silviaz
14.08.09,19:25
Cafte
Potrebujem radu.
Moja mačka práve rozliala a vychlipala trochu parfému.
Môže sa jej niečo stať ? , teda ak ju nedorazim ja. Ten parfem stál 2 tis.;)
rozum
14.08.09,17:29
Neboj mačka má 9 životov naším kamošom vypadol kocúr z 8 poschod a nič sa mu nestalo.Aspoň jej chutil:)
silviaz
14.08.09,17:31
Neboj mačka má 9 životov naším kamošom vypadol kocúr z 8 poschod a nič sa mu nestalo.Aspoň jej chutil:)

A pil pri tom páde parfém ?:D

myslím že jej v§bec nechutil ale chcela ho lebo som jej ho chcela zobrat.
rozum
14.08.09,17:33
Bolo by to zaujímave vidieť jak kocúr pri páde s 8posch. pije parfém za 2 tis.:D:D:D
buchač
14.08.09,17:37
Cafte
Potrebujem radu.
Moja mačka práve rozliala a vychlipala trochu parfému.
Môže sa jej niečo sta ? , teda ak ju nedorazim ja. Ten parfem stál 2 tis.;)

Keď pôjdeš preč , niekde von a budeš si chcieť dať trochu parfému za uško , alebo do žliabku medzi kľúčne kosti , tak vezmi mačku , nastav jej papuľku na inkriminované miesto parfémované a silno potiahni za chvost ....
Ak budeš mať štastie , tak Ťa hádam trochu prebytkového parfému zasiahne ....;):---:---:---:D:D:D:D:D
silviaz
14.08.09,17:40
Keď pôjdeš preč , niekde von a budeš si chcieť dať trochu parfému za uško , alebo do žliabku medzi kľúčne kosti , tak vezmi mačku , nastav jej papuľku na inkriminované miesto parfémované a silno potiahni za chvost ....
Ak budeš mať štastie , tak Ťa hádam trochu prebytkového parfému zasiahne ....;):---:---:---:D:D:D:D:D


Dobrá rada nad zlato :D
ale neskoro parfem je vonku vdaka bohu lebo hľadať teraz veterinára to by bolo.
rozum
14.08.09,17:52
Dobrá téma na výkendový večer.
JarkaL
14.08.09,18:02
Ak to neprežije, mám doma 3 mačiatka, darujem Ti ich. To je tá nezbednica, čo chodí k susedom do bazéna?
220870
14.08.09,18:02
Mačka asi ide na flám.
silviaz
14.08.09,18:06
Ak to neprežije, mám doma 3 mačiatka, darujem Ti ich. To je tá nezbednica, čo chodí k susedom do bazéna?

To je presne ta nezbednica.
Inak my prislo do schranky od niekoho toto :
Ja mam styri macky doma ked zoberies jednu dam ti dve k tomu keby sa ti pokazila.

:D
silviaz
14.08.09,18:10
Mačka asi ide na flám.
nejde na flám ide do poličky na stene v obyvacke tam spáva.
A ako vidim uz je ok.;)
220870
14.08.09,18:13
dva tisíc evri?:eek:
silviaz
14.08.09,18:15
dva tisíc evri?:eek:

2 tisic korun, keby som dala 2 tis eur za parfem bola by som uz na tom dosť zle psychicky. :D
Chobot
15.08.09,00:03
Cafte
Potrebujem radu.
Moja mačka práve rozliala a vychlipala trochu parfému.
Môže sa jej niečo stať ? , teda ak ju nedorazim ja. Ten parfem stál 2 tis.;)

Nedá sa teraz povedať, aké to bude mať následky. Počkaj do zajtra a uvidíš. Ak zajtra cez deň nebudú príznaky (vracanie, nechutenstvo, malátnosť), tak je v poho.

