marco363
12.08.09,10:29
Zdravicko,
poprosim vas o nejaku relevantnu radu. Za par tyzdnov sa stahujeme.
S priatelkou sme si vyhliadli spicovu kozenkovu sedacku, bielu, s polohovatelnymi opierkami. Uplne je bombova. Boli sme v jednom (inom) obchode, kde nam predavac povedal, ze ak pozerame sedacku, URCITE nie kozenkovu, lebo po case (2-3 roky) sa kozenka olupe alebo osupe, proste sedacka je v keli. Viem, ze to treba osetrovat (aj ked este neviem cim), ale aj tak sa chcem spytat, ake mate skusenosti s kozenkovymi sedackami. Nam sa strasne paci.

:rolleyes: Vrela vdaka, Marco
Kazu
12.08.09,08:55
Mám koženkovú sedačku v kancelárii. Neolupuje sa, je stále pekná a dobre sa udržuje. Ale do bytu by som ju nechcela. Keď je chladno tak je studená, keď je horúco, potíš sa a na sedačke zostane vlhký fľak a navyše sa ti holá koža prilepí na sedačku a keď vstávaš cítiš to ako odlepovanie suchého zipsu.:)
Zuzy
12.08.09,09:00
Keď už veľmi chcete, tak radšej koženú a nie koženkovú, je síce trošku drahšia ale myslím si , že vydrží viacej. Ja mám smotanovú z prírodnej kože a je pekná.
Jara
12.08.09,11:36
Ja ju mám tiež a bielu. Mám ju už asi 5 rokov. Podľahli sme tiež s manželom prvej reakcii, lebo sa nám veľmi páčila ako bola tvarovaná. Asi po roku som si kúpila teflonový poťah na sedaciu časť, lebo fakt to bolo tak, že sa v teple lepila a v chlade chladila a aj to odlepovanie bolo ako "suchý zips". Preto teraz vidím, že najlepší je ten teflonový povrch, ten sa udržuje výborne. Koža je dosť drahá a osobne ju radšej po niekoľkých rokoch vymením ako mať celý život jednu, lebo mám rada zmenu, takže ja som zatiaľ spokojná, nemám ju popraskanú. Udržiavam ju len tým, že ju občas umyjem letnou saponatovou vodou a len handričkou. Je fakt ešte vo veľmi peknom stave, takže myslím, že ešte pár rokov vydržím. Podotýkam, že je denne používaná, ale nemáme malé deti.