fonzerelli
16.08.09,23:27
V outlooku mi nechce odoslat nikomu spravu,ked odoslem spravu pride mi ze je to nedorucitelne a hlaska ze to nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam.ma tu slaktrafi z toho.neviem ako to mam nastavit tak aby to odoslalo.potom je mi outlook nanic ked nemozem nikam posielat emaily.
Fero11
17.08.09,05:18
Ja som outlok pouzival hadam na posledy este v minulom tisicroci.
Nepouzivam ziadnych emailovych klientov, len web rozhranie.
Podla toho kde mas zalozeny email (mozno mas firemny mail, ktory nema vobec web rozhranie, len ma nainstalovane pop3, alebo imap a smtp servery, potom sorry).
Musis mat spravne vyplnene tieto servery, aby ti to fungovalo
Blankake
17.08.09,07:46
V outlooku mi nechce odoslat nikomu spravu,ked odoslem spravu pride mi ze je to nedorucitelne a hlaska ze to nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam.ma tu slaktrafi z toho.neviem ako to mam nastavit tak aby to odoslalo.potom je mi outlook nanic ked nemozem nikam posielat emaily.
Predtým Ti Outlook fungoval normálne, dala sa odosielať pošta?
pistik71
17.08.09,09:45
V outlooku mi nechce odoslat nikomu spravu,ked odoslem spravu pride mi ze je to nedorucitelne a hlaska ze to nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam.ma tu slaktrafi z toho.neviem ako to mam nastavit tak aby to odoslalo.potom je mi outlook nanic ked nemozem nikam posielat emaily.

Treba presnejse: pred tym sa dali posielat? pouzivas prvy krat? kde mas mail konto? akeho mas providera? Postu ti prijima? Mas nejaky antivir (alebo bezpecnostny balik) s funkciou spam filtra? ...

Mozno len staci v nastaveni konta zaskrtnut ze server vyzaduje overenie odosielatela (obvykle meno a heslo rovnake ako pop3).
marco2233
18.08.09,07:32
Treba presnejse: pred tym sa dali posielat? pouzivas prvy krat? kde mas mail konto? akeho mas providera? Postu ti prijima? Mas nejaky antivir (alebo bezpecnostny balik) s funkciou spam filtra? ...

Mozno len staci v nastaveni konta zaskrtnut ze server vyzaduje overenie odosielatela (obvykle meno a heslo rovnake ako pop3).
ak by nemal nastavene servre vypisovalo by to inu hlasku ako
"nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam"
skor by som sa pozren na nastavenie spamoveho filtra ktory je v outlooku... aku verziu outlooku mas???
pistik71
18.08.09,11:31
ak by nemal nastavene servre vypisovalo by to inu hlasku ako
"nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam"
skor by som sa pozren na nastavenie spamoveho filtra ktory je v outlooku... aku verziu outlooku mas???

Tak to by si sa cudoval ake hlasky posielaju mail servre, a potom sa ide clovek zblaznit ked hlada problem a zistize server hlasi blbsti. Ale je to malo pravdepodobne, ale mozne je vsetko (server napr. moze pustit bez overenia, ale len kratke spravy)
Reve
07.09.09,05:48
Ahojte,
tiež mám problémy s MS outlook-om. V Outlook Express mi bez problémov odosiela aj prijíma poštu. Mám zakúpený MS outlook a začal mi robiť problémy - včera mi to všetko v pohode prichádzalo, odchádzalo, dnes už prijíma poštu ale nechce dovoliť odísť hlási:
"Úloha xy- odosiela sa ohlásila chybu (0x800CCC0F): Spojenie so serverom sa prerušilo. Ak bude tento problém pretrvávať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb." ale cez Outlook express to ide????
pomôžte prosím, už som ho aj preinštalovala a nič....
vopred ďakujem
marco2233
07.09.09,08:03
Ahojte,
tiež mám problémy s MS outlook-om. V Outlook Express mi bez problémov odosiela aj prijíma poštu. Mám zakúpený MS outlook a začal mi robiť problémy - včera mi to všetko v pohode prichádzalo, odchádzalo, dnes už prijíma poštu ale nechce dovoliť odísť hlási:
"Úloha xy- odosiela sa ohlásila chybu (0x800CCC0F): Spojenie so serverom sa prerušilo. Ak bude tento problém pretrvávať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb." ale cez Outlook express to ide????
pomôžte prosím, už som ho aj preinštalovala a nič....
vopred ďakujem
pozri si toto... podla toho aky mas outlook
http://support.we-host.com/faq.php?cat=outlook2002video&id=27
sondaw
07.09.09,08:20
Zdravím,
tahle chyba se většinou objevuje, pokud antivirový program kontroluje spojení s poštovním klientem a přístup zablokuje.
Nevím, jaký máš antivir, podívej se do nastavení elektronické pošty a přidej v jeho nastavení svůj Outlook
Podívej se také, jestli nemáš Outlook blokovaný firewallem.
Pokud, jak píšeš, všechno fungovalo tak předpokládám, že máš správně nastavený server smtp podle svého poskytovatele internetu.
Možná by pomohlo i obnovení systému
wildo
07.09.09,08:26
V outlooku mi nechce odoslat nikomu spravu,ked odoslem spravu pride mi ze je to nedorucitelne a hlaska ze to nebolo odoslane pretoze to obsahuje vela znakov a je to pravdepodobne spam.ma tu slaktrafi z toho.neviem ako to mam nastavit tak aby to odoslalo.potom je mi outlook nanic ked nemozem nikam posielat emaily.

