vsc1
16.08.09,20:54
Dobrý večer poradáci.
Mám otázku.
Manželke skončila 6.8. podpora t.j. 6 mesiacov počas ktorých poberala podporu.Na dohodu sa v priebehu podpory zamestnala.Zamestnávateľ ju chce aj nadalej a dať na riadnu zmlvu ALE AŽ OD 17.8. Aký ma na to dovod a čo z toho plynie pre manželku?Nebudú jej chýbať tie dni?
Dakujem vopred za rady.
KEJKA
16.08.09,19:00
aký má na to dôvod, to neviem, ledaže to riešite dnešným dátumom. Ak Zam-eľ o tom nevedel, tak korektne ju naozaj môže zamestnať až 17.8., lebo ju musí nahlásiť do SP. Spôtne ju riešiť nemôže, porušil by zákonné lehoty.
Podpora z NUP? Ved po skončení podpory ešte nemusí byť vyradená z evidencie. Nech sa nechá vyradiť 17.8. - deň podpisu HPP.
Dni jej chýbať nebudú.
drobeceva
16.08.09,19:04
Dobrý večer poradáci.
Mám otázku.
Manželke skončila 6.8. podpora t.j. 6 mesiacov počas ktorých poberala podporu.Na dohodu sa v priebehu podpory zamestnala.Zamestnávateľ ju chce aj nadalej a dať na riadnu zmlvu ALE AŽ OD 17.8. Aký ma na to dovod a čo z toho plynie pre manželku?Nebudú jej chýbať tie dni?
Dakujem vopred za rady.
Aj keď jej končila podpora, hoci nemá nárok na dávky, v evidencii predsa ostáva aj naďalej a tam je platiteľom štát. Po predložení PZ ju z evidencie vyradia. Prečo ju chce z-ľ až od 17.8. to sa musí opýtať jeho.
Aj keď bola manželka na podpore, mala povinnosť nahlásiť dohodu.