anna169
12.08.09,12:23
Ahojte všetci,
nemá niekto z Vás skúsenosti s firmou R.I.T.E. Slovakia alebo Alfa Education v oblasti kurzov interiérového dizajnu?
Ďakujem.
dušinka
12.08.09,11:26
A nejakého interiérového dizajnéra neviete poradiť? Kúpila som nový nábytok a nem sa mi to ľúbi. Snáď by vedel poradiť farby, koberce, doplnky, záclony. Tí na ktorých som natrafila ja ,majú o takúto robotu záujem len keď nakupujú aj nábytok. Inak bol kšeft pre nich nezaujímavý. Doslova: Tých dvadsať tisíc mi nestojí za námahu.
dara
12.08.09,12:29
JA TI PORADIM
dušinka
12.08.09,13:12
Budem rada, napíš súkromnú správu. Ja som z okolia Nových Zámkov. Nemyslím si že som nakúpila nejaký nepekný nábytok, ale nie je to ono, ako som si to predstavovala. Nemám potrebnú fantáziu.
Fajoska
15.08.09,10:43
Ak by si chcela názor viacerých, odpíš :)
Fajoska
15.08.09,10:50
Ahojte všetci,
nemá niekto z Vás skúsenosti s firmou R.I.T.E. Slovakia alebo Alfa Education v oblasti kurzov interiérového dizajnu?
Ďakujem.
Nechcem verejne písať o týchto kurzoch, aby som ich nepoškodila alebo neuprednostnila jeden pred druhým, preto som ti radšej napísala správu :)
Chochlik
13.09.09,11:38
Nechcem verejne písať o týchto kurzoch, aby som ich nepoškodila alebo neuprednostnila jeden pred druhým, preto som ti radšej napísala správu :)
Ahoj Fajoska,mozes mi prosim napisat tvoj nazor na kurz (AE),resp. ake mas s nimi skusenoti..vdaka...pekny den.
mili81
25.09.09,11:41
Ja som nasla este jednu spolocnost, ktora robi kurzy: Art Logos v BA.
@Fajoska, prosim mohla by si aj mne poslat ss ohladom rady, u ktorej spolocnosti je najlepsie absolvovat kurz bytoveho designu? Ď.
Fajoska
28.10.09,19:33
Ahoj všetci, neviem vám poradiť, ktoré kurzy sú OK a ktoré nie. Mám určitú skúsenosť, no neabsolvovala som žiaden s uvedených.

Podľa mňa sa nedá interiérový diazajn robiť profesionálne len na základe nejakých kurzov (zväčša), ale ak si chcete vyriešiť niečo doma alebo u priateľov, tak hor sa na vec :)
Oliver1911
25.11.20,18:00
Ahojte, prosím napísali by ste aj mne správou Vaše skúsenosti s týmto kurzom? Ďakujem veľmi pekne :)
kopretinka
25.11.20,18:51
Dátum otázky si si všimol?
Chobot
25.11.20,21:05
Dig, že 11 rokov starý príspevok...