Ano spravne MS outlock tak isto robil problemy aj mne, chyba je v programe nevie sa prisposobit, tak som ho zmazal a pouivam Outlock express a bez problemov
myfleetwood
08.09.09,19:07
Na temu problemu s odoslanou postou som napisal prispevok c. 15 v teme Rychlost odosialanej posty T-COM (http://www.porada.sk/t118540-rychlost-odosialanej-posty-t-com.html) . Pisal som dost zosiroka, takze to nechcem pisat cele este raz, v principe ide o to, ze moze byt problem v pridelovani IP adries po spameroch...skus si to pozriet, mozno ti to pomoze (nam vo firme to pomaha).:)
Reve
14.09.09,09:02
Ďakujem,
idem na tom popracovať.
reve
Reve
14.09.09,11:04
všetko som urobila podľa toho postupu - viď skopírovaný nižšie:

Postup opravy:
1. Nejde odosielat postu? Outlook prestal fungovat? Ale internet funguje ? Vyzera to na SPAM IP adresu.
2. tukneme do pocitaca www*ipchicken*com (miesto hviezdiciek si daj bodky). V strede obrazovky styri velke cierne cisla je tvoja pridelena IP adresa - odpis si ju.
3. Vypni modem/router aspon na 20 minut (lepsich je 30). Vypnut natvrdo zo siete 230V..
4. Zapni modem/router, skotroluj ci ti ide internet, a tukni si znova www*ipchicken*com (miesto hviezdiciek si daj bodky), teraz musi byt na obrazovke ina IP adresa. Ak nahodou nie je, tak skus vypnut modem na hodinu. (po pripojeni na siet MUSI byt ina IP adresa)
5. zapni OUTLOOK a odosli postu. Ak pomohlo tak gratulujem , problem bol odhaleny

až na ten výsledok ... napriek všetkému ten istý problém.

"Úloha xy - odosiela sa ohlásila chybu (0x800CCC0F): Spojenie so serverom sa prerušilo. Ak bude tento problém pretrvávať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb."

Ešte raz ide len o MS outlook , outlook expres poštu odosiela !!! len mne sa s tým prvým lepšie pracuje - je prehľadnejší.... Aj som sa pozerala na nastavenie v antivíre... povoľuje MS outlook aj express aj mail.... tak neviem, čo ešte mám urobiť...
v tomto prípade chyba nemôže byť medzi pc a stoličkou...
ďakujem
reve
Fero11
14.09.09,11:54
No najpravdepodobnejsie chyba medzi stolickou a PC je !!! (sorry :) ). Ked express postu odosiela a MS outlook nie, tak je nieco v outlooku zle nastavene. Kedze nepouzivam ziadneho klienta na postu, neviem ti poradit. Skus si zvyknut na outlook express, alebo pouzi inu alternativu Thunderbird, Incredimail ......
marco2233
14.09.09,17:47
vies urobit screenshot tvojho nastavenia outlooku a outlook expresu??
sondaw
14.09.09,19:20
Máš server odchozí pošty (smtp) nastavený u obou Outlooku stejně?
Chyba bude opravdu někde v nastavení, zkontroluj si pořádně nastavení účtů
myfleetwood
14.09.09,21:10
----
Ešte raz ide len o MS outlook , outlook expres poštu odosiela !!! len mne sa s tým prvým lepšie pracuje - je prehľadnejší.... Aj som sa pozerala na nastavenie v antivíre... povoľuje MS outlook aj express aj mail.... tak neviem, čo ešte mám urobiť...
v tomto prípade chyba nemôže byť medzi pc a stoličkou...
ďakujem
reve

Je mi to luto, ale s Outlookom nemam absolutne ziadnu skusenost:confused:
Co som pisal sa tyka Outlook Expressu, a pises ze ten ti funguje..takze problem bude zrejme v nastaveni Outlooku, ako ti naznacuju aj ostatni.
myfleetwood
14.09.09,21:31
Takze este raz na temu Outlooku a posty. (a Outlook Expressu)

Raz som cital na webe debatu ohladom vyssieho zabezpecenia Outlooku
nez ma Outlook Express. Bohuzial som to teraz nenasiel, ale davam ti sem link kde je Outlookova posta rozpitvana, aj s moznostami riesenia.

