jarmil
16.08.09,12:02
Dobry den,
nevedel by mi nikto poradit, kde by som mohla najst priklady novych časovo-tematickych planov pre predmety na 2. stupeni ZS? Ucim v kupeloch, deti su z roznych rocnikov a kedze ucim pomaly vsetky predmety, musim vypracovat okolo 35 novych planov :-(. Za akukolvek pomoc srdecne dakujem!!
KATA50
17.08.09,09:47
Časovo-tematické plány na každý školský rok a predmet si má vypracovať učiteľ sám, podľa aktuálnych učebných osnov pre jednotlivý predmet. Tie sú zväčša dostupné na www.statpedu.sk (http://www.statpedu.sk) Pokiaľ sa jedná o základnú školu, tam sú iné učebné osnovy pre 1.2. a 5.6. ročník a iné pre ostatné ročníky. Tzv. reforma základného školstva. Skús hľadať na www.infovek.sk (http://www.infovek.sk) alebo zverejniť svoju emailovú adresu a možno nejaká dobrá učiteľská duša ti priamo pošle hotové časovo-tematické plány z nejakého ročníku a predmetu. Veľa šťastia prajem.
jaros5
17.08.09,12:00
Dobry den,
nevedel by mi nikto poradit, kde by som mohla najst priklady novych časovo-tematickych planov pre predmety na 2. stupeni ZS? Ucim v kupeloch, deti su z roznych rocnikov a kedze ucim pomaly vsetky predmety, musim vypracovat okolo 35 novych planov :-(. Za akukolvek pomoc srdecne dakujem!!
Tak to ti nezávidím.
Aj keď sa nájde dobrá učiteľská duša a daruje ti vypracované ČTP, myslím, že Ti aj tak môžu poslúžiť len ako vzor;
Každá škola má svoje špecifiká, vlastný ŠVP, resp. môže ísť podľa iného vzdelávacieho variantu;
olga_dudorova
19.08.09,12:00
Keď niekto viete o dobrej internetovej stránke na časovo-tematické plány, alebo poprípade máte nové časovo-tematické plány z dejepisu pre 2. ročník pre obchodnú akadémiu, mohli by ste mi ich poslať na olga_dudorova@centrum .sk ? Ja môžem na oplátku ponúknuť nové časovo-tematické plány z dejepisu pre 1. ročník pre obchodnú akadémiu alebo rôzne materiály týkajúce sa výučby slovenčiny alebo dejepisu na základných školách.

Ďakujem,
Dúdorová
jaros5
19.08.09,12:07
Keď niekto viete o dobrej internetovej stránke na časovo-tematické plány, alebo poprípade máte nové časovo-tematické plány z dejepisu pre 2. ročník pre obchodnú akadémiu, mohli by ste mi ich poslať na olga_dudorova@centrum .sk ? Ja môžem na oplátku ponúknuť nové časovo-tematické plány z dejepisu pre 1. ročník pre obchodnú akadémiu alebo rôzne materiály týkajúce sa výučby slovenčiny alebo dejepisu na základných školách.

Ďakujem,
Dúdorová
Pred pár mesiacmi som bol na stránke, kde si učitelia takto pomáhali, skusim zistiť;
jana24355
26.08.09,18:58
Pre učiteľov je vynikajúca virtuálna knižnica . Treba si tam ale zaplatiť (škola) určitý poplatok a už len hľadať. Je tam vyše 20 000 aktuálnych testov, tematických plánov, prezentácií a námetov na prácu, ktoré tam dodávajú učitelia. Doporučujem.
marige
27.08.09,17:16
Virtuálna knižnica je naozaj fajn, ale mesačne to stojí 500 Sk. Pre niektoré školy je to zanedbateľná položka, ale pre našu školu je to veľa peňazí. Je nás 8 učiteľov a uvažujeme, že sa budeme mesačne asi skladať. Ešte uvidíme.
Takže úplne chápem Jarmil, že akákoľvek pomoc je dobrá pomoc. Ja niečo mám, napíš čo potrebuješ, pokúsim sa ti to poslať.
Dnes som opäť pozerala na nete, už sú tam aj ČTP pre 2. a 6.ročník, len hľadať=veľa času.
P.S. Ľudia, ak si my sami nepomôžeme, nik nám nepomôže!!!
Barbarakol
03.10.09,10:44
Nové časovo-tematické plány sa dajú stiahnuť na webovej stránke plenkall.com/euroakademia. To je webovka časopisu Euroškolák a tam je úplne dole tlačítko "Na stiahnutie". Postupne tam pribúdajú tematické plány pre ŠZŠ aj ZŠ. Škoda, že ten časopis teraz nevydávajú
Barbarakol
10.11.09,05:58
Doplňujeme info o tematických plánoch. Dajú sa stiahnuť na tejto webstránke
http://www.plenkall.com/euroakademia/page13.html
Míšatko
10.11.09,16:51
Dobrý den, potrebovala by som časovotematické plány pre integrovaného žiaka 4. ročníka - pre špecialne školy variant A. m.i.s.k.a@centrum.sk
evuna
10.08.10,11:22
Čoskoro sa budú časovo-tematické plány objavovať aj na stránke akonaskolu.sk, pod tlačítkom DOKUMENTY. Pani učiteľky nájdete tu aj iné okrem dokumentov.
Barbarakol
01.09.10,06:32
Pre tvorbu Tematické učebné plány je možné vhodne využiť aj časopis Euroškolák. Aj keď už nevychádza, mnohé kolegyne a kolegovia ho naďalej používajú. Stretla som sa s ním na viacerých školeniach, kde ho s obľubou používajú lektori. Ak máte záujem, odporúčam navštíviť stránku EUROAKADEMIA (http://www.plenkall.com/euroakademia/). Dá sa tu aj kúpiť celý ročník.