Náš kocúr pred 3 rokmi na Vianoce zrazu začal vracať. Čo zožral a vypil, všetko vyvrátil. Boli sme aj u veterinára, dostal infúziu kvôli dehydratácii. Zistili sme, že keď bol na balkóne, tak tam požral bobule z imela, čo sú jedovaté - takže mal otravu. Trvalo mu to 2 týždne, kým sa z toho dostal. Začal jesť pomaly, najprv veľmi málo, postupne sme zvyšovali dávky žrádla.
silviaz
15.08.09,16:19
Dakujem za rady :) včera mica vrátila perfém na podlahu aj s granulami :mad:
no volala som veterinárovi a povedal že jej mám po malých dávkach vstrekovať do papuľky teplu vodu, že jej to ešte vyvolá vracanie a ak už to nebude páchnuť po parféme možem jej dať jest.
Dnes už pije, žerie a otravuje susedov :D:D
Zdenka 0705
16.08.09,08:18
Tú tvoju podarenú micu by som chcela vidieť :-)
Nedáš nejaké foto? Milé čítanie :-)
silviaz
16.08.09,08:30
Tú tvoju podarenú micu by som chcela vidieť :-)
Nedáš nejaké foto? Milé čítanie :-)
no musim nejak dostať tie fotky do pc. Potom niečo pošlem :D
Mám pocit že je už úplne v pohode tak dúfam že nebude mať následky z predávkovania parfémom. :o
Dnes ráno ju môj partner skoro zabil, on má jediný deň v týdžni voľno v nedeľu tak chcel dlho spať ale fešanda mu doniesla do postele o pol siedmej živú jašteričku a s výrazom najúspešnejšieho lovca planéty mu ju pustila pod paplón :D
Zuziana
16.08.09,09:41
Ako je známe, mačka by mala dostávať aj trávu. Tej našej sem tam sejem žitko do hrantíka na balkóne. ˇKeď sa v byte objaví kytica kvetov s trávou, s obľubou obhrýza aj tú. Dokonca ju láka aj umelá tráva. A na vianoce potvora pojedla anjelské vlasy z adventvého venca. Potom tiež grcala:D
silviaz
16.08.09,09:54
Ako je známe, mačka by mala dostávať aj trávu. Tej našej sem tam sejem žitko do hrantíka na balkóne. ˇKeď sa v byte objaví kytica kvetov s trávou, s obľubou obhrýza aj tú. Dokonca ju láka aj umelá tráva. A na vianoce potvora pojedla anjelské vlasy z adventvého venca. Potom tiež grcala:D

:D:D
No ja som asi pred rokom bola s nou u veterinára lebo mala opuchnuté oči a stale vracala. Vtedy som sa presťahovala s nou z bytu do rod domu takže ju všetko zaujímalo a všetko nutne potrebovala. Tak som myslela či nezožrala nejaku burinu čo nesmie, ale veterinár ma ubezpečil že mačky sú dosť inteligentné aby nežrali čo nesmú. No moja nie. Po čase sa zistilo že to má z toho že obžiera tuju na záhrade. To neva že mačky sú na tuju silne alergické veď hlavne že chutí. :---:--- Tuja sa vyrezala teraz má novú kamarátku čínsku ružu, ale tá ruža to tak asi necíti :D
buchač
16.08.09,09:55
no musim nejak dostať tie fotky do pc. Potom niečo pošlem :D
Mám pocit že je už úplne v pohode tak dúfam že nebude mať následky z predávkovania parfémom. :o
Dnes ráno ju môj partner skoro zabil, on má jediný deň v týdžni voľno v nedeľu tak chcel dlho spať ale fešanda mu doniesla do postele o pol siedmej živú jašteričku a s výrazom najúspešnejšieho lovca planéty mu ju pustila pod paplón :D

No hej , ale nie je mačka ako mačka ......pod paplónom ...;)

Kocúrisko jeden , asi čakal inakšiu mačičku ....:---:---:D:D:D

Ďalej nemôžen , bol by som nemiestny ....;)
silviaz
17.08.09,11:39
Cafte podarilo sa mi stiahnut do pc fotky tak posielam

