veronika.mihalikova
14.08.09,09:08
Dobry den,
prosim Vas mohli by ste mi poradit s tymto problemom.
V juni (zdanit.plnenie-jun) nam prisla faktura za mobil...dost vysoka.
A sef sa v auguste rozhodol ze to zosobni zamestnancovi...
Mozem to zamestnancovi vyfakturovat so zdanitelnym plnenim-august v auguste??? Nie je tam podmienka ze to musi byt vyfakturovane v tom mesiaci v ktorom sme prijali fakturu za telefon od Telefonnej spolocnosti??
vopred dakujem za pomoc...
Vladimír Ozimý
14.08.09,09:52
Dobry den,
prosim Vas mohli by ste mi poradit s tymto problemom.
V juni (zdanit.plnenie-jun) nam prisla faktura za mobil...dost vysoka.
A sef sa v auguste rozhodol ze to zosobni zamestnancovi...
Mozem to zamestnancovi vyfakturovat so zdanitelnym plnenim-august v auguste??? Nie je tam podmienka ze to musi byt vyfakturovane v tom mesiaci v ktorom sme prijali fakturu za telefon od Telefonnej spolocnosti??
vopred dakujem za pomoc...

§ 19 ods. 6 hovorí o tom že ak niekomu chcem prefaktúrovať plnenie daňová povinnosť vznikne dňom vystavenia faktúry. Takže nemusí byť tam jún...
veronika.mihalikova
14.08.09,14:46
Dakujem...nemam s tym skusenosti tak sa radsej spytam...