jaros5
17.08.09,08:34
Vie mi niekto poradiť ako odstrániť ( zamaskovať ) škrabance na aute ?
Pred pár dňami som nechal auto na dvore a pes ho v noci "obskákal":(;
Poškriabal obe kapoty, dvoje dverí a blatník. Škrabance nie sú moc hlboké, z 2-3 metrov nie je vidieť;
Vyskúšal som korekčnú tuhu, ale zrejme preto, že ryhy nie sú hlboké, farba sa vždy pri preleštení zotrie;
Auto má len rok a pol a prestriekanie mi nepripadá ako najekonomickejšie riešenie;
andreaS
17.08.09,06:49
ja mam na aute sice hlbsie skrabance a prehlbeniny po hodenych kamenoch (zavistlivy sused... ) ale take jemne skrabance manzel "odstrani" lestiacou pastou... nie je ich potom tak vidno :)
Nokerla
17.08.09,06:49
treba navstivit odbornu predajnu........pouzit lestiacu pastu a lestiacim kotucom na vrtacke to prelestit.
Stanislav 1975
17.08.09,06:53
ja mam na aute sice hlbsie skrabance a prehlbeniny po hodenych kamenoch (zavistlivy sused... ) ale take jemne skrabance manzel "odstrani" lestiacou pastou... nie je ich potom tak vidno :)

No teda, neni nad perfektné susedské vzťahy...;););)-aspoň ste ho pozvali na pohárik červeného?
andreaS
17.08.09,07:00
bohuzial je to mega magor... zacalo to vtedy ked nas jeho synacik zablokoval... lebo sme si dovolili zaparkovat pod panelakom a napriek tomu ze tam bolo volneho miesta az az tak proste zastavil s autom rovno za nami a my sme chvilu nato potrebovali odist, tak sme mali ostru vymenu nazorov kde mimo ine sused podotkol ze on tam byva dlhsie... takze tak
ascari
17.08.09,10:47
Skús použiť brúsnu pastu, ja používam turtlewax. Touto pastou "zbrúsiš" mikroskopickú vrchnú vrstvu a škrabanec sa stratí alebo zmenší. Po prebrúsení je dobré preleštiť leštiacou pastou vo farbe auta. Tiež používam od turtle wax. Presný názov neviem.
jaros5
17.08.09,11:10
Ďakujem za rady :)