10:22
Účtovať budeš 335/343 podľa ZDPH § 22/1.
Pozri prílohu v tomto príspevku:
http://www.porada.sk/592934-post34.html

Rozumiem tomu teda dobre, že z faktúry si uplatním celé DPH a zamestnancom potom dorátam DPH z tých ich 45%?
Aljok
10.12.09,10:28
Rozumiem tomu teda dobre, že z faktúry si uplatním celé DPH a zamestnancom potom dorátam DPH z tých ich 45%?
Áno.
Katarína Kolarčíková
10.12.09,10:29
Ďakujem veľmi veľmi pekne...!