bibinka
14.08.09,17:29
Dobry den, prosim o radu pri urcovani pracovneho uväzku ved. skolskej jedalne v matersk. skole, ktora ma prihlasenych 106 detskych stravnikov a 12 dospelych.
Zaroven pri tomto pocte stravnikov mi poradte kolko ma pracovat kucharok resp. pomocnych kucharok.
Sabadka
15.08.09,06:47
Dobry den, prosim o radu pri urcovani pracovneho uväzku ved. skolskej jedalne v matersk. skole, ktora ma prihlasenych 106 detskych stravnikov a 12 dospelych.
Zaroven pri tomto pocte stravnikov mi poradte kolko ma pracovat kucharok resp. pomocnych kucharok.

Určenie výšky úväzku a počtu zamestnancov záleží najmä od finančnej situácie daného zariadenia. Samozrejme rozhodnutie je buď na zriaďovateľovi ak škôlka nemá právnu subjektivitu alebo na rozhodnutí riaditeľa školy.
Sabadka
20.08.09,08:20
Dobry den, prosim o radu pri urcovani pracovneho uväzku ved. skolskej jedalne v matersk. skole, ktora ma prihlasenych 106 detskych stravnikov a 12 dospelych.
Zaroven pri tomto pocte stravnikov mi poradte kolko ma pracovat kucharok resp. pomocnych kucharok.

Práve dnes vyšla v tlači Vyhláška MŠ SR č. 330/2009 Z. o zariadení školského stravovania, v prílohách nájdeš pracovné úväzky a počty zamestnancov podľa počtu stravníkov. Vyhláška platí od 01.09.2009