http://office.microsoft.com/sk-sk/outlook/HA011128331051.aspx?pid=CH062556091051

Dufam ze ti to pomoze.:)
bv_alexandra
18.09.09,13:45
Prosím pomôžte mi,
dnes nám prestalo fungovať odosielanie emailov na fi. Po zisťovaní, som sa dopátrala až k tomu že mi na T-Come povedali že je to dočasne zablokované, z dôvodu že spamujeme.
Vraj v niektorom z našich pc je zrejme nainštalovaný /nevedomE/ dáky spam boot, ktorý odosiela nespočetne veľa mailov - teda spamuje.
Máme si chybu napraviť - a potom nás odblokujú.
Chcem sa opýtať existuje nejaký program na to aby zistil čo nám v pc robí zlobu?
Je možné že ak sa tento program dáko dostal do jedného pc a máme v sieti päť pc že odtial sa nakazili aj ostatné?
Čo treba urobiť aby sme dokázali tento problém odsttrániť.
Vďaka za každú radu. :);)
marco2233
18.09.09,16:45
nainstaluj si
Spybot - Search & Destroy 1.6.2.46

http://www.slunecnice.cz/sw/spybot/

spusti ho a percisti si PC-cka malo by to pomoct.
bv_alexandra
19.09.09,08:21
Spyboot mi našiel dve veci, jednu odstránil ale tu druhu vypisuje že odstrániť nevie. Našiel dačo čo sa vola Spy software, čo s tým ďalej:mee:;)
myfleetwood
19.09.09,11:22
Prosím pomôžte mi,
dnes nám prestalo fungovať odosielanie emailov na fi. Po zisťovaní, som sa dopátrala až k tomu že mi na T-Come povedali že je to dočasne zablokované, z dôvodu že spamujeme.
Vraj v niektorom z našich pc je zrejme nainštalovaný /nevedomE/ dáky spam boot, ktorý odosiela nespočetne veľa mailov - teda spamuje.
Máme si chybu napraviť - a potom nás odblokujú.
Chcem sa opýtať existuje nejaký program na to aby zistil čo nám v pc robí zlobu?
Je možné že ak sa tento program dáko dostal do jedného pc a máme v sieti päť pc že odtial sa nakazili aj ostatné?
Čo treba urobiť aby sme dokázali tento problém odsttrániť.
Vďaka za každú radu. :);)

Ak nemas pevnu IP adresu, tak riesenie moze byt velmi jednoduche, detto
mavame u nas ..bohuzial problem moze byt aj inde..napis ci ti to pomohlo:

Postup opravy:
1. Nejde odosielat postu? Outlook Express prestal fungovat? Ale internet funguje ? Vyzera to na SPAM IP adresu.
2. tukneme do pocitaca www*ipchicken*com (miesto hviezdiciek si daj bodky). V strede obrazovky styri velke cierne cisla je tvoja pridelena IP adresa - odpis si ju.
3. Vypni modem/router aspon na 20 minut (lepsich je 30). Vypnut natvrdo zo siete 230V..
4. Zapni modem/router, skotroluj ci ti ide internet, a tukni si znova www*ipchicken*com (miesto hviezdiciek si daj bodky), teraz musi byt na obrazovke ina IP adresa. Ak nahodou nie je, tak skus vypnut modem na hodinu. (po pripojeni na siet MUSI byt ina IP adresa)
5. zapni OUTLOOK a odosli postu. Ak pomohlo tak gratulujem , problem bol odhaleny.
marco2233
19.09.09,16:48
potom si stiahnu UBCD for Windows

http://www.zive.sk/spravy/ultimate-boot-cd-for-windows-zachranne-koleso-pre-system/sc-30-a-269549/default.aspx

nabootuj z neho a spusti Search & Destroy .. odstrani ti vsetko .. niektore spamy sa spustaju pri starte preto ak je spusteny neda sa odstranit...preto sa pouziva UBCD for Windows :)

PS: este si skontroluj si tvoja IP nahodou nieje na niektorom z RBL - realtime blackhole list
napr na http://www.spamhaus.org/sbl/index.lasso http://www.spamcop.net/bl.shtml http://cbl.abuseat.org/lookup.cgi
Reve
20.11.09,10:39
Ahojte,
pre chorobu som nemohla reagovať - chyba medzi stoličkou a PC. Tiež som si myslela, preto som si zavolala odborníka na PC , ale ani ten nevedel čo stým /a je dosť veľký odborník/. On tvrdil, že je to spojené s webdoménou - je príliš malá a preto využíva existujúce "cesty" veľkých spoločností a preto to neprechádza /laicky povedané/. Je zaujímavé že v exprese mi to prejde /občas vyhlási chybu, že nevie nájsť server ale potom to odošle ale outlook nie....
fakt neviem, čo stým....
REVE
Reve
20.11.09,10:42
mám, viackrát som to kontrolovala - aj ten odborník na PC sa na to zameral ako na prvú vec - on mi to aj nastavoval na začiatku, a zaujímavé je, že zo začiatku to bežalo bez problémov, až po pol roku sa začali problémy a nič svetoborné sa nestalo prečo problémy vznikli
jackaninm
06.01.11,11:58
Mne sa zobrazovala chyba "800CCC80" pri odosielaní,skušal som všetko možné až som odinštaloval K-Lite Codec Pack 6.7.0,reštart a v pohode odosiela.Mám win7 ultimate a outlook 2007, nech vám to posiela!!!