patrik56
15.08.09,14:51
Dobry den.
Existuje nejaky sposob ako doma obnovit aspon nejaku cast kapacity baterky v notebooku?
luigi72
15.08.09,17:02
Najlepšie je pripojiť k nabíjačke, vtedy sa obnoví kapacita 100%-ne. :)
Alebo myslíš na iné? Keď ti vydrží veľmi málo, tak napr. je možné vymeniť pár článkov. batéria má v sebe riadiaciu elektroniku, takže doma, ak sa v tom nevyznáš, neradím opravovať, radšej to daj spraviť špecializovanej firme, prípadne si kúp novú batériu, lebo repasovaná už nikdy nebude taká, aká bola predtým.
marko182
15.08.09,17:17
Obavam sa, ze asi nie.
Vacsina notebookovych baterii funguje na rovnakom principe ako baterie v mobiloch. Castym pouzivanim sa znizuje ich kapacita. Takze ja by som asi odporucal kupit novu.
patrik56
15.08.09,17:24
no tak radšej kúpim novú. videl som niekde za 90€ 5200mAh. tá čo tam mám teraz má kapacitu 4000mAh a nová vydržala asi 2,5h tak túto nikde nebudem dávat robit. Dik za rady :-)
pistik71
17.08.09,10:18
V niektorych NTB je funkcia v biose - uplne vybija a nabija a obcas to pomoze. Trva to ale aj 1 den.
marco2233
18.08.09,07:29
Dobry den.
Existuje nejaky sposob ako doma obnovit aspon nejaku cast kapacity baterky v notebooku?
to by som urcite nemenil..

1. je to zaliate a uz to neposkladas
2. ak tam nedas spravne clanky bateria ti vybuchne:) a pojde aj cely notebook. este si nepocul ze stahovali baterie prave koli tomu??
ak chces lacnejsi bateriu nemusis kupovat priamo od vyrobcu ale su aj vyrabane 3 stranami su kompatibilne s originalmi - tzv repas.
Daju sa kupit aj cez aukcie alebo na e-bay najlepsie z nemecka.. vyjde ta to o dost lacnejsie ako keby si taku istu betariu kupoval u nas.