poopi
15.08.09,18:48
Zdravím,
radi by sme išli s priateľom na víkend (prípadne predĺžený) do Karlových Varov. Bol už takto niekto? Neviete poradiť cenovo prijateľné ubytovanie (menej ako 1000 Kč za osobu na noc)? A oplatí sa tam cestovať aj na víkend? Čo odporúčate navštíviť? Vďaka za každú odpoveď.
Maruška54
15.08.09,17:20
napríklad toto z vlastnej skúsenosti, pár schodíkov dolu a ste priamo v centre na kolonáde, parkovanie na mieste v cene, vybavená kuchyňa na varenie a stolovanie, sporák,chladnička, mikrovlnka, varná kanvica. Pokiaľ chcete len Karlovy Vary tak víkend by stačil ale je tam pekné okolie pekný zámok Bečov a hrad Loket s hladomorňou a vyhliadkovou vežou na ktorú keď vystúpia muž a žena tak už zostanú spolu na celý život, ale musia sa pobozkať na poslednom schodíku.
Rozalka
15.08.09,17:41
Maruš, a nezabudla si pridať adresu?
Maruška54
15.08.09,17:45
poopi
16.08.09,07:47
vďaka, a je ten apartmán aj len pre dve osoby? cena, ktorá je tam uvedená, platí alebo treba ešte pripočítať nejaké príplatky? a ako ste si to zajednávali? cez formulár, ktorý je na stránke, alebo? to zrejme nie je priamy kontakt na majiteľa, alebo áno?
Maruška54
16.08.09,07:54
myslím si že je to priamy kontakt na majiteľa, spali tam moji súrodenci, ja tam mám iný druh ubytovania - priateľa a ubytovanie vybavoval on osobne, vtedy mali na stránke aj cenník, platilo 400 Kč na osobu a noc, boli štyria v tomto apartmáne, spali tam tri noci a už bola cena nižšia, myslím si že na jednu noc je cena vyššia, všimla som si že podrobný cenník tam už nemajú, sami sme boli prekvapení že tá cena bola taká nízka, sú to veľmi príjemní ľudia, treba napísať na ten e-mail a určite podajú informácie
Maruška54
16.08.09,08:02
teraz ma napadlo že majú aj vlastnú stránku www.akvamarin.eu
tam je ten podrobný cenník, inak ten apartmán je tak rozložený že sa tam dá fungovať dve dvojice solo
Maruška54
16.08.09,08:14
inak tam je veľmi veľa takýchto ubytovaní, podľa toho či to chcete s kuchynkou alebo bez, ale dôležité je tam podĺa mňa to parkovanie lebo v centre sa nesmie parkovať a kde sa môže je to drahé, na www.karlovyvary.cz v sekcii ubytovanie si vyber apartmenty alebo penziony a popozeraj majú to tam pekne rozpísané a lokalitu sa ti potom budem snažiť určiť ja aby si to nemala ďaleko
Maruška54
16.08.09,09:43