Marci26
17.08.09,07:37
Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
ivka70
17.08.09,05:39
A nemoze tu opravenu zamestnavatel podpisat este raz?

V dokumentoch by nemal ibyt opravovane udaje ....
Tweety
17.08.09,05:39
Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
Dohoda znamená to, že sa na nej dohodli obidve strany, takže na nej má byť dátum,( nie prepisovaný) na ktorom sa vopred dohodli.
veronikasad
17.08.09,05:44
Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
Pýtaš sa ako zamestnanec alebo zamestnávateľ ?
Marci26
18.08.09,05:23
Dohodli sa spolu obidvaja. Ale je potrebné posunúť dátum, nakoľko zamestnávateľ nechcel, aby sa ku dňu skončenia PP preplácala dovolenka. Zamestnávateľ je na dovolenke a zamestnanec to má iba podpísať.
Tweety
18.08.09,05:25
Dohodli sa spolu obidvaja. Ale je potrebné posunúť dátum, nakoľko zamestnávateľ nechcel, aby sa ku dňu skončenia PP preplácala dovolenka. Zamestnávateľ je na dovolenke a zamestnanec to má iba podpísať.
Rozumiem dobre, že zamestnancovi sa umožní vyčerpať dovolenku, a až tak bude skončenie PP dohodou? ak sa na takomto postupe dohodli, je potrebné urobiť novú dohodu o jeho skončení.
Marci26
24.08.09,10:35
Áno. Tak som počkala, kým sa zamestnávateľ vrátil z dovolenky a posunula som dátum o 1 deň a do dohody napísala ku dňu .... /vrátane/. ....
Tweety
24.08.09,10:39
Áno. Tak som počkala, kým sa zamestnávateľ vrátil z dovolenky a posunula som dátum o 1 deň a do dohody napísala ku dňu .... /vrátane/. ....
No vidíš, a je po probléme.