mariena1404
13.08.09,08:41
Prosím môžete mi poradiť,niekto mi povedal že keď som vlastníkom troch áut a mám ich na seba napísané musím platiť nejakú daň alebo poplatky.Je to pravda? Ak ano v akej výške sú tie poplatky,
Ďakujem
Tweety
13.08.09,06:43
Prosím môžete mi poradiť,niekto mi povedal že keď som vlastníkom troch áut a mám ich na seba napísané musím platiť nejakú daň alebo poplatky.Je to pravda? Ak ano v akej výške sú tie poplatky,
Ďakujem
Trošku nejasná otázka, si SZČO a používaš ich na podnikanie? ALebo ako?
andreaS
13.08.09,06:44
pokial ich nevyuzivas na podnikanie, tak nie si povinna platit dan z motorovych vozidiel aj keby si vlastnila 100 aut...

mimotemyak chces ale silou mocou cosi zaplatit, mile rada poskytnem cislo mojho uctu :D :D :D
mariena1404
13.08.09,06:48
Nepoužívam ich na podnikanie,lepšie povedané má ich syn.Jedno má nové a dve si kúpil staré na také terenne vozenie.A dozvedeli sme sa že by mal platiť poplatky že vlastní tri autá
Tweety
13.08.09,06:49
Nepoužívam ich na podnikanie,lepšie povedané má ich syn.Jedno má nové a dve si kúpil staré na také terenne vozenie.A dozvedeli sme sa že by mal platiť poplatky že vlastní tri autá
Uveď zdroj tejto info. Žeby to bola daň z luxuxu? ale takú zatiaľ nemáme.:)
andreaS
13.08.09,06:52
zdrojom bude asi zavistlivy sused... nemam rada pripomienky typu pocul som a nic k tomu... zabila by som za takychto dezinformatorov...

nemozem si pomoct, ale ta info vyvolava usmev na tvari, hlavne ked zdroj uviedol ako povinnost cosi platit pri pocte 3 aut... kupte este stvrte :D :D :D ... ale na druhu stranu ma to aj nahlodalo, ci natom cosi nebude... lebo tiez mame tri auta a este aj motorku...