eviketa
10.08.05,08:03
Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?
Adula
10.08.05,06:14
Ahoj, ja mám basic, a tam sa to nastavuje v službách a potom cez nastavenie fakturácie, takže tam to musí byť tiež nejako podobne.
liba2
10.08.05,06:35
Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?Zvyčajne je to v základných nastaveniach pre fakturáciu, prehľadaj si to tam.
Ľuba
10.08.05,06:54
Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?Všeobecne sa splatnosť nastavuje v menu Nastavenie účtovného roku - splatnosť pohľadávok. Okrem toho sa dá splatnosť nastaviť každému odberateľovi zvlášť na adresnej karte v záložke účtovníctvo. V tom prípade, ak má odberateľ nastavenú inú splatnosť ako je všeobecná tak prioritu má ta jeho.
muzicek
10.08.05,06:59
Ahojko,

splatnost pohladavok a zavazkov je mozne nastavit v troch automatickych urovniach, no a raz manualne uz na konkretnom doklade :-). Takze najmensiou prioritou nastavenia doby je v nastaveni uctovneho roka - Nastroje - Nastavenie. Pokial sa nepouzije ina doba platnosti podla nasledujucich moznosti, tak sa pouzije prave tato hodnota. Dalsou moznostou je nastavenie doby na konkretnom type dokladu -v zalozke Podrobnosti. A do tretice a s najvacsou prioritou ma nastavenie doby splatnosti na karte adresata - Adresar -opravenie adresata a zalozka Uctovnictvo. Pokial vyberies tohto partnera do dokladu, pouzije sa doba splatnosti priamo z karty adresata.

Pekny dnik
eviketa
10.08.05,07:21
dakujem celej spoločnosti, idem to hľadat