42129

42130

42131

42132

42133

42134
JarkaL
17.08.09,11:53
Tej kuká z očí, že rozmýšľa, čo by asi tak mohla vyparatiť...
Je zlatá. Taký bohémsky typ.
Tweety
17.08.09,11:55
Cafte podarilo sa mi stiahnut do pc fotky tak posielam

42129

42130

42131

42132

42133

42134
To je tá navoňavkovaná? A prezraď, akým že to parfémom?
silviaz
17.08.09,12:03
To je tá navoňavkovaná? A prezraď, akým že to parfémom?

parfem bol prosim pekne Euphoria Calvin Clein no asi sa to tak píše :D
Tweety
17.08.09,12:13
parfem bol prosim pekne Euphoria Calvin Clein no asi sa to tak píše :D
To je dobrý parfumik, aspoň máš dôvod na kúpu nového.:--- A môžeš volať cicu eufória.:---
buchač
17.08.09,12:15
parfem bol prosim pekne Euphoria Calvin Clein no asi sa to tak píše :D


Mali ste na mysli: Euphoria Calvin Klein
http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=Euphoria+Calvin+Clein&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8:---:D

http://www.parfums.sk/FotoCache/mid/2/CAKEPHW_AEDP.jpgCica jedna , ako to dokázala , myslím rozliať ...že vraj 2.000-, obabrali ťa , obchodníci nečestní , hadi ...
Calvin Klein Euphoria
Objednávajte zdarma telefonicky 9 - 17 hod
Chcem sa niečo opýtať
Odporučiť vôňu známemu
parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Opojná orientálna vôňa.
Cena: 52,00 EUR (1 567 SKK)
silviaz
17.08.09,12:23
dokazala to tak ze ho zhodila s police a on sa tak sprosto rozbil ze sa prelomil rovno pod tym rozprašovačom :mad: asi to bolo jediné také tenke miesto že sa to dokazalo zlomiť
Tweety
17.08.09,12:45
dokazala to tak ze ho zhodila s police a on sa tak sprosto rozbil ze sa prelomil rovno pod tym rozprašovačom :mad: asi to bolo jediné také tenke miesto že sa to dokazalo zlomiť
Povedala by som, že mica bola šikovná.:---
silviaz
17.08.09,12:54
Povedala by som, že mica bola šikovná.:---

bohužiaľ ako všetky mačky je šikovná zrovna vtedy keď to nikto nepotrebuje :D
otinka
10.09.09,13:18
Uzasna mica...
Perfektne citanie, nema hocikto takeho zvera, aspon sa nenudis! Bohvie co bola v minulom zivote...
silviaz
10.09.09,13:29
Uzasna mica...
Perfektne citanie, nema hocikto takeho zvera, aspon sa nenudis! Bohvie co bola v minulom zivote...

no bud bobor alebo niekoho nocna mora :D
Zdenka 0705
10.09.09,13:59
Ak by "mica" mala mladé, a bolo by na rozdávanie, tak sa hlásim ako prvá za adoptívnu mamu :D:D:D
silviaz
10.09.09,14:07
Ak by "mica" mala mladé, a bolo by na rozdávanie, tak sa hlásim ako prvá za adoptívnu mamu :D:D:D

skoda skoda ale piškota je sterilizovaná :(
Ale teraz je taka vypasena že sa ma viacerí pýtali na mladé :D
olip
13.09.09,13:08
Ja mám tiež perzského kocúra Timoteja, keď je pekné počasie, dám ho venčiť. najviac mu chutie ozdobné trávy. No a večer mám najväčšiu radosť, keď mi vyvráti obsah popásania - najradšej kdesi na najfrekventovanejšie miesto v dome. Ale čo už, musí to byť, nechcem zakríknuť, ale zatiaľ nemal zdravot.problémy. A myslím, že ani parfém by mu neublížil. Kiežby sme mali také žalúdky ako mačky
bettylou
13.09.09,22:21
Cafte
Potrebujem radu.
Moja mačka práve rozliala a vychlipala trochu parfému.
Môže sa jej niečo stať ? , teda ak ju nedorazim ja. Ten parfem stál 2 tis.;)

