danru
14.08.09,08:49
zdravim, mate niekto skusenosti so zehlickou na tvar galvanic spa II, chcela by som si ju kupit, no stale vaham, lebo nie je to lacna zalezitost :)
ANNA98
14.08.09,06:58
Ahoj, moja kozmetička používa tuto žehličku a vyskúšala som to aj aj. Je to dobrá vec a výsledky sú viditeľné.Pekný deň
ANNA98
14.08.09,06:59
Ahoj, moja kozmetička používa tuto žehličku a vyskúšala som to aj ja Je to dobrá vec a výsledky sú viditeľné.Pekný deň
31Jankal
14.08.09,07:03
A načo je dobrá tá žehlička na tvár? Ja to počujem prvýkrát.
danru
14.08.09,07:14
jeej, dakujem anna, toto som chcela pocut, neznasam svoju hlboku vrasku medzi obocim, snad si ju trochu vyzehlim:):):)
danru
14.08.09,07:16
janka, napis si do googlu galvanic spa II, dozvies sa vsetko
31Jankal
14.08.09,07:42
Istotne by to tu zaujímalo viac ľudí, mne vyhodilo hned kúpele
danru
14.08.09,07:48
pockaj JAnka, idem ti pohladat konkretnu stranku, zatial len v kratkosti, je to taky pristroj, ktory ti vyzehli vrasky na tvary, ale nie celkom do hladka,malo by ti to len zjemnit, ma to niekolko nadstavcov na vlasy, celulitidu a pod.
danru
14.08.09,07:58
pockaj JAnka, idem ti pohladat konkretnu stranku, zatial len v kratkosti, je to taky pristroj, ktory ti vyzehli vrasky na tvary, ale nie celkom do hladka,malo by ti to len zjemnit, ma to niekolko nadstavcov na vlasy, celulitidu a pod.
goldenclub.sk, tam ju najdes
ANNA98
17.08.09,07:25
Ahoj, tak čo skúšala si to. Ty si to chceš objednať. Odporúčam.
IvetaD.
17.08.09,16:52
A načo je dobrá tá žehlička na tvár? Ja to počujem prvýkrát.
Prístroj Galvanic Spa System II je malý, inteligentný a programovateľný prístroj, ktorý pomocou jemného samonastaviteľného galvanického prúdu hĺbkovo ošetruje a vyživuje pleť. Poradí si s vráskami, akné, celulitídou aj s vypadávaním vlasov...
Tento prístroj dokáže sám odsnímať odpor pleti a nastaví si potrebnú intenzitu galvanického prúdu, potrebného na ošetrenie pleti. Pri ošetrení pleti využíva základné princípy, kde sa rovnako nabité častice odpudzujú a protikladné sa zas priťahujú - čo je podobné magnetickým pólom. Produkty určené na použitie s prístrojom Galvanic sú vytvorené tak, aby ich kľúčové zložky obsahovali buď pozitívne, alebo negatívne nabité častice. Prístroj musí byť taktiež nastavený na také isté nabitie, ako je nabitie produktu. Odpudzovanie častíc rovnakého nabitia "vtláča" produkt do pokožky, čím podporuje dodávanie kľúčových zložiek do pokožky.
V prvej fáze sa do hĺbky pokožky vpraví čistiaci gél, ktorý na seba "nalepí" nečistoty, následne sa na prístroji zmení polarita, čím sa tieto nečistoty z pokožky vytiahnu a súčasne sa do pokožky vpraví gél s ošetrujúcimi a výživnými látkami, nakoľko tento gél má opačnú polaritu ako čistiaci gél. Vďaka jemnému galvanickému prúdu takto vieme pleť ošetriť do hĺbky, čo by sa nám s inými krémami nepodarí. Už podľa vyššie vysvetleného je jasné, že Galvanický prístroj sa používa so špeciálnymi produktami, ktoré obsahujú nabité čiastočky - napr. predošetrovacie a ošetrovacie pleťové gély Galvanic Spa, Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa Body Shaping Gel a kúra Nutriol Hair Fitness...
Prístroj Galvanic Spa System II obsahuje štyri vymeniteľné nadstavce: nadstavec na tvár, na ťažšie dostupné oblasti /napr.okkolie očí/, nadstavec na formovanie postavy a nadstavec na pokožku hlavy.
danru
03.09.09,17:35
prosim, mozte mi poradit, kde si ju mozem kupit najvyhodnejsie?