zuba12
14.08.09,11:04
Ahojte, potrebujeme poradit. S manzelom zaciname stavat dom - bungalov {9 X 13 m}s valbovou strechou. Chceli by sme poradit ci je vhodnejsia betonova alebo palena skridla, ake mate vy skusenosti?
chandler
14.08.09,12:58
odborne stanovisko je take, ze je to viac menej jedno.
ide hlavne o to co sa ti paci.
zuba12
14.08.09,14:52
pocula som ze palena nie je taka pevna ako betonova co sa tyka pripadneho chodenia po steche{planujeme aj solarne panely}, a este aku mate skusenost s trvacnocnostou farieb a machom?
pivko
14.08.09,15:33
pocula som ze palena nie je taka pevna ako betonova co sa tyka pripadneho chodenia po steche{planujeme aj solarne panely}, a este aku mate skusenost s trvacnocnostou farieb a machom?
Ohľadom strešnej krytiny je tu strašne veľa tém ,stačilo ti dať vyhľadať Bramac, Tondach , KM beta a nemusela si zakladať novú tému.
220870
14.08.09,17:49
pocula som ze palena nie je taka pevna ako betonova co sa tyka pripadneho chodenia po steche{planujeme aj solarne panely}, a este aku mate skusenost s trvacnocnostou farieb a machom?
Pevnosť alebo pochôdznosť škridly nezáleží od toho z čoho je vyrobená ale od tvaru škridly ( rôznych oblúkov zámkov a podobných maličkostí ktorých každá škridla má na rozdávanie.)