hádam sa stihla schovať za skriňou
silviaz
15.09.09,06:33
Ja mám tiež perzského kocúra Timoteja, keď je pekné počasie, dám ho venčiť. najviac mu chutie ozdobné trávy. No a večer mám najväčšiu radosť, keď mi vyvráti obsah popásania - najradšej kdesi na najfrekventovanejšie miesto v dome. Ale čo už, musí to byť, nechcem zakríknuť, ale zatiaľ nemal zdravot.problémy. A myslím, že ani parfém by mu neublížil. Kiežby sme mali také žalúdky ako mačky

Tak to mas velke stastie ze nemal zatial problemy, perske macky su najcitlivejsie na choroby zo vsetkych plemien. A su hrozne precitlivele. Suseda mala persku macku a stacilo aby jej dala misku do inej miestnosti a ta truba prestla zrat a trhla si od nervou chlpy :D Suseda z nej bola zufala raz ju dala do macacieho hotela a macka skoncila na infuziach.
No ja som to tiez par krat musela urobit lebo ju nemal kto strazit isla na tyzden do macacieho hotela. nasla som jeden co sa my strasne pacil a dopadlo to tak ze som musela priplacat 500 Sk za rybycky ktore mica vylovila majitelke z akvaria :D
Inak keby ste niekedy hladali kvalitny hotel pre macku tak mozem vrelo odporucit hotel v Juri pri BA. Strasne zlata pani miluje macky, kazda macicka ma vlastnu velku klietku skoro dvojmetrovu maju vsetku starostlivost, pani si na to velmi potrpi berie len zdrave, ockovane a odcervene macicky aby sa tam ziadnej nic nestalo. Ma to v pivnici rodinneho domu velky priestor a kazdy den kazdu macicku pusta von aspon na hodinu aby sa prebehla po pivnici. A ked tam bola raz moja mica sama tak ani nebola v klietke celu pivnicu mala pre seba vobec nebola vystresovana. Len pani sa uz modlila aby som pre nu prisla :---
macika78
15.09.09,19:12
Mala by si jej pisat dennik.
Kazu
15.09.09,20:16
Tak to mas velke stastie ze nemal zatial problemy, perske macky su najcitlivejsie na choroby zo vsetkych plemien. A su hrozne precitlivele. Suseda mala persku macku a stacilo aby jej dala misku do inej miestnosti a ta truba prestla zrat a trhla si od nervou chlpy :D Suseda z nej bola zufala raz ju dala do macacieho hotela a macka skoncila na infuziach.
No ja som to tiez par krat musela urobit lebo ju nemal kto strazit isla na tyzden do macacieho hotela. nasla som jeden co sa my strasne pacil a dopadlo to tak ze som musela priplacat 500 Sk za rybycky ktore mica vylovila majitelke z akvaria :D
Inak keby ste niekedy hladali kvalitny hotel pre macku tak mozem vrelo odporucit hotel v Juri pri BA. Strasne zlata pani miluje macky, kazda macicka ma vlastnu velku klietku skoro dvojmetrovu maju vsetku starostlivost, pani si na to velmi potrpi berie len zdrave, ockovane a odcervene macicky aby sa tam ziadnej nic nestalo. Ma to v pivnici rodinneho domu velky priestor a kazdy den kazdu macicku pusta von aspon na hodinu aby sa prebehla po pivnici. A ked tam bola raz moja mica sama tak ani nebola v klietke celu pivnicu mala pre seba vobec nebola vystresovana. Len pani sa uz modlila aby som pre nu prisla :---

Keď som čítala ako tvoja mačka vyžrala rybičky hneď som kukla kde to bývaš, lebo nám dnes zase zmizla rybička z jazierka. Ale je to ďaleko, preto je tvoja mačka mimo podozrenia :--- tak to padá na tie naše beštie chlpaté :D