dusana
14.08.09,08:02
Ahojte, chcela by som sa poradiť. Mala som zamestnanca, ktorý nastúpil 8.6.09 a skončil 30.6.09,pospísal vyhlásenie na uplatnenie NZČD, ale zabudla som mu ju uplatniť, viem, že si ju môže uplatniť v RZD, ale mám teraz vyhlásenie a neuplatnenú NZČD. Čo teraz s tým vyhlásením, pri kontrole DÚ mi to neprejde, pretože som ju neuplatnila. Mám ho dať preč? Ďakujem
Dušana
macula
14.08.09,12:08
Ja si myslím, že sa nič nedeje,aj keď má podpísané vyhlásenie, lebo som sa už viackrát stretla s tým, že ak nastúpi zamestnanec v priebehu mesiaca, tak mu ten prvý mesiac neuplatňujú NZČD, pretože by sa mohlo stať, že si ju uplatnil v tom mesiaci u predchádzajúceho zamestnávateľa.
liba2
15.08.09,11:26
Ahojte, chcela by som sa poradiť. Mala som zamestnanca, ktorý nastúpil 8.6.09 a skončil 30.6.09,pospísal vyhlásenie na uplatnenie NZČD, ale zabudla som mu ju uplatniť, viem, že si ju môže uplatniť v RZD, ale mám teraz vyhlásenie a neuplatnenú NZČD. Čo teraz s tým vyhlásením, pri kontrole DÚ mi to neprejde, pretože som ju neuplatnila. Mám ho dať preč? Ďakujem
DušanaPri kontrole DÚ ti to prejde, lebo štát o nič neprišiel....
a zamestnenec tiež o túto úľavu nepríde, dobehne to v RZD.
dusana
17.08.09,04:11
Aj keď si počiarkla, že si chce uplatniť úľavu?
Dušana
mzdarka renca
17.08.09,05:00